Po akom čase si váš priateľ/manžel uvedomil, že vás miluje?

12. feb 2023

Po akom čase si váš priateľ/manžel uvedomil, že vás miluje?
Trvá to mužom tak dlho? Mám kamaráta, ktorý po 7 mesiacoch ešte neprejavil žiadne poriadne city dievčaťu, s ktorým sa stretáva a venuje jej všetko čas...
Tiež, keď si spomínam na mojich ex, trvalo to tak polroka, kým sa vymačkli...

divokykonik
12. feb 2023

Úprimne, môj manžel sa do mňa zbláznil hneď (a povedal mi, že ma miluje) a to bol aktuálne mesiac po rozchode s bývalou priateľkou. Na začiatku som mu veľmi neverila, ale časom sa ukázalo, že to myslí fakt vážne. 😀

lentak1223
12. feb 2023

My sme sa stretli na intráku. Rok sme kamošili, ale tak všeobecne v rámci partie, ja už som do toho vpadala, zaľúbená až strach, on stále ako kamoš. Nemali sme rande, nejaké takéto náznaky. Po roku prišiel a dal mi pusu. Ja, že čo to. On povedal, že čakal, kým si bude istý, že ma chce na celý život. Prešlo 20 rokov a vyzerá, že si to dobre rozmyslel😉

oli18
12. feb 2023

Uvedomenie si je individualne
rovnako, ako vyjadrovanie citov slovom. Rovnako u muzov, ako u zien. Takze radsej nech sa chlapec vymackne, kym s nim ma dievca trpezlivost. 7 mesiacov je uz dost, aby to vedel. Ak si ty to dievca, tak sa rovno opytaj.

rony2255
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivangeline
12. feb 2023

My sme minule dosli na to, ze milujem ta sme si ani jeden este nepovedali. XD My sa lubime.

mikadooo
12. feb 2023

"ľúbim ťa" mi vypisoval už po mesiaci. Ale neviem, či to naozaj tak myslel, alebo ma len chcel rýchlejšie dostať do postele. On tvrdí, že to tak naozaj myslel a ako si o ňom môžem také niečo vôbec myslieť, že ma chcel dostať do postele 🤪😁.

stanulienkat
12. feb 2023

@rony2255 zamilovanost a laska su dve rozdielne veci.

marianarem
12. feb 2023

A preco myslis, ze jej neprejavuje ziadne city, ked ako hovoris jej venuje vsetok cas a asi aj pozornost? City sa nemusia prejavovat len slovami. Moj otec aj manzel ich voci mne prejavuju hlavne cinmi. Nic nemusia hovorit, ked vidim, ako sa ku mne spravaju a co pre mna robia, tak je to jasne.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modrykonik33
15. feb 2023

@marianarem presne, činy sú veľakrát úprimnejšie