Náš vzťah je na pokraji rozvodu

27. jún 2023

Nas vztah je na pokraji rozvodu. Najhorsie vsak je, ze on sa nesnazi. Ked mu nieco hovorim, smeje sa. Ked pride domov z prace, lezi aj dve hodiny a ziadny zaujem. Vzdy iba lezi a vyzera, ze je mu vsetko jedno. Pritom hovoril, ze chce zostat so mnou. Najradsej by som ho vyhodila za take spravanie 😭 kazdy den toto mam.

sheila121
27. jún 2023

A na čo potom čakáš? Asi vie že to neurobis tak to má na salame.

zmrzlinka2021
27. jún 2023

A prečo sa tak správa? Čo je dôvod rozvodu ?

pribinak
27. jún 2023

No a prečo ho teda nevyhodis?

sissy27
27. jún 2023

a kde je problém? na vzťah sú potrební dvaja, na rozvod stačí jeden... samozrejme, že chce zostať s tebou, veď má full servis a robí si čo chce, prečo by ťa opúšťal? v tomto ti neklame...ale meniť nič nebude. Ty si tá, ktorá má problém, teda ty musíš niečo zmeniť. Koľkokrát si sa mu už vyhrážala rozvodom a dávala "poslednú šancu"?

deti95060810
27. jún 2023

môžeš ho vôbec vyhodiť?

autor
27. jún 2023

Nemozem ho vyhodit, pretoze nema kam ist, je zdaleka a ma tu pracu.

autor
27. jún 2023

@sheila121 lebo som chcela vztah zachranit

sheila121
27. jún 2023

To je pekné ale na to treba dvoch nie jedného. Keď druhý nemá záujem kašľať na neho

pribinak
27. jún 2023

Môžeš ho vyhodiť ale nechceš

Mize ísť ku kolegovi, ísť na ubytovňu, ísť do podnájmu, …. riešení je dosť

Evidentne ich nechceš vidieť

januska12323
27. jún 2023

Keď nemá kam ísť je jeho problém nie tvoj.

danica2711
27. jún 2023

veď je dospelý, tak hádam sa o seba postará, nie? A teraz je dobrá doba, vyspí sa aj v parku, nezamrzne

koniarova
27. jún 2023

Tak sa nesťazuj a nechaj si ho. 😉 Neviem akú radu čakáš,keď ho nevieš kopnúť do zadnice.

dilino
27. jún 2023

Páne bože a to je argument ked je tvoje bývanie že ho nemôžeš vyhodiť.Nie že nemôžeš ale nechceš.Tebe príde normálne má prácu nech si zaplati bývanie sám.Je nesvojprávny alebo čo.Neviem čo čakáš za radu ked ho nechceš kopnuť do zadku.Načo čakáš nemôžeš ss naňho pozerať ale vyhodiť ho nechceš má prácu má nech sa postara aj o bývnie.Nechápem čo Ti mame napísať hej zmení s aneboj máš čarovný prút nemáš tak ak dúfaš že sa zmeni si na omyle.

syslik81
27. jún 2023

byt je tvoj? podat o rozvod zbalit kufre a dovidenia.. neh si najde podnajom .. pripadne mu vytlac neake inzeraty na prenajom aby nepovedal,ze si z neho spravila bezdaka

wildria
27. jún 2023

Tak vyhod ✨ naco ti je ignorant, ten uz davno orie pole niekde inde.

lija22
27. jún 2023

takze by mohlo na neho platit, zacni sa snazit, alebo ta vyhodim ;)

vamajka
27. jún 2023

To co je za nezmysel, ze ho nemozes vyhodit? Ma 18 ma, ak je byt tvoj tak nevidim jediny dovod si tam drzat takeho neschopneho spolubuvajuceho

anna777115
28. jún 2023

Záleží na tom, či ste manželia.Lebo manželia si nemôže zrušiť trvalé bydlisko, len po rozvode.Ak, manželia nie ste kľudne môžeš spolubyvajucemu zrušiť trvalý pobyt a musí opustiť tvoju nehnuteľnosť.

kvetinka75
28. jún 2023

byt je spoločný alebo tvoj? Ak spoločný vyhodiť ho nemôžeš. TAm už nie je čo zachraňovať. Ak je byt tvoj, vyhoď ho. Kam pôjde, jeho starosť. Ak je spoločný, buď ssa dohodnete na vysporiadaní alebo budete bývať spolu a každý si bude žiť svoj život.

kvetinka75
28. jún 2023

a jasné že chce zostať s tebou. ktorá iná by mu to tolerovala? To je asi jediný dôvod

domkakvet
28. jún 2023

Tak to je na pokraji.