Priateľ ma ešte nepožiadal o ruku

27. nov 2023

Ahojte chcem sa len vypisat asi dako na mna dolahli rozne veci... s priatelom sme spolu boli kratko ked som neplanovane otehotnela, babatko sme sa rozhodli si nechat. Z nejakeho dovodu som cakala ze ma poziada o ruku ked som mu to oznamila. Cakala som to pocas tehotenstva pri kazdej prilezitosti ale nestalo sa tak. Babatko ma uz pol roka, byvame spolu aj vsetko ako rodina ale proste mna tato vec mrzi neviem sa s tym nejako zmierit ze preco?

anketkarka
28. nov 2023

Lebo dieťa nie je dôvod na manželstvo. Stalo sa, že ste sa nepoznali dosť na dieťa a šmyklo sa vám bábo. Je pekné, že sa k tomu postavil zodpovedne a žijete ako rodina. Ale žobrať o manželstvo je načo dobre? V dnešnej dobe to nie je žiadna istota, ani prejav lásky. Tak načo chceš, aby si Ťa zobral, keď on sa na manželstvo necíti? Necítil sa zjavne ani na dieťa ešte. Tak načo robiť ďalšiu unáhlenú vec? Zamysli sa čo od toho požiadania čakáš?

nelca0510
28. nov 2023

Autorka,ty si stihla v svojich 21 rokov toho riadne veľa. Uvidíš veru,či naozaj bude prekvapenie alebo len získal ďalší čas.

mikadooo
28. nov 2023

@anna_anicka83 nepíšem, že všetci chlapi, ale že väčšina. Z môjho pozorovania chcú svadbu a romantiku skôr ženy a chlapi sa prispôsobia, lebo im záleží na tej žene, nie na priebehu tej samotnej udalosti. Možno sa dokonca nájdu vzťahy, kde je to naopak, že muž sa chce ženiť a žena ani nie, aj takých poznám 😉.

andreatytler
28. nov 2023

Tak mozno bude prsten na vianoce, ale nesedi mi to s tou poznamkou o mene dietata. Tam dal najavo ze mu je to uplne jedno, tak neviem ci tento slub prekvapenia co ti dnes dal bol pravy a ako som vravela nenechaj to vysumiet po tom ako ti da prsten, hned urcite datum svadby, lebo je mozne ze ostanes snubenica naveky.
Vela stastia.

autor
28. nov 2023

@andreatytler no jemu to asi nedoplo vtedy cele s tym priezviskom lebo som sa mu na to stazovala a on asi nechcel aby som bola smutna tak mi toto zadrel😅 mam pocit ze chlapom niektore veci nedochadzaju tak ako nam.. a ano ak to pride na vianoce tak na novy rok vyberame termin! Vsak ja vam sem potom napisem ze co a ako

domkakvet
3. dec 2023

Treba mu to povedat.

lenicka999
3. jan 2024

Tak ako? Našla si si darček pod stromčekom?