Som presvedčený, že ma manželka podvádza

palo_lolo
11. feb 2024

Som presvedčený, že ma manželka podvádza.

Myslím si o sebe, že som skôr nekonfliktný typ.
Nedokážem však riešiť problémy.
Skôr sa snažím im vyhýbať, a keď už nejaké sú, tak ich skôr prehliadam.
Teraz však už vôbec neviem čo zo sebou, čo s ňou.
Vybuchnem síce, no nakoniec aj tak nič neurobím, búrka skončí, vlny sa upokoja ...a ja zasa „čakám na nový podnet“.

Napíšem to tak ako by to moja manželka povedala.

„Som vydatá viac ako 30 rokov.
Mám už niekoľko rokov dobrého kamaráta.
Raz za čas pre mňa tajne príde, odvezie ma k sebe domov, tak na 3-4 hodiny.
Rozprávame sa, prechádzame, obzeráme jeho zvieratká a záhradku.
Inokedy ma k sebe odvezie aj na niekoľko dní.
To potom spolu tiež relaxujeme pri krbe, robíme spolu dychové cvičenia, otužujeme, chodíme na hríby, kálame drevo, šklbeme husi.
Najprv to bolo tiež tajne.
Manželovi som tvrdila, že chodím s partiou na chatu do prírody, dávať si do poriadku zdravie.
Teraz keď už zistil, že to celkom tak nie je, tak mu hovorím, že je to výhodný obchod, že ja brigádujem na kamarátovej malej farme a mám za to výslužku, napr. hus.
Manžel sa na mňa hnevá.
Už ho síce videl ale nepozná môjho kamaráta.
Nevie kedy zasa odídem z domu, nevie kedy prídem a nepovedala som mu ani kde to vlastne chodím.
Verí, že ho podvádzam.“

Len pre upresnenie dodám,
Som si na 100 percent istý, že už mala románik, so svojím bývalým , a že ma s ním podvádzala.
Mám indície, ktoré ma utvrdzujú v tom, že to nebolo jej jediné „zlyhanie“, a že to nebolo len s jedným.

Asi si poviete, že chlap by si mal vedieť vyriešiť takéto veci ...tak si nie som dosť chlap.
Neviem čo robiť, ako sa zachovať, a ublížiť komukoľvek hocijakým spôsobom už vôbec nie.

Určite nie som dokonalý, ale pri tom všetkom čo pre nás robím si myslím, že toto si nezaslúžim.

Možno som sa len potreboval vyrozprávať a dostať zo seba nejako tú zlosť, keď sa predvčerom zasa vrátila domov od „kamaráta“

sheila121
11. feb 2024

@palo_lolo obávam sa, že toto nie je správne fórum pre tvoj problém. Ženy tu budú do teba skákať že si sa žene nevenoval a bla bla tie kecy. Ja ti poradím rozvod. Nechcela by som takúto ženu.

marseillefan
11. feb 2024

Byť chlap neznamená, že máš niekomu ublížiť.. byť chlap znamená byť rázny a nedovoliť, aby niekto ubližoval tebe. Tu už je jediné riešenie - rozvod. Manželka ťa nerešpektuje, neváži si ťa, nezaujímajú ju tvoje pocity.

zanka777
11. feb 2024

@palo_lolo vieš čo skús jej naschvál nastaviť zrkadlo.... Nájdi si akože kamarátku na relax na prechádzky na posedenie pri krbe....na "kalanie dreva".... A sleduj ako sa bude chovať tvoja žena...ak jej to bude vadiť...čo samozrejme bude tak sa jej opýtaj prečo ona také veci môže robiť a ty nie.... Prečo má na vás dvoch dvojaký meter..... Ale asi nie si typ čo by dokázal takto sa zachovať takže je radšej kopni do riti a nech sa chodí relaxovať s kým chce.... Ty máš na lepšiu ženu

nafka0483
11. feb 2024

@palo_lolo Co tak otvoreny rozhovor? Nech povie pravdu.
A podla toho sa zariadit. Chces s nou nadalej byt? Chce to vobec ona?

slavka1988
11. feb 2024

@palo_lolo a ty tolerujes že Ti žena chodí ku ,,kamarátovi ? Jemine rozid sa s nou ,čo pre ňu znamenas keď si dovoli to čo si dovoľuje

palo_lolo
autor
11. feb 2024

ešte dodám, že konfrontácie neviedli k ničomu. manželka razí prístup "zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať", alebo mlčať. a keď už, tak... ale to som hore vyššie popísal

januska12323
11. feb 2024

Chceš rozvod alebo si sa len prišiel posťažovať? Tebe nevadí, že na hodiny až dni niekde zmizne a nič o nej nevieš? Nemusíš nikomu ubližovať stačí prestať klamať a ubližovať sebe. Buď sa tvár, že sa nič nedeje alebo sa s ňou rozíď.

fido69
11. feb 2024

Žijete spolu sexuálne? Vieš ju sexuálne uspokojiť? Vieš ju materiálne zabezpečiť? Máte deti? Si plodný? Chceš v tomto vzťahu napriek všetkému pokračovať? Koľko máte rokov?

Tvoja žena prakticky žije v inej domácnosti s iným chlapom a ty tu plačeš na koníku? Nemal by si to radšej doma riešiť? Sorry, ale to je čistá psychiatria. 😲

palo_lolo
autor
11. feb 2024

ale vlastne hej, "vyplakať" som sa potreboval, lebo na niečo ráznejšie nemám "gule".
sme cez 50 rokov, deti odrastené, myslím, že sex & materiálne zabezpečenie nie je problém. ale cez 30 rokov spolu, spoločný nedokončený, nesplatený dom, spoločné podnikanie... !rozvod! ...a potom čo? kde?...myslíš, že toto mi ešte nenapadlo

januska12323
11. feb 2024

A čo také sa zmení rozvodom? Ona bývanie má, o deti sa už nebudete súdiť, majetky sa dajú rozdeliť a hlavne máš stále šancu na lásku a nielen odrobinky keď sa žene nechce ísť za frajerom. Deti nevedia ako žijete? Mohli by ti dohovoriť.

fido69
11. feb 2024

Môj rozvedený kamarát (50 rokov) si práve minulý týždeň našiel na zoznamke 40 ročnú ženu. Rozvedená, krásna, vzdelaná, inteligentná a vášnivá. Ako my chlapi hovoríme šupa. Všetci mu ju v dobrom závidíme. Každá boľačka má riešenie. A klin sa len klinom vybíja.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domkakvet
11. feb 2024

@palo_lolo pises, ze vies narobit krik, tak miesto toho si vyries problemy kludnym rozhovor a vysvetli manzelke, ze si neprajes aby tam chodila.

heisenberg
11. feb 2024

Pridávam sa k názoru, že je na čase nájsť tie stratené gule, čo máš odložené pod posteľou pár rokov a prestať sa trápiť. Pokiaľ je pravda všetko, čo píšeš, tak je to myslím hotová vec a čas sa pohnúť ďalej ale už bez nej. Ona to už dávno spravila.

jumama
11. feb 2024

Mozno je polyamoricka. Potrebuje viac vztahov, ale neznamena to, ze teba nema rada, ze je to konkretne tebou. Proste keby mala kohokolvek, bolo by jej to malo, pretoze tuzi po inom type vztahovosti ako je u nas v spolocnosti zauzivany. A ze to nevedela na zaciatku,... nuz nevedela asi. Kazdy sa hlada. Ak chces, daj jej ultimatum, ale urcite to nejaky ten cas bude boliet oboch. Tak ci tak.

betulinka1
11. feb 2024

@palo_lolo prosim ta najdi si aj ty kamosku a trosku sa ti vrati chut do zivota. Toto musi byt dost deprimujúce, ze nevies kedy pride, kedy odite. To z tvojimi guľami nema nic spolocne. To je iba o tvojej chuti zit a zivot si uzivat. Zbehni na zoznamku a garantujem ti zvysene sebavedomie do tyzdna. Moj otec vdovec po alkoholovej depresii po smrti manzelky sa raz zobudil a isiel na zoznamku, ze nechce byt sam. Mal 58 rokov. A???? Pisali mu o 20 rokov mladšie, proste si mal z coho vyberat.. Sama som bola šokovaná ale ukazoval nam tie baby co mu pisali. A to tam mal fotku ako masový vrah 🤣🤣🤣. Chodil na randicka az preskočila iskra s jednou. Uz ma 8 rokov novu partnerku o 10 rokov mladšiu. Ta ho dala do poriadku, teraz behaju po turistike, lyžujú, bike, korcule. Proste zije. My deti sme spokojne, ze otec isiel dalej.

lija22
11. feb 2024

ale zas doniesla domov hus! 😃 ja by som to zvazila

marseillefan
11. feb 2024

@betulinka1 ja si myslím, že mu toľko žien písalo práve vďaka tomu, že mal fotku ako masový vrah 🙂

@lija22 top koment tejto diskusie 😂

betulinka1
11. feb 2024

@marseillefan vidis tak to bola mozno jeho taktika a vysla mu 🤣🤣🤣.

janickacrazy
11. feb 2024

@betulinka1 Ženy vždy priťahovali "zlí" chlapci. Okrem toho poznám jedného uja, ktorému zomrela žena, on mal vtedy 80 rokov! a čo myslíte? Išiel do kúpeľov a tam balil 60-rocne mladice. Hádam sa autor trochu inšpiruje!

macatt
12. feb 2024

Ju to prejde, dáva jej to energiu, ktorú využívaš tiež.. je to masaker toľko rokov spolu.. blbé, ale chcel by si ju chorú, nešťastnú, labilnú na liekoch? Našla si spôsob aby bola v pohode, kvitla a pokiaľ má na to energiu tak nerieš.. máš dostatok sexu a servis, netreba sa v tom rýpať.. mám x kamaratiek čo majú takéto hobby, dáva im to silu a navyplakávajú aspoň a neplánujú odchádzať, len chcú ešte žiť a vždy sa vrátiť.. prepáč 🫶 urob to isté 😉okorente si to pokiaľ ste zdraví 🙃

petra92
12. feb 2024

No keby k tej húske prihodil ešte aj nejaké prasiatko, rovno už aj spracované, neviem, neviem či by som ju aj sama neposielala "na brigádu" 🤔🤣

katy084
12. feb 2024

Váž si sám seba...ešte mas šancu dať a prijať lásku,nestrácaj čas,ona si ťa neváži...

banderaska29
12. feb 2024

chlape, máš niečo po 50 ke. naozaj chceš strácať svoj životný čas s takouto rajdou ? prosím Ťa. podakuj jej za pekné chvíle, ak nejaké boli, zober si svoje životné uspory, podaj žiadosť o rozvod, rozdelte si majetok a začni žiť. my ludia sme proti osudu malí a toto je presne to, čo sa ti stať malo, aby sa ti dostalo ešte všetkeho krásneho, čo tam v budúcnosti na teba čaká.

heisenberg
12. feb 2024

@macatt ty mu teda dobre radíš 🤨podľa tvojej teórie si tvoj manžel omočí doobeda a poobede zase s tebou.. Hlavne že máš ty dostatok sexu a máte to okorenené 😁

macatt
13. feb 2024

@heisenberg Žiaľ, veľa žien tak žije v opačnom garde.. koli deťom, rodine, majetkom to trpia… ja som z autora vycítila, že to meniť nechce a vlastne sú to len jeho domienky, manželka to nepriznáva, donesie hus, možno má len kamaráta, s ktorým fakt chodí na prechádzky.. koli tomu všetko zahodiť?! Keď je ostatné v poriadku?! ťažko je to…určite ju má rád a ona ho tiež nechce opustiť, ani sa rozviesť, má kamaráta 2 roky, už by to zrejme urobila, prejde ju to😀

macatt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz