Nejaví o mňa záujem

11. feb 2022

Ako sa naučiť žiť ked o vás žiadna nejaví záujem. 😒

mariaveronikag
11. feb 2022

hlavne nezúfať, veď predsa nepoznáš všetky

autor
11. feb 2022

@mariaveronikag ale žiadna ani zo zoznamky

mariaveronikag
11. feb 2022

lepšie je hľadať v reálnom živote, lebo tie zoznamky...no neviem. Nepríde mi to seriózne väčšinou

ivangeline
11. feb 2022

Zlepsit sa. Popracovat na fyzickom aj psychickom.. a budr zaujem. :D

limetka69
11. feb 2022

Chlap, ktory vyplakava na zenskom fore, ze ho ziadna nechce... Priam odpudive. Neviem ci je nieco viac odpudive akp chlap ktory sa lutuje. Vobec sa necudujem, urcite to vyzarujes a ziadnu zenu na to nenalakas. Teda aspon ja mam zakorenene chlap- silne ramena- da sa o neho opriet, spolahnut...

zildo
11. feb 2022

Možno si moc dotieravý, moc niekoho chces..poznám pár takých,stále nariekaju,že nikoho nemajú a keď majú šancu sú vtieravi až vlezlí.nedaju žene dýchať... Zamysli sa nad tým,či si není jeden z nich.

autor
11. feb 2022

@limetka69 ano máš pravdu ta taktiež ma nepoznáš.

autor
11. feb 2022

@zildo tak to môže byt problém.

moonlight1210
11. feb 2022

Ako sa prejavuje, to, ze ta ziadna nechce?
Aj nadviazes vztah? Ale nikam to nepokracuje? Ale to rychlo krachne? Aj ti zena povie preco?

Co preto robis, aby si ta nejaka vsimla? Ako sa chovas? Aky mas humor? Ake mas zaujmy? Ako o nich vies rozpravat? ...

Je vela drobnosti, ktore dokazu pokazit celkovy obraz. Takze nemusis ani byt nezaujimavy, ako to skor potom pokazis drobnostami, ktore vyvolaju neprijemne pocity a zena da od teba radsej ruky prec.

autor
11. feb 2022

@moonlight1210 k vzťah?? To ani neviem čo je. Žiadna nejaví záujem. Prvý deň normálna komunikácia druhy uz ignoracia. Niekedy sa stalo aj po týždni prestala písať. Bez príčiny. Cez deň som v pohode. Ale ma to trápi prečo mi napovedia do očí alebo nenapíšu konkrétny dôvod. Mam hobby. Aj sa im venujem. Aj medzi ľudí chodím. Veľa ľudí si ani nevšimnú ze ma niečo trápi. Až ked som sam doma tak to všetko na mňa doľahne.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. feb 2022

@beata_k keby aspoň povedia co ich priviedlo k tomu rozhodnutiu tak by som vedel čo robím zle a to skúsim zmeniť

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
11. feb 2022

vieš koľko zadaných mužov ti teraz závidí????? 😀😝

matovicova
11. feb 2022

Veď napíš tej babe, že už sa ti viac krát stalo, že ti dievča neodpisalo. Chces na sebe popracovať a rád si prečítaš konštruktívnu kritiku... Ale nehadaj sa s ňou, prečítaj si a poďakuj

babydesire
12. feb 2022

No vidis, ja som kedysi riesila rovnaky problem s muzmi..ani len mi nevysvetlili preco si to kurnik rozmysleli..myslim,ze to bolo hlavne nezrelostou, strachom a precitnutim...az v 29tich som nasls muza ktory bol zrely, "nepokakany" a pocuval naozaj! co hovorim otom aka som,kto som a co chcem..a dal.mi sancu spoznat ho a spoznat ma. Neviem kolko mas rokov, a na ake zeny sa zameriavas, no je dost mozne ze "lovis stale tie iste rybky" a preto je vysledok vzdy rovnaky

autor
12. feb 2022

@deti95060810 ak majú čo tak nech sa páči.
@matovicova to je problém že ma ignorujú alebo zablokujú ked sa pýtam. Pripadá mi to ako niektoré majú veľa času a hľadajú si takéto obete.
@babydesire mne už ťahá na 40r. Dlho som čakal ze príde ten čas. Zbytočné zabitý čas. Tak som začal hľadať. No úspech ani na dohľad. Si pripadám ako skala ktorá je viditeľná a ktorú nezakopne nik.

deti95060810
12. feb 2022

nemal si ani vážnu známosť, ? A pritom ja poznám tiež veľa žien po 30 - 35 r. ktoré čakajú na toho pravého...možno že máš vysoké nároky...inak máš pravdu, premárnený čas. Ako chlap musíš byť aktívnejší - muž je lovec. A nenechaj sa odradiť neúspechom...

mikadooo
12. feb 2022

Myslím že je taká knižka pre chlapov, že kde robia chyby pri randení, skúsim vygoogliť. Ale nečítala som ju, takže netuším ale múdrosti v nej sú popísané 😄.

mikadooo
12. feb 2022

@mikadooo asi je to toto. No ale keď to čítam... Tak asi nie som úplne 100%tná žena 😄
https://chlap20.sk/

iv007
12. feb 2022

Odporucam knihy od Michala Kopeckeho.Popracuj na svojom sebavedomi,venuj sa nejakemu sportu alebo turistike,vylepsi satnik a hlavne svoje komunikacne zrucnosti.Je plno osamotenych zien ktore hladaju vztah,zatial si mozno len nestretol tu pravu🙂

karolinakr
12. feb 2022

Ja poznam par veľmi škaredych, ale že od krasy daleko chlapov, ktorý sa oženili, maju deti, stabilny vzťah, dokonca pekné ženy..maju asi 55 kg aj s topankami, takže žiadny borci...Jedno, čo som pochopila, že oni vsadili asi na povahu, vzhlad neriešia, a spravaju sa normalne, akoby boli super a vždy sa našla nejaka, čo im to uverila...proste chlap, ktory fnuka, že nema nikoho, tam musi byť niečo ine...nejake zle vyžarovanie alebo ...to nemusiš len s potencionalnymi partnerkami preberať, že prečo nie, kamarat pri pive ti nepovie uprimne pravdu do oči´? oni to vela krat ako srandu podaju, ale ked sa nad tym zamyslíš, ma to hlbšie posolstvo a niektori ludia proste neboli stvoreni na vzťah a maju ine poslanie, ktore by ich malo naplňať..