Bolesti tesne po orgazme

luckamorka
29. júl 2013

Ahojte, mam taku zvlastnu otazku, citam vsetky mozne zdroje ale nikde som sa s tymto nestretla... viem ze sex pocas tehotenstva by mal byt neskodny pokial sme s mm opatrni, ale... zo zaciatku ked bolo babo este malinke tak vzdy po orgazme som mavala take bolesti akoby predmenstruacne krce, ale max minutku a potom to samo preslo, ale niekedy boli aj dost silne.. a teraz (25tt) sa zase vzdy potom mala tak cudne skruti ze sa mi na jednej strane az vyduje brusko a velmi to sice neboli, ale skor to je taky neprijemny tlak... stretli ste sa s tym uz niektora? Inak je dietatko uplne zdrave a v poriadku a pekne rastie... doktora som sa nepytala na to lebo mi to bolo trochu trapne a hlavne ked vidim ze realne nic nehrozi.. len ma zaujima cim to moze byt a ci som jedina?? vdaka za odpovede!

xlucia
29. júl 2013

@luckamorka pokial si sa doktora nepytala a nevies co to je, ako vies ze nic nehrozi... potom ako ti moze byt trapne opytat sa nieco, co ovplynuje bezpecnost tvojho tehu. gynekolog je zvyknuty
ale inak podla toho co pises, mas zrejme stahy maternice, a babetku to asi nie je velmi po chuti
ono sa sice hovori, ze sex v tehu je ok, pokial nekrvacas alebo nieco podobne, ale mozno z nejakeho dovodu nevyhuje babetku..
niektorym zenam neodporucaju mat orgazmus, aby nespustili predcasne porod

sissika
29. júl 2013

@luckamorka v tehotenstve po orgazme som mala vzdy taky zvlastny pocit, nieco medzi bolestou a tvrdnutim brucha, neviem to inak popisat, ja som sa na to na poradni aj pytala a dr mi povedal, ze to je normalne

libertine
29. júl 2013

mozno by to mohlo byt stvrdnutie brucha podla toho, co opisujes, normalne sa stiahne ten sval maternice, aj ja to mam, po chvilke sa to uvolni a je to ok. ak je to toto a iba po orgazme a nie je to nejaka nadmieru bolest, tak to nevadi...

trish31
29. júl 2013

@luckamorka mne lekar povedal,ze je to normalne,je to akoby falosna kontrakcia

marcelka2010
10. aug 2013

mam podobny problem pitala som sa gynekologicky..je to normalne...ak nemas ine bolesti..ci vytoky..zajdi k zenskej a informuj sa nech ta prezre...paM

erikakukinkova
13. máj 2014

@xlucia mas pravdu nie je to v pohode !!!!Toto je moje druhe tehu pri malej sa mi po orgazme nic take nedialo ,chut bola neskutocna ved hormony robili svoje.Pri malom sa mi to stalo niekolko krat a nakoniec sme skoncili v nemocnici som v 21 tt a uz treti tyzden lezim v nemocnici.Diagnoza skrateny krcok otvorena na jeden palec prisny klud na lozku a dovod??Vraj som si tak rozdrazdila maternicu orgazmom ze sa sama zacala stahovat a svojvolne som si vyvolala kontrakcie :( nic nezvycajne v tehu nie je ok !!!!

aneta_knezovicova
13. máj 2014

@luckamorka ja som sice len 10tt ale mne to doktorka zakazala, tk isto ma to bolelo vzdy po orgazme a vraj nemame mat sex, lebo by som mohla potratit. Netusim ci aj ked si uz v 25tt to je to iste ko u mna, no radsej by som sa spytala dok.

zuzska1
14. máj 2014

Ja mam presne toto iste, po orgazme na par sekund tvrdnutie bruska. Doktor mi pre istotu sex zakazal :(

lissbeth
10. dec 2014

ja si pre istotu vedome orgazmy odopieram koli tomu "po".....len ja uz mavam niekedy az prilis krasne sny a zobudzam sa na orgazmus a pak to pobolievanie 😖

ivca88
10. dec 2014

radsej si to odopri 😀 predsa len su to stahy maternice a ta je teraz našponovana a prekrvena ...
Alebo skus uzivat magnezium,... no ja by som ti neriskovala 😉

lissbeth
11. dec 2014

to bude dlllllhyyy celibad :D ved som vcera vykladala manzelovi, ze nist nebude :D, som taka sprajcnuta ze by som tam ani tampon nedostala, bolo utrpenie ked mi dr brala ster

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre