Trasiete sa počas orgazmu?

4. nov 2020

Baby, stáva sa vám niektorej, že počas orgazmu s vami trasie? Raz mi bývalý priateľ povedal, že to ešte nevidel a tak sa bojím, či nie som jediná:( je to, ako keby dostanem kŕč do celého tela

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. nov 2020

@bambulienka25 nemyslim to v zlom,len všetko toto ma trápi,tak som len chcela vediet vaše skúsenosti.Ale v poriadku už nebudem,ospravedlňujem sa

manzanillaa
4. nov 2020

Je to v pohode, každý to inak preziva😉

autor
4. nov 2020

@manzanillaa ďakujem za odpoveď 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka_ke
4. nov 2020

@bambulienka25 však o to ide, dnes už asi desiata podobná téma

autor
4. nov 2020

@bambulienka25 ja som to od nikoho nežiadala opisovat🤦🏼‍♀️ Ale len či ste s tým niektorá stretli.

zirafienka
4. nov 2020

@bambulienka25 odvážna otázka🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. nov 2020

@bambulienka25 práve som chcela napísať adminovi teda nech sa zruší táto téma ak sa dá, lebo asi som to prehnala. ďakujem aj tak

ajka251
4. nov 2020

@bambulienka25 slecna alebo pani sa pytala na problem..naco komentujete?rolujte dalej ked sa vam to nepaci.kazda sa tu pohorsuje nad komentmi a mozno su horsie ako autor.

ajka251
4. nov 2020

Nemate sa za co hentej omluvat.riesia su tu horsie veci.nechapem naco robia zeny zbytocne dusno...ked sa mi nepaci koment tak si to nevsimam a nekomentujem

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajka251
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. nov 2020

@ajka251 ďakujem za podporu🙏🏼 Aj ja som tu všeličo citala a tak som si myslela,že nebude nic zle tu napisat moj problem

danielinaa
4. nov 2020

Sorry, ale babena sa slusne opytala, tak co riesite?

danielinaa
4. nov 2020

A okrem toho, citala som, ja som nezazila, ze pri silnom orgazme moze dostat zena triasku v celom tele a aj krc. Takze tolko k urazkam, pytala sa normalnu vec a ano anonymne, lebo nalejme si cistejo vina, malokto sa dokaze rozoberat svoj intimny problem verejne. Okrem toho je tu aj forum Za dverami nasej spalne , takze pytat sa na sex a veci s nim spojene, ked je to v medziach slusnosti, je na MK dovolene.

autor
4. nov 2020

@danielinaa ďakujem 🙏🏼

snazilka_bio_mamka
5. nov 2020

Napadol ma jeden vtip,
- muž sa pýta ženy po sexe - mala si orgazmus?
- áno mala
- nič som si nevšimol..
- lebo bol si akurat v práci

autor
5. nov 2020
annamarin
5. nov 2020

Divna otázka, ale teda mňa triaslo aj ked neviem, či to bol priamo orgazmus. Akokeby kŕč, lebo som to nemohla ovplyvňovať. Tiež ma to celkom zaujíma, lebo som sa zlakla samej seba vtedy. 😄 Myslela som si, že to je normálne.

zuzana111984
5. nov 2020

Záleží ako trasie, ako epileptický záchvat? To asi nie je OK, mierne zášklby sú v pohode, aj kŕč, veď človek akoby ztuhne a potom sa uvoľní.

evaachesa
5. nov 2020

@bambulienka25 a čo si konkrétne nahlásila? 😀 Myslím si že normalna otázka 😉

moonlight1210
5. nov 2020

A kolko toho byvaly videl, ze toto este nevidel?
Mala si mu povedat, ze sa mu oplatilo prist, zas sa cosi naucil, sprosty neumrie. 😁

autor
6. nov 2020

@evaachesa ďakujem🙏🏼 Lebo som si myslela tiež,že normalna a potom kvôli jej reakcii som sa zlakla,či som to neprehnala

autor
6. nov 2020

@moonlight1210 😁 to ano,to ma vtedy nenapadlo😁

marseillefan
6. nov 2020

počul som už aj že niektoré ženy počas orgazmu plačú, takže v tomto smere je všetko normálne a ver tomu, že tieto veci muží vnímajú ako plus... ten pocit, že som ju rozklepal/rozplakal od vzrušenia je pre normálnych chlapov ako potvrdenie dobre odvedenej roboty. Takže nerieš blbosti a užívaj si život a orgazmy.

lussy211
30. apr 2021

NIe si jedniná.Ak mu to nepríde normálne tak on nie je normálny;)