Je podľa vás v pohode začať chodiť s bývalým vašej kamarátky?

mesiacikluna
22. apr 2023

Pekný večer, napadla mi otázka 🙂 čisto voľná diskusia:
Je podľa vás ,,v pohode" začať chodiť s bývalým vašej kamarátky alebo, že by vaša kamarátka chodila s vaším bývalý?

littlefiona
22. apr 2023

@mesiacikluna určite nie, bývalý, terajší a aj budúci (ak sa jej niekto ešte len páči) sú pre mňa tabu.

mesiacikluna
autor
22. apr 2023

ja osobne by som sa v akej situácii nechcela ocitnúť ale zase nemôžeme si vyberať kto sa nám páči ale ako som písala, dúfam, že to nezažijem

mirkava
22. apr 2023

@mesiacikluna podľa toho, aká "dobra" je ta kamaratka.

viestta
22. apr 2023

V pripade, ze by som jej ho neprebrala alebo nebola som palarelnym vztahom, nevidim na tom nic divne. To, ze im to nesadlo neznamena, ze ten chlap je pre mna tabu a nemoze sadnut mne a ja jemu.

luckasvec
22. apr 2023

Bolo by to divne akurát tak, neviem si predstaviť ze by ste šli von ako partia kde by ste boli vy dvaja a aj tvoja kamoška čiže jeho bývalá 😅 ak by ste sa nestretávali spolu tak ok, a však ty si jej ho neprebrala tak pohoda 🤷‍♀️

s_o_n_i_k_e
22. apr 2023

srdcu človek nerozkáže, aj to je život 🙂

pralinka25
22. apr 2023

a naco to vlastne riesis ked sa ta to netyka?

mesiacikluna
autor
22. apr 2023

@pralinka25 zaujímal ma názor iných a neviem načo sa vyjadruješ ked to s temou nesúvisí

sheila121
22. apr 2023

@mesiacikluna nie nezačala by som si s bývalým kamarátky, a to či by si ona začala s mojím bývalým je len na nej

anjelicek26
22. apr 2023

Moj manzel je skvely kamarat s mojim ex 😅 Chodia spolu na lyzovacku, volaju si, idu zahrat tenis... toto vobec neriesia... co bolo bolo a co je teraz, je teraz...

jamidea
22. apr 2023

@mesiacikluna podla mna je to uplne v pohode

guiseppinka
22. apr 2023

Mam kamosku z partie, ktora bola vo vztahu urcity cas s chalanom z partie A, potom sa rozisli, ona mala niekoho ineho (mimo partie) a potom sa dala dokopy s chalanom z partie B. Chalan A ma svoju manzelku, ona ma s B rodinku, stretavame sa uplne v pohode a nikto to neriesi...

mirkava
22. apr 2023

@guiseppinka čistá telenovela 😊

ddenisa123
22. apr 2023

@mesiacikluna pokiaľ to nie je veľmi blízka kamarátka tak by mi to nevadilo, tiež som chodila s bývalim mojej spolužiačky zo strednej.

mesiacikluna
autor
22. apr 2023

@ddenisa123 proste kamarátka 🙂 spolužiačka byť kamarátka nemusí

lienka.7
22. apr 2023

@mesiacikluna pokial nemáte "násť" a nechodíte von ako partia všade spolu, tak prečo nie?
To, ze nebol pre kamošku dobrý (alebo ona pre neho), neznamená ze to nemôže vyjsť vam dvom.
Inak nepoznám takýto "vztah" vo svojom okoli

marca12
22. apr 2023

@mesiacikluna nemam s tym problem. Byvaly je uzavreta kapitola a ak by s nim bola stastna,doprajem jej ho.

pralinka25
22. apr 2023

nerozculuj sa. tak mne pride divne riesit takuto otazku ked sa ta to netyka. ak by ano a slo o nejaky konkretny pripad da sa na to povedat nazor ale na nieco co neexistuje naco?
pretoze ta situacia moze byt uplne rozna a aj nazor na nu by sa v zavislosti od toho lisil. preto mi pride zbytocne zakladat takuto temu na neexistujuci problem. kvoli comu? prieskum? k comu? je milion premennych. takze akakolvek odpoved je vlastne uplne zbytocna. nic to nevypoveda. a je teda sakra rozdiel spoluziacka a kamaratka a aj kamaratky su rozne, ako dlho od rozchodu, aky to bol vztah aky bol rozchod atd.

zorkahorka
22. apr 2023

Nevadilo by mi to, pokual by to nebolo chvilu po rozchode. Ak by sa s nim dala dokopy o par rokov - preco nie?

domkakvet
22. apr 2023

@mesiacikluna podla mna je to divne, za mna nie v takom muzovi by som nevidela a ani nehladala objekt.

mesiacikluna
autor
22. apr 2023

@pralinka25 stále neviem načo sa vyjadruješ ked to nie je k téme a ked sa ti téme nepozdáva/nepáči nemíš reagovať, ked už reagovať nech je to k veci 😉

mesiacikluna
autor
22. apr 2023

téma*

lija22
22. apr 2023

ked som mala nast s mojou naj kamaratkou sa rozisiel frajer a v ten vecer pod vplyvom emocii a alkoholu sme sa dali dokopy. Chvilku trvalo kym to prijala. Ale chalan samozrejme posiel v cort a my sme zostali, Neskor sme sa na tom smiali. Cize neslo o nic zivotne vazne,neviem, ci sa aj toto pocita 🙂

enya00
22. apr 2023

a co keby zacala chodit s byvalim muzom tvojej sestry? poznam takych a ich vec predsa

mesiacikluna
autor
22. apr 2023

@lija22 počíta 🙂 je to kamaratske je ale kľudne sa to môže aj rozvíjať do iných príkladov

mesiacikluna
autor
22. apr 2023

@enya00 aj také sa deje ale neviem mne osobne by to bolo zvláštne ale tak stať sa môže všeličo

babulkomale
22. apr 2023

@mesiacikluna ked je to s rozdielom rokov, tak je to ok.

viestta
22. apr 2023

@mirkava @guiseppinka uplne ako Beverly Hills 90210, kazdy s kazdym 😀

guiseppinka
22. apr 2023

@viestta tak pockaj, napisem zo susedstva, o com viem. Suseda A ma deti s muzom X, muz X zil so susesou B, s nou mal dalsie dieta. Lenze sused muz X mal techtle mechtle so susedou C, ktora mala uz 3 deti (podla vsetkeho kazde s inym). Partner susedy C, sa s nou po tom rozisiel, suseda B sa rozisla so svojim partnerom X a nasla si ineho. A pre srandu - suseda A,B a C mali byty v trojuholniku od seba na 1 ulici😂😂😂 A neviem ake su dalsie vztahy v susedstve, lebo to sa neda nejako pamatat pretoze kym zistite meno noveho partnera, uz je nahradeny... Takze toto je take ze beverly a rakuska klasika

viestta
22. apr 2023

@guiseppinka tak v tom som sa uz stratila.
My sme mali tiez taku susedu, co si pamatam tak 6 deti oficialne od troch partnerov, ale je celkom mozne, ze az na tie dvojcata malo kazde ineho otca. Trapas jak mraky, ked som sa spytala, ci je Jozo doma a Jozo uz bol nahradeny Janom a az neskor som sa dozvedela, ze Jozo a Jano boli bratranci. Ti ostatni sa striedali tak casto, ze som im ani meno nezistila