Ovisnuté prsia a reakcia priateľa

9. aug 2022

Ahojte. Je to celkom neprijemna tema pre mna. V skratke, od detstva som bola velmi tucna. To som vsak par rokov dozadu zmenila, schudla som 25kg.. nuz, a podpisalo sa to na prsiach. Su ovisnute. Ziaden extrem, ale nie su to ani to, co by malo byt na to, ze mam 22r, ak chapete. No a randim s jednym super chalanom, vlastne, uz by som skor povedala, ze sme na zaciatku vztahu a tento vikend k nemu idem spat. No a proste mam stres z toho, ze ked budem napr. vecer uz len v tricku bez podprsenky, ze mu to bude prekazat a zhnusim sa mu. Hlavne teda, ak by ma aj neskor videl nahu. Proste z toho mam stres a uz som premyslala, ze by som to kvoli tomu aj ukoncila.😅Smiesne, ale zazila som vela vysmechu za vzhlad, tak je to asi taka obranna reakcia. Chcem sa len spytat, ak je tu nejaka zena, ktora mala podobny problem, co na to vas partner? Alebo ak su tu aj nejaki chlapi, prekazaju vam ovisnute prsia? Pride vam to nechutne?

lily14
9. aug 2022

Ja m po 2 deťoch a 5 rokoch kojenia ako uši loveckeho psa a muž sa nesťažuje🤣ale miere tak m ovisnuté ak keď cvičím ale pomôže len plastika

pazdura
9. aug 2022

Pamätaj zdravé prsia sú krásne prsia 😉

inana11
9. aug 2022

Pripájam sa ku kojacim🤦‍♀️Keď si ľahnem idu pod pazuchu a väčšiu traumu mam z toho ja ako muž… a ja som mala prsia všeobecne nizsie a chúďatká teraz🤦‍♀️😃ale zas no,sú moje,muž to nerieši😃a samozrejme po dvoch pôrodoch sú aj iné nedostatky,nie len prsia,ale ty sa v prvom rade nauč mat rada sama seba a nehanbit sa… chlapi to podľa mna riešia oveľa menej ako ženy… keď má čo chytit,je dobre😃a každému sa páčia iné,záleží či si rozumiete inak,nie len na tvojich prsiach

anjelicek26
9. aug 2022

Takmer kazda zena, ktora ma deti ma mierne zvesene prsia, aj tie, co maju velke prsia proste casom putuju trocha dole, to je bezne a myslis, ze 80% zien nema sex? Ok je vela stastnych, kde to stopy nezanecha a zvysok to riesi chirurgom... ale chlapom to nejako vyrazne zily netrha, je to totiz - uplne normalny stav...

kitycat
9. aug 2022

Baby, ona nema vykojene ovisaky, ale schidnute ovisaky..

Z toho si nic nerob... Ak je normalny, tak sa cez to prenesie. V podprde su kazde prsia pekne, v telke mas tiez vzdy len pekne prsia ukazane.. Ja mam take nemaatne neslane Bcka spicaky, kym nie je zima.. Teraz 7Ccka, lebo som v tom a su velke.. Uvidime co potom

thoughtfulweirdo
9. aug 2022

Ja som mala ovisnuté prsia už v 20ke pred deťmi, ani neviem prečo, som odjakživa drobná, tenká, nijaké priberanie ani chudnutie to nespôsobilo. Mám ich malé, takže to nebolo nejak extra dramatické, ale vždy boli viditeľne ovisnuté, nie pevné. Nijako to nekomentoval ani prvý partner, ani druhý- teraz už manžel 🙂 čo si o mojich prsiach pri prvom pohľade mysleli neviem, nikdy mi nenapadlo pýtať sa 🙂

evamea
9. aug 2022

Mám prsia 85G a hádaj kde sú? Všade, len nie tam, kde by som chcela, aby boli. Muž vyzerá byť
nadmieru šťastný, tak to neriešim. 😁
Hlavné je, aby si sa ty cítila dobre.

zdenkastanka
9. aug 2022

Ci vykojene (moj prípad 😎🙃) alebo schudnute... ak sa mu nebude pacit nebodaj bude mat smiesne ci ine narazky, nie je to vhodný priatel... nikto nie je dokonaly.a prsia nech su ake su, hlavne aby boli zdrave🙏

lienka.7
9. aug 2022

Neboj sa , v prípade potreby pekne si ich nadvihne aby sa s nimi pohral 🙈🤣🤣 ak to nie je debil, nic ti nepovie. Ci nebodaj mu ty povieš ze počuj, nejako ti to tam dole zvlastne ovisa? 🤣🤣🤣

palisko
9. aug 2022

Neriešiť vzhľad, chlap to už má dávno prekuknuté, čo tam máš, veď určite teraz nechodíš v hrubej vetrovke. Hlavne nech ich máš zdravé. A ako chlap ti odpoviem, že prsia sa mi páčia všetky, okrem umelo dotvorených. Hrať sa s hrčou silikónu asi nie je to pravé orechové. Tým sa samozrejme nechcem dotknúť žien, ktoré na úpravu mali zdravotné dôvody.

dzulli1980
9. aug 2022

Ja som bola ako dieťa buchta, ľúbila som sa najesť ... raz, v jednej slohovej práci, napísal o mne spolužiak, že som tučná ako prasa ... dotklo sa ma to, v pomerne krátkej dobe som schudla hádam 20 kg ... nikdy som nemala krásne pevné prsia, vždy boli tak troška nižšie ... žiadny z partnerov, ktorých som mala, s tým nemal problém, nikdy som nemala pocit, že by sa im hnusili ... a ak by ten Tvoj mal sprosté reči kvôli Tvojim prsiam, nestojí za to ... ver, že v partnerstve sú dôležité iné veci ako krásne pevné prsia ... buď rada, že ich máš zdravé.

selest
9. aug 2022

Ja si myslim ze bude rad ze si tam konecne u neho a ze konecne uvidi prsia. Prepac ze tam uprimne ale prosto je to chlap. Mozno on prave v riesi ci bude on pre teba on ok. Je s tebou asi nie len koli prsiam..

miadi
9. aug 2022

Ja teda po 2detoch a 6r kojenia nemam ovisnute .. ale Ja mam tak pozitivny vztah k svojmu telu ze kto ho vie ako to naozaj je 😆krasa je v oku pozorovatela Musis sa mat rada taku aka si 😉 a komu sa zdas smiesna -dovi dopo. Skutocne prsia by nemali byt ako v magazinoch ci tv hnet pod krkom., ak mas moc silne komplexy nechaj si push upku na sebe.. aj on mà niektore casti tela ktore nie su dokonale.

danielahamar
9. aug 2022

Tebe prsia, jemu určite gu@e🤣, neboj ste si kvit

savanna
9. aug 2022

Ber to ako skusku, ak bude mat nejake komentare, ber nohy na plecia a utekaj, taky ti za to nestoji.

jana_eyre_2
9. aug 2022

Píšeš že je super chalan.. ak je ozaj super chalan, nebude mať žiadne námietky a nemiestne poznámky a budeš sa mu páčiť taka, aká si.. keď je do teba zaľúbený, tak aj keby si nemala pod tričkom nič, budes sa mu pacit 🙂

ankare
9. aug 2022

To vôbec neries. Ovisnuté prsia nie je vôbec veľká vada. Máš ich zdravé, to je hlavné. A komu sa nepáčia, nech sa nepozera. Ja si ale myslím,že fešák si to,že sú ovisnuté,ani nevšimne.
Drž sa!

ankare
9. aug 2022

@palisko si asi jeden z mála, čo preferuje prirodzenosť. Ja mám pocit,že chlapom je jedno,aký to má pôvod,len nech je to pekné. 🤷

vilma7
9. aug 2022

Ak máte pekný vzťah, ja by som mu o tvojich obavách povedala, tak ako to je.

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petricka22
10. aug 2022

Si este mlada, tak sa na to inak pozeras. Nauc sa milovat svoje telo take ake je, nikto nie je dokonaly a myslim, ze vacsina muzov to vobec tak nepreziva.

sense
10. aug 2022

Ak má byť váš vzťah založený len na vzhľade pŕs tak radšej žiaden vzťah... Ženy si robia starosti pre prsia, chlapi pre penis. A ak by mal kvôli tomu pripomienky tak ver ze nestojí za to aby si s ním strávila noc a ani ďalší deň naviac

lucik194
10. aug 2022

ver mi v tomto veku, pokial ich este tvoj chlap nevidel, bude taky hotovy a nadrzany, ze len u neho zostanes ..... ze prsia budu len ten zaciatok ..... a ako to bude pokracovat, je len na Vas..... netreba sa stresovat, ziadne reci oko prs nehovor pred nim, kazdy chlap ma rad nieco ineho.... ziadne reci ze pocuj nemyslis si ze mi ovisaju????? nech ta ani nenapadne.....
ver mi on rata urcite aj so sexom, a ovisnuté prsia (ak je naozaj fajn chlap) ho nezastavia a neodradia......
ty sa hlavne ukludni, nezabudni na ochranu.....

moj chlap neznasa umele prsia, vraj tie maju byt vesele a hojdave, ziadne strnule na jednom mieste.... jaska zo zdravotnych dovodov umele mozu byt ale inak nie umele.....

juliet86
10. aug 2022

zoznam ich orvykrat ked bude slezat na chrbte ;)

dominika7990
10. aug 2022

V prvom rade sa musíš začať ľúbiť sama sebe a byt so sebou spokojná. Pokial ťa prsia naozaj trápia tak riešením je mastopexia len treba na to našetriť a zmieriť sa s tým že na nich budú jazvičky. Alebo sa stym zmieriť a začať samu seba ľúbiť take aké su bez jazvičiek. Z chlapa by som si starosti nerobila. Ak sa naozaj zaľúbi bude mu jedno ake prsia máš. Bude ťa ľúbiť aj s nimi. Plus každému chlapovi sa ľúbia iné. Možno aj tomuto tvojmu sa budú ľúbiť take aké su.

daniela2202
10. aug 2022

Hlavne nepoukazuj na svojej nedostatky, niektorí chlapi vôbec neriešia vzhľad, sú preto so ženou, lebo im je s ňou dobre. Takže - buď sebavedomá, a ak to nevyjde - " pro jedno kvítí, slunce nesvítí " ...veľa šťastia 😊👍

levandulova111
10. aug 2022

Keď sa sťažujem partnerovi na svoje prsia, povie že ZLATO, VEK NEZASTAVÍŠ A GRAVITÁCIA JE SVIŇA... Potom sa obaja pozrieme na jeho gule (v boxerkách), utrúsim, že to je veru pravda, zasmejeme sa a ideme ďalej 👌😂
Zdravý človek rieši estetické "problémy", chorý človek rieši len jedno a myslím si, že všetci vieme čo 😉

macikovaiveta
10. aug 2022

Nedaj na sebe znať , že Ti to vadi, ako píšu dievčatá zdravé prsia , pekne prsia 👍🍀

lucas1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz