Prečo ženy súhlasia s nezáväzným sexom?

jsbb
14. apr 2023

Preco ženy súhlasia s nezáväzným sexom?

nikpa
14. apr 2023

@sylvester01 ja napríklad som nikdy vzťahy nechcela, mimo otca svojich detí som mala len 1 vážny vzťah. A vždy mi viac vyhovovali nezáväzné vzťahy. Ale súhlasím, že ženy su skôr na klasické vzťahy 🙄 Ja som mala byť asi chlap 😆

thoughtfulweirdo
14. apr 2023

@jsbb A nie je ten muž pre ženu len neplatný prostitút?

pralinka25
14. apr 2023

@jsbb a je muz potom ako neplateny gigolo?

pralinka25
14. apr 2023

@sergejj to iste sa da povedat ale aj o muzoch nie? ja osobne poznam viac muzov co chodi na prietrtky ako zien. on moze? v pohode? nie nemal by v takom pripade nikto ale takto otazka nebola polozena. nechapem preco sa do kazdej temy uz pomaly montuje nevera. uz mi to tu pride ako posadnutost. sa bojim ze to na mna vyskoci aj z chladnicky.
otazka bola ina. a to uz ak to robi niekto zadany je jeno ci zena alebo muz je na ich svedomi.

jsbb
autor
14. apr 2023

@pralinka25 neplateny gigolo nie, ale ako kurevnik ano. Muzi ktorí preferujú nezavazny sex pred manzelstvom, sú opotrebovaní kurevnici.

jsbb
autor
14. apr 2023

Myslím, že normálna žena takého kurevnika ani nechce, co pestuje nezáväzné sexualne vztahy

pralinka25
14. apr 2023

@jsbb len ci sa to dozvie.

margaretka
14. apr 2023

@sissy27 🤣🤣👍🤣🤣

matkahelka
14. apr 2023

@jsbb prepac, ale ty mas nejaky sexualny komplex? ved tu dookola zakladas len temy o tom, ako chlapom ide len o sex, ako ta na 3 rande chytil za kozy, preco zeny spavaju s chlapmi bez vztahu.. zena, taha ti na 40, rob so sebou nieco, lebo s takymto mnisskych pristupom ostanes sama

margaretka
14. apr 2023

Ja si tak celkom neviem predstaviť ako vyzerá taký nezáväzný sex mimo manželstva? Doma rodina a odídem na noc a ráno prídem naspidovana štastna hura víkend rodinka ide sa na výlet , na návštevu ľúbim vás

jsbb
autor
14. apr 2023

@matkahelka Radšej sama ako s takými uchylakmi, co len hľadajú, kde by si vrzli. Keby nebolo takých žien, tak aj muži by boli normálnej si.

matkahelka
14. apr 2023

@jsbb tak a potom to preco dookola riesis? prezradim ti asi novinku, ale existuju ludia (ako ja trebars), co zo sexu nerobia vedu, ktori beru sex ako normalnu fyziologicku potrebu. Preco by niekto, kto ma rad sex, mal byt hned uchylak? nie vsetci trtkame po tme pod perinou, na misionara, 2x mesacne. Ak je to pre teba take nepochopitelne prijat, ze existuju chlapi (a aj zeny), co sex maju radi a vyhladavaju ho, prestan to stale riesit.

ouwecka
14. apr 2023

@jsbb a prečo chlapi súhlasia?

ouwecka
14. apr 2023

@margaretka nemusi ani na noc,sused si tak odbiehal na privat o ulicu vyssie,za pol h bol doma😂

ouwecka
14. apr 2023

@jsbb nie, prostitútka z toho nema potesenie,len prachy,uzit si znamená uzit si sex,chapes? Prijemny telesný zážitok

jsbb
autor
14. apr 2023

@ouwecka Čiže to tvrdíš, ze všetci sú tak nadržaní, že by si len navzájom medzi sebou bez zavazkov užívali. No fakt otras

pralinka25
14. apr 2023

@jsbb nie vsetci nie. iba ti co to robia. a ked su s tym obaja ok tak co. nech si to uziju. kazdy podla seba.

liljana
14. apr 2023

A zavazny sex je iny, lepsi? A aky to je? Kazdy sex, kym mladi spolu chodia x rokov je nezavazny a nemusi a casto ani neskonci svadbou, ale rozchodom. Vacsina ludi z toho nema traumu. Pochybujem, ze mimo extra veriacich existuje niekto, ze sa zoberu bez sexu pred svadbou a aj ti potom vyplakavaju, ako im to spolu nefunguje. Traumu z toho maju ludia, u ktorych sex nikdy neprejde do niecoho trvanliveho, ale tam problem nebude v sexe, ale niekde inde, ze ich nikto po nejakej dobe uz nechce.

katkami123
14. apr 2023

Budem písať podľa vzorky žien mojich známych, ktoré takto fungujú a všimla som si, ze to robia hlavne veľmi zúfalé ženy. S nízkym sebavedomím. Každú život udupal inak, jedna vyrastala bez otca, mala pokrivené vzťahy s chlapmi, teda normálny plnohodnotný vzťah nikdy nezažila, vždy bola iba bokovka alebo One night Stand. Druhá zas veľmi túžila po vzťahu a myslela si, že sa to začína v posteli. Vždy bola nahnevaná a frustrovaná z toho, že chlap ďalej už vzťah nechcel, len si zasexovať. Ale nevedela si pomôcť. 😀

vilma7
15. apr 2023

Takže my ženy môžeme za to, že muži sú k.....i. pobavila som sa 😀

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
omg1992
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
15. apr 2023

@jsbb prostitúcia je za peniaze 🤦 nezáväzný vzťah bez záväzkov chcú obaja za účelom užit si, dobrovoľne a bez peňazí! Fakt môže toto niekto zahlasit?! Jedine, že si mníška alebo žiješ v rozprávke. Neviem prečo ženy nad všetkým tak polemizujete, život si treba aj užívat a nie všetko riešiť.

dadis
15. apr 2023

@nikpa Suhlasim. A najma, ci koho do toho ako zije. Su zeny, co maju radi nezavazny sex a vela partnerov? Ich vec. Su zeny, ktore maju jedneho muza s sulozili az po svadbe? Ich vec. Kazda nech sa stara o svoju vaginu.
@jsbb ty su suloz podla svojich pravidiel. Chces nezavazny sex? Tak si ho maj. Nechces? Tak ho nemaj. Snad nie si taka zufala, aby si tu rozoberala sexualny zivot inych ludi, lebo ty si nevies najst partnera. To nie je chyba druhych ludi, to je problem tvoj a problem tvojich vyberov. Ked mas pred 40tkou a hladas o 10rokov mladsieho partnera, tak sa necuduj, taki sa chcu s tebou len pobavit a nie si s tebou zakladat rodinu.

nikpa
15. apr 2023

@nikpa áno máš pravdu, nech si každá robí čo chce. Ja som v mladosti nebola na vzťahy a mala som zopár nezáväzných ,,vzťahov,, No nemôžem povedať, ze som mala viac chlapov ako kamošky, ktoré sa vrhli hneď do vzťahov. Akurát tak to všetci o nich vedeli. O mne nikto nevedel nič, keďže vzťah som navonok nemala. Každého milenca som mala minimálne rok, žiadneho chlapa na jednu noc som nikdy nemala. Nikdy som ich nestriedala, všetky tieto moje vzťahy s výhodami sa skončili preto, že muž chcel niečo viac a ja nie... A nepripadám si veru vôbec ako prostitútka 😆

som_realistka
15. apr 2023

@nikpa presne, tiež som po rozvode mala takýto vzťah pre potešenie, riešila som prácu, deti, bývanie a raz za čas som sa stretla s mojim "chlapom pre potešenie" obaja sme v tom mali jasno, trvalo to vyše roka, ale boli sme dohodnutí, že kým sa stretávame, nebudeme sa stretávať s inými.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babulkomale
15. apr 2023

@katkazocele to musi byt strasny zivot sediet na nete, striehnut a slintat nad poctom partnerov cudzich ludi 🤦

ouwecka
15. apr 2023

@jsbb nesudim,jazdeho vec,poznam ludi,kt si uzivali sex nahodny,bez vztahu a neskor zili usporiadaný život a uzivali si v manželstve,preco to tak bolo nesudim... vzhľadom na to aky ludia vedia byt saaj nečudujem,ze sa cztahov boka ak rozumne nepoznajú.. nadrzani vedia byt naseba aj manzelia,v pohode..

sergejj
15. apr 2023

@pralinka25 z tvojej odpovede mi pride ze nemas problem s nezavaznym sexom ked je clovek slobodny. Otazka je ci je to zdrave z pohlady fyzickeho tela a tiez z dusevneho pohladu. A dalsie vec ako v buducnosti by reagoval partner ak by sa dozvedel ze jeho nastavajucu pretiahlo pol mesta.