Nepriťahujem muža

8. mar 2022

Nepritahujem svojho muža,neviem ako sa to stalo , prestal si ma vážiť , je pravda že som pribrala, najradšej chodím v teplákoch , stále mi hovorí že som strapatá..o deti a domácnosť sa stará to nemôžem povedať ,navarí keď je doma , milenku nemá(otázka času?), neschovava si telefón , z roboty ide hneď domov .ako pozorujem už dávnejšie že už to u neho nie je čo bývalo , ale teraz mám z toho slušnú depku

jaskolka
8. mar 2022

A tebe samotnej nevadí, že si pribrala, chodíš len neupravena v teplákoch, strapata? Keď píšeš ze ti pomáha, postará sa aj deti, domácnosť, v čom je problém, venovať sa trochu sebe?
Nemusíš byť Miss sveta, ale aj sama budeš mat určite lepší pocit zo seba.

tahomi
8. mar 2022

Tak skus nieco zmenit, nemusis sa tip top nahodit, ale aspon nejaka zakladna uprava - strapata, pribrata v teplakoch, no nie je to zrovna pritazliva predstava.

zdenkastanka
8. mar 2022

A preco nenapravis to co ti "vycita". Co ty sama sa mu nechceš pacis, pacis sa takto sama sebe?

petamich
8. mar 2022

sama si si odpovedala 🤷‍♀️ nikto nevravi, ze mas rano robit kompletny make-up a dat si vecerne saty ale aj doma s detmi sa da o seba starat obzvlast ak ti manzel pomaha, da sa ten cas vyuzit pre seba

jedine, ak ty sa sama sebe pacis 😃

sense
8. mar 2022

Ak si predtým nechodila v teplákoch a strapata keď ta spoznal tak ani sa niet čomu čudovať... Ani tebe by sa nepáčil chlap kt bol upravený keď ste sa spoznali a zrazu začal nosiť len tepláky, byt neostrihany a neoholený...

marcellka32
8. mar 2022

Daj si legíny, dlhší top, vlasy umyť, vycesat hore, postarať sa o pleť krémom, sérum, obočie, rúž hotovo, náušnice a ideš...pekne spodné prádlo si choď kúpiť

ckocka
8. mar 2022

Ak vieš v čom je problém tak vieš aj aké je riešenie - čo chceš od nás?

barruna
8. mar 2022

Tak ono by teplaky mozno ani nevadili, len tiez si myslim, ze chlap vedla seba nechce mat stale taku neupravenu zenu, predsa aj my mame nejake naroky na chlapov.

diusqa761
8. mar 2022

Tak keby tvoj muž chodil celé dni neupravený, strapatý , v teplákoch a rástol mu pupok tak by si tiež neskákala 5 metrov do vzduchu. Povedal ti čo mu vadí takže máš všetko pre to aby si to zmenila.

autor
8. mar 2022

Baby , vlasy si umývam 4krat do týždňa , Sera ,krémy na tvár si dávam , jediné čo flakam a snažím sa to napraviť je že sa nekremujem ,myslim celé telo, mám suchú kožu , ale proste v kúpeľni mám malého ktorý tam chce byť tak sa ponáhľam..tak sa len osprchujem , utriem a oblečiem .. oblečenie je pravda flakam , pretože teraz poriadne nikam nechodíme tak sa mi nechce cancat , pribrala som ,je pravda po IVF(7kg) , neviem to zhodiť , jediné čo chcem ešte spraviť je cvičiť ,a musím sa nejako dokopat čo je problém , lebo v živote som nebola ten typ ,že cvičiť ..ale proste mu vadim , on mi aj povedal že ho nepritahujem

diamond007
8. mar 2022

Tak keby on pribral a chodíl strapatý a v teplákoch tak nič moc.
Keď príde k tebe návšteva, nevadí ti že hentak vyzeráš či sa peknejsie oblečies a uceses? Ak áno...
Prečo sa chces páčiť návšteve a nie vlastnému mužovi?
Toto som sa naučila zas ja. Raz som to čítala a strašne sa mi ta myšlienka páči. Chcem sa páčiť mužovi s ktorým žijem a nie chlapom na ulici. Nemalujem sa doma, to nie ale starám sa o seba. Aj cvičím ( kvôli svojmu zdraviu) a hlavne vždy a pekne ucesem a oblečiem (nosím legíny a tričká), nič xxl, proste normálne oblečená domácky ale slušne že keď dôjde niekto, vyhanbim sa. A hlavne pekne spodné prádlo 🙂

1234321
8. mar 2022

Keď nepriťahujes muža a povedal ti to, tak prečo si nezačala cvičiť? Načo čakáš? Kým si nájde inú a potom tu budeš vyplakávať? Keby mne povedal môj muž, ze ho nepritahujem tak by som sa asi prepadla od hanby pod zem a cítila by som sa veľmi zle.
Skús cvičiť, na YouTube máš milión videí, začni pár minút a potom ta to snáď začne baviť. Ale rob so sebou niečo lebo každý muž chce mat pri sebe ženu, ktorá sa o seba stará 🙂

autor
8. mar 2022

@1234321 áno máš pravdu a sa aj hanbím že mi to povedal , je tam ale jedno ALE...
Môj muž je veľmi ,veľmi náročný človek , on vyžaduje všetko tip top, všade tip top poriadok( máme chovnu stanicu ), všetko vyleštené , deti aby boli tip top nachystané , psi aby boli tip top, každý deň iné jedlo , nikdy a tým myslím ozaj nikdy ma za nič nepochválil, a keď sa mi niečo nepodarí tak počúvam...tak ja som si pravdupovediac zvykla asi už

autor
8. mar 2022

@1234321 a ono , nechcem sa vyhovárať naozaj nie ,ale skús mat pri toľkých psoch a malých deťoch tip top všetko , niekedy spím za celú noc 3hodiny a to niekedy aj viac dní po sebe ...on pomôže , áno ale len niekedy , nepomáha mi každý deň .aby ste si nemysleli že príde z práce a začne upratovať alebo variť alebo hoc čo iné ..

kahh
8. mar 2022

Tak skus mu povedat, ze teda ak ti pomoze ja neviem s drobcom na hodinku poobede ze tak zacnes chodit behat, aby videl, ze mas snahu nieco s tym robit, ze sa mu chces pacit. Skus si doma aj nieco ine obliect, aby sa obzrel za tebou, nehovorim ze cancat, ale tak aby proste sa usmial ked ta vidi, ze ti to pristane

vlasta1818
8. mar 2022

Asi by bolo fajn, ak by si sa o seba trocha viac postarala. Choď ku kaderníčke, na kozmetiku, kúp si niečo pekného na seba a uvidíš, že to bude mať na neho pozitívny vplyv

autor
8. mar 2022

Stále mi hovorí že som tlsta ,mám 57kg až taká hrôza to nie je ,ale chápem mávala som 49kg..aj mne vadí že som pribrala ..

1234321
8. mar 2022

Tak potom je to o vás dvoch, komunikácia, komunikácia. Veľa veľa sa rozprávať. Buď bude pomáhať alebo……

kaitlin3
8. mar 2022

fuha a to chceš priťahovať takého idiota?

katka0123
8. mar 2022

Tlsta????? Ved mas super vahu!

katkati
8. mar 2022

Tak s tým si zabila, že 57 kg a tlstá. A verím tomu, že ani strapatá ako ježibaba nie si. Tvoj muž ťa psychicky deptá, buď opatrná, aby ťa úplne nezmagoril, že si niečo menej ako on.

autor
8. mar 2022

@katkati je pravda že pri všetkých tých povinnostiach o seba dbam zo všetkého najmenej..to si priznám aj sama pred sebou že to je tak

autor
8. mar 2022

@katkati mávala som 45-49kg on je zvyknutý na to , pre neho je to veľký rozdiel 😏

javorinska
8. mar 2022

vsetko je o komunikacii, teplaky a to ze si obcas strapata nevadi. ale tiez zase chlapi asi nechcu mat dlhodobo pri sebe zenu, takto myslim ze chcu asi vidiet, ked sa zena o seba stara 🙂 no druha vec je ak je to vypocitavy pako.

lula3108
8. mar 2022

Ja byt tebou spravim toto: postavim sa pred neho s tym, ze bud bude mat doma peknu upravenu zenu, ktora stiha ist aj ku kadernicke a cvicit dvakrat do tyzdna a budes mu vyvarat, ale to znamena pre teba pomoc-potrebujes upratovacku, potrebujes baby sitterku na ten cas v posilke a potrebujes peniaze na vymenu satnika. Alebo potom bude mat od teba vsetko tip top v domacnosti ale zena nebude tip top. Ved toto sa neda vsetko stihat dokopy, ja som tiez povedala ze ked chce mat doma milu usmiatu peknu zenu co sa o seba stara tak proste nestiham robit denne dve hodiny poriadky k tomu este aj navarit oprat ozehlit a do toho pracovat 8 hodin.

h2
8. mar 2022

Čo máš meter dvadsať, keď si pri 57kg tlstá? Chyba nebude v Tebe. Alebo aspoň nie LEN v Tebe. Bohužiaľ, obávam sa, že aj keď schudneš, pekne sa oblečieš a učešeš, nepomôže to. V niečom sa váš vzťah zmenil. Mnohé ženy idú po pôrode aspoň čiastočne a dočasne "dolu", čo sa vzhľadu týka a väčšina chlapov s tým nemá problém. ☹️

autor
8. mar 2022

@h2 nie 1,60🙈

katka0123
8. mar 2022

Mas nizke sebavedomie. Nie si tlsta....a isto nemas doma pana uzasneho dokonaleho. Si matka, si zena, bradu hore 🙂

sima338
8. mar 2022

Ja som čakala, že povieš, že máš tak 70 kíl, čo dobre, na tvoju výšku by bolo viac ako treba...ale 57? Dobre, mala si 45-49 kg, je to rozdiel, ale preboha robiť z toho až takú drámu? žena má byť krásna nielen pre seba, ale aj svojho muža, ktorého miluje, ale toto mi príde prehnané aj prehnane napísané. 4krát do týždňa si umývaš vlasy a si strapatá? Veď asi hrebeň máš, nie? Tepláky - ja dnes vyťahané tepláky v obchodoch ani nevidím, dajú sa kúpiť ozaj pekné teplákovky, že žena v tom doma vyzerá dobre a pohodlne.

nevenka
8. mar 2022

A este povedz, ze merias 170 cm a odpadnem!!! Ja mam 152 cm a po 3 detoch mam 60 kg, teda nadvahu 10 kg, nejde mi to dole, no mam aj zdravotne problemy. Tych 54 by som aspon chcela dosiahnut. A tlsta si teda nepripadam. Ani mi nic muz nevyhadzuje na oci. A to som v case spoznania sa s nim mala 48 kg, ale pri vyske 152cm, a to bolo tak akurat. Mala som jedneho casu potom aj 43, to uz aj endokrinologicka zo mna panikarila. A nakoniec som sa "napravila", ako vidis 🤪.
No u Vas to bude ale uplne inak, nez ako vyzera Tvoj prvy prispevok...☹