Prvá návšteva frajera

26. máj 2023

Ahojte, neviem ako sa mám zachovať ide o to že mám priateľa 3 mesiace obaja mame 21 chodíme na jednu vš takže so stretávanim nebol problém, ani jeden sme ešte neboli na návšteve rodiny toho druhého. Budúci víkend bude u nás v meste kvôli určitým veciam a teda chcel prísť a prespať u nás. Doma som to ani nespomínala mam pocit ze mama nie je dvakrát nadšená a vôbec ju to nezaujíma, neviem teda či sa len stretnúť my dvaja urobit si program a ísť spolu prespať na intrak alebo ho priviesť k nám, nechcem aby sa cítil nevítaný.

lope_lope10
26. máj 2023

Keď vravíš že mama nie je nadšená z návštevy tak sa bude cítiť nevítany aj tak. Ja by som napríklad priateľa domov prespať nezobrala, mám tam svoju izbu, ale na 4 izbový byt a 1 kúpeľňu tam býva celkom dosť členov a vziať tam niekoho cudzieho hneď spat keď sa ešte ani nevideli? No neviem si to predstaviť. Možno keby sa už poznajú lepšie alebo by sme mali aspoň 2 poschodový dom kde by bolo celé poschodie len pre nás tak by som to zvážila. Ale tak to som ja a moja rodina🙂

martinka13
26. máj 2023

Za mňa je to skoro. Nečudujem sa mame, že nie je nadšená. Nevoď ho k vám na noc

autor
26. máj 2023

To ano aj mne to napadlo ked s tým prišiel že prvá návšteva a hneď spať no neviem, dobre vymyslíme čosi iné 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. máj 2023

Ano on, tak ano uznávam že asi to nie je úplne vhodné

zuza265
26. máj 2023

Dolezite je podla mna dohodnut sa s mamou co ako. Vsak porozpravajte sa narovinu🤗 a teda to co robite na intraku v noci jej je asi zrejme😂 pre mna je akoby “zvlastne” (neber to slovo v zlom) preco je problem prespat u vas a nie je problem ze s nim v noci prespavas inde 🙂

autor
26. máj 2023

No príde mi ze problém je skôr v tom ze ho vôbec mám lebo mi prízvukovala aby som sa neviazala a užívala si na vysokej voľnosť, aj keď jej ukazujem fotky z výletov kde sme boli tak nikdy nič extra nepovie :D

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. máj 2023

No od neho k nám je to tak hodina a pol a nazad na intrak by to bola hodinka, preto teraz neviem či sa vrátime spolu na internát alebo pohľadam ubytko u nás že by sme to spojili s turistikou 🙂

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matkahelka
26. máj 2023

po 3 mesiacoch tahat domov frajera? to ako fakt? ved to je nic, to nie je vazna znamost. ja som domov rodicom netahala frajerov ani po polroku, nie po 3 mesiacoch. otec by ma hnal. a vlastne nehnal, lebo som vedela, ze sa to nehodi.a rovnako to budem vysvetlovat aj svojim dceram, ze nam rodicom maju predstavit VAZNU znamost a nie kazdeho, kto sa okolo nich obtrie.

autor
26. máj 2023

Asi máte teda pravdu a preložíme to na neskôr 🙂

pininka1
27. máj 2023

Tak neviem, ale sestrin spoluziak u nas spal lebo bol z ineho mesta a potreboval u nas skoro rano ist k lekarovi. Pre mna by to bolo v pohode, aj ked ste spolu len kratko kedze on bude pre nieco vo vasom meste. Aj moja mama bola taka a nezmenilo sa to ani po 4 rokoch a zasnubeni. Nechcela aby som cez vysku mala hocikoho lebo vraj ju nedokoncim. No skoncilo to tak ze som.posledny rok byvala u buducich svokrovcov ktori s tym nemali najmensi problem.

zuzikak
27. máj 2023

pridavam sa k dievcatam. Po 3 mesiacoch je vhodne rodicom frajera predstavit aby od toho casu zacal chodit na bezne navstevy. Ano povacsinou bude s tebou ale ak to spolu do buducnosti myslite vazne, tak nech si rodicia na neho pomaly zvykaju a navzajom sa spoznavaju. Na prespanie je to priskoro.

sunshine_18
27. máj 2023

Je to skoro čudujem sa ze ti to vôbec napadlo.

autor
27. máj 2023

Prišiel s tým on, ja som prvé stretnutie chcela niekedy v lete tak po 5 mesiacoch a prespanie som skôr videla na neurčito, ak spolu zostaneme príležitostí na to bude veľa nechcela som to preto hneď tak rýchlo aby sa niečo nepokazilo

petulda333
27. máj 2023

Skoro? Za mna nie,ale zalezi ako to vnimaju rodicia,kedze zijes s nimi. P.S. niektori sa po 3-4m aj beru 🤔

autor
27. máj 2023

Neviem tak on je vo všetkom akosi rýchlejší, pýtal sa ma už na svadbu a ako si predstavujem budúcnosť

maskpure
27. máj 2023

Môj síce u nás nespal, ale asi po mesiaci si k nám prinisol tepláky, že keď večer budeme pozerať tv, nech mu je pohodlne 😀😀😀

veronikazuko
27. máj 2023

Ja by som sa dohodla s ním a mamou tak,že príde na návštevu,večeru. Ale potom preč. Žiadne prespávanie hneď na prvej návšteve. Je to taký kompromis si myslím pre obe strany🙂

autor
27. máj 2023

Neviem no, asi to cele nechám na neskôr, oco je v pohode, mama si asi ešte potrebuje zvyknúť, chápem to povedala som jej o ňom tak 2 týždne dozadu

milanpetras
Odpoveď bola odstránená
Zobraz