Partner ma odmieta

27. mar 2023

Ahojte kočky. Ja už neviem s kým si pokecať o Tom. Som 7 týždňov po pôrode partnerema neustále odmieta sexuálne. Viem šestonedelie a podobne rodila som cisárskym tak nebol problém a chuť bola takže toto neriešme. Za celých 7 týždňov sme mali 4 krát sex s toho minimálne 8 krát má odmietol aj keď som chcela len orál. Vždy nijaká vyhovorka je unavený není umytý alebo nie teraz.... Už ma to nebaví sa stále prosiť som zdravá žena mám svoje potreby a keď som sa opýtala kedy on vôbec má chuť odpovedal stále a vravím a to je kedy? A že nemám vŕtať do neho.... Keď som bola tehotná mali sme omnoho viac sexu ako teraz a nemyslím si že by ho to somnou nebavilo. Prosím vás čo môže byť problém ďakujem za rady. Myslím že niesom postavav na Tom tak zle že by som chlapa nedokázala pritiahnuť som po 3 deťoch..

stellarstar
27. mar 2023

Tak na neho netlač

evelyn246246
27. mar 2023

..bol pri porode? neboji sa , ze zase otehotnies? moze to byt sok z toho , ze je otec a boji sa aby sa nezadarilo dalsie ... popripade nieco ine co sa dozvies len s rozhovoru s nim ..

autor
27. mar 2023

@evelyn246246 nechce nič povedať aj keď sa pýtam je nervózny aj nedávno že vrtam. Bol pri pôrode ale nič nevidel iba deti.

autor
27. mar 2023

@evelyn246246 práveže on mal vždy chuť a práveže bol sexuchtivy preto mi to je celé také divné a neviem dôvod a neviem si to ani vysvetliť tvrdí že inú nemá

matullienka
27. mar 2023

Neostáva nič iné len si sadnúť a otvorene sa porozprávať. Bohužiaľ inak sa to nedozvies.

autor
27. mar 2023

@matullienka skúšam tvrdí že potrebuje viagru aby sme začali normálne fungovať myslím že išlo to aj bez toho...

matullienka
27. mar 2023

Fuu a z akého dôvodu ju potrebuje? Či nezistili mu nejaký zdravotný problém, o ktorom nevieš? Viem, že niektoré lieky môžu mať ako nežiaduci účinok zníženie libida. Nezačal brať nejaké nové lieky?

autor
27. mar 2023

Po pravde po pôrode som mala pocit že má inú veľmi sa o seba staral kupoval nové handry v jednej vete 3 chyby tuším som mal v nedeľu s tebou tu fajocku (bol to sex bola to sobota a slovko tuším) začal si dávať vitamíny na chuť do sexu pumpoval si ho tou pumpou aby bol väčší zaľúbené pesničky stále počúval... Stále mi niekam odchádzal. Zrazu mal dvoj hodinový nadčas v práci keď som mu povedala nech si ostané s tou kurvov že vymikam dvere a vypínam zvonček netrebalo nadčas a takéto detaily... Ale všetko mi vyvrátil. A pred 3 týždňami tento ošiaľ prešiel

autor
27. mar 2023

@matullienka nie on mal vždy také chute ako kvapky pre páry španielske mušky alebo viagru.. alebo len neviem o Tom ale normálne keď sme mali aj tých 4 krát fungoval bez toho

katarinka89
27. mar 2023

Tak myslím, že u mňa by prevazil môj pocit a takéto dôkazy ako to jeho posrate vyjadrenie, že nemá nikoho. Prečo by to inak všetko robil? Prečo by tá teraz odmietal? Pouvazuj

matullienka
27. mar 2023

No tam by som potom asi naozaj uvažovala nad tou bokovkou.a skús to otočiť naopak, že keď on o teba nejaví záujem či si mám nájsť niekoho kto ten záujem mať bude

autor
27. mar 2023

Telefón čo neriešil že si nechával na nabíjačke v kuchyni v tom období čakal kým sa nabije aspoň trochu a prestal si ho zo sebou

autor
27. mar 2023

@matullienka hmm fakt som taká sprostá a naivná že mu to len verím všetko. Prisahal že má.len.mna ..

dianka555
27. mar 2023

A deti boli kde? Myslím keď si bola v pôrodnici. Kde mohol spoznať dotyčnú? V práci? Nová kolegyňa, na internete? Podľa písania si naozaj niekoho našiel.

matullienka
27. mar 2023

Niekedy je dobré dať na svoj inštinkt a veď nie si hlúpa vidíš, že sa niečo deje čo predtým bolo iné. Každá zmena má nejaký dôvod

autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. mar 2023

A v posteli mu dám naozaj všetko čo chce nemám zábrany aké som len naivná. Vravel síce že mal chuť si nájsť aké že rodinu si nechcel rozbiť

matullienka
27. mar 2023

On ti povedal, že mal chuť si nájsť milenku? A to povie, žene, ktorú akože miluje a má s ňou maličké detičky? No mne to rozum neberie, žiadny muž s veľkým M nebude mať chuť si hľadať milenku za ten čas čo je jeho manželka tehotná a po pôrode

dianka555
27. mar 2023

@autorka, mal asi dosť času keď si bola v pôrodnici. Tá nová kolegyňa je slobodná? Nemusí to byť ona, ak niekoho má tak to zistíš.

autor
27. mar 2023

@dianka555 všetko otáča proti mne keď mu vravím že má inú tak mi jebe sťažuje sa bratovi a rodine a potom ja som ta zlá. A že či to není podľa seba sudim teba stále je unavený tvrdí je zavretý v izbe a oddychuje.. ja o tej kolegyni nič neviem aj keď sa snažím zistiť niečo tak bez stopy.je naozaj iný a o 360 stupňov od kedy sme prišli

autor
27. mar 2023

Baby ja už neviem do kedy takto vydržím ale aj ja mám už všelijaké zmýšľanie... Ale nechcem mať výčitky a stále si hovorím že možno to tak není

matullienka
27. mar 2023

Skús mu na rovinu povedať, či idete od seba keďže nemá záujem o teba a o rodinu. Že pre teba ako zdravú ženu je aj ten sex v živote dôležitý, a jednoducho vidíš, že z jeho strany záujem už nie je a ak aj k niečomu dôjde tak je to nasilu

lenkasarka
27. mar 2023

Smiem sa opýtať preco si písala kolegyni škaredé správy?

autor
27. mar 2023

@matullienka hádame sa často teraz a poslala som ho do riti nie jeden krát a to že nejde že on tu má deti a podobne už som uvažovala že pôjdem ja akentri deti je dosť baliť. A to že som netvor a podobne tituli

dianka555
27. mar 2023

Mohlo sa stať že už mu jednoducho nestačis aj keď sa snažíš. Keď bol vždy sexu chtiví a aktívny. Možno si našiel niekoho z okolia len na rozptýlenie. Uvidíš o mesiac ako sa bude správať.

autor
27. mar 2023

@lenkasarka podozrenie sľúbil že ju vymaže týždeň som čakala a nič ešte som ripla jeden deň už neviem čo a na druhý som jej písala

autor
27. mar 2023

A keď som sa na dotyčnú pýtala usmieval sa pri Tom pýtala som sa či mu dáva návrhy a tak a možno aj preto. Ale všetko čo písali vymazal

lenkasarka
27. mar 2023

Bola to podľa mna hlúposť, ale to je môj subjektívny názor. Ak sa jeden z paru správa ako ty teraz( stíhačka) tak to druhého odrádza. Chapem si z toho nervózna, ale je to svojprávny človek a ak mu diktuješ koho na sociálnej sieti má vymazať tak to je cez. Potom sa necuduj, ze sa takto sprava. Máj hrdosť a nepros sa mu a nekontroluj ho ako malé decko. Ak chce človek podviesť, tak to spraví tak či tak.

autor
27. mar 2023

A raz sme sa povadili a veľmi ma to zarazilo čo povedal tak odveci nájdi si aj milenca mne už to je jedno

januska12323
27. mar 2023

Že odmieta sex je u vás najmenší problém.