Urobili by ste prvý krok?

3. jún 2023

Ahojte.

Spoznala som jedného muža. Veľmi šikovný, rozhľadený, vyzretý a milý. Keď si zoberiem moje predošlé vzťahy, asi mám pocit, že je z "vyššej ligy" ako som ja. Veľmi dobre si rozumieme, veľa sa nasmejeme. :D Predtým mal 5 ročný vzťah a bol jej verný. Preto mi teraz nejde do hlavy, že okrem mňa takto isto chodí vonku aj s 2 ďalšími ženami. Som dosť namotaná, ľúbim ho. A asi mi aj vadí, že sa stretáva s inými babami. Možno je aj trochu hanblivý. Trochu sa aj bojím, že to s ním budem takto ťahať ešte pol roka a potom mi citovo ublíži a rozhodne sa pre inú, čo sa možno po ňom vrhne.

Otázka znie: Urobili by ste prvý krok a povedali ste mu na rovinu, že by ste mali záujem o vzťah?

unicornlady
3. jún 2023

Rozumiem tomu správne, že randí naraz s 3 ženami? To asi nie je taký vyzretý.

lindous
3. jún 2023

Chodíte spolu von ako kamaráti alebo vyslovene randíte? A ako dlho to celé trvá?

Ak je to brané ako randenie, tak "prvý krok" už je za vami, záujem o vzťah snáď jasný, ale teda je v poriadku aj načrtnúť otázku budúcnosti a posunu vo vzťahu...

martul
3. jún 2023

No hanblivý určite nie je, keď naraz má 3 baby, čo robí výberové konanie?

listy456
3. jún 2023

ze vyzrety 😂 😂 😂 neurobila by som prvy krok ale jasne mu dala stanovisko... nemam potrebu robit chlapovi oblecenie v satniku a cakat ci si dnes vyberie mna alebo sa pojde chichotať s hankou 😂 Ty ho vraj lubis a on randi s inymi takze ak sa na to kukneme logicky ta ti pocity neopatuje.... trosku hrdosti nezaskodi damy, je jasne ze on je z vyssej ligy ved toto je dno ako sorry.... lubit dakoho a cakat ci vyberie mna a zostavat v tom je hanba

autor
3. jún 2023

Áno radní naraz s 3 ženami. Väčšina chlapov by to zatĺkalo a tvárilo sa ako som pre neho tá pravá a jediná. Tento mi to na rovinu povedal ako by to bolo úplne normálne, že keď je single tak môže randiť rovno s 3 naraz. Trvá to celé pol roka. Fakt mi to pripadá ako výberové konanie. :D

zmrzlinka2021
3. jún 2023

To ze chodi s kamkami von neznamena, ze s nimi randi.

Ja som chodila s mojim manzelom a tiez som si sem tam vysla na pivo s nejakym kamosom.

On ti vyslovne povedal ze s nimi randi?

listy456
3. jún 2023

polroka??? strasna hanba.... neviem ale co mu chces navrhovat ked po polroku ti city neopatuje? ziadna hrdost nic :/
@zmrzlinka2021 ano ved vraj moze s 3mi naraz ked je single 😂 😂 a 3 sa nasli tak mimo

lindous
3. jún 2023

Ak ti to doslova takto povedal, že keď je single, môže randiť s troma, tak očividne nechce ísť do ďalšieho vážneho vzťahu zatiaľ a zdá sa mi, že sa chce proste zabávať, vážny záujem nemá zrejme o jednu a myslím, že ak to niečo zmení, tak to, že stretne štvrtú... takže ja by som sa na to vykašľala... ale ak chceš mať pokoj na duši, najskôr mu povedz, že to pre teba dospelo do stavu buď/alebo a začínaš mať pocit, že už strácaš len čas a potrebuješ vedieť ako si to predstavuje ďalej...

deti95060810
3. jún 2023

nikdy by som neurobila prvý krok... som predsa žena.
ja mám byť dobýjaná , nie ja mám dobýjať muža... 😉

zmrzlinka2021
3. jún 2023

@listy456 lenze ak s niekym uz randi, tak uz nie je single.
Ja ked som s manzelom randila 1,5 roka pred svadbou, nebola som single. Vsetko ostatne som brala iba ako pivo s kamosom, nič viac

listy456
3. jún 2023

@zmrzlinka2021 no este to vysvetlit zakladatelke temy a jemu 😂 o to sa tu snazim... nejakí su pomyleni a ona stale dufa ze jej napise - volim si teba.... proste je naraz s troma zenami a ona o takeho chlapa stale stoji..... myslim ze to hovori za vsetko.

zmrzlinka2021
3. jún 2023

@listy456 Ja by sm sa napr. vobec mu nepodhadzovala. Treba byt samou sebou, byt stastna ako som - single...

autor
3. jún 2023

Nereálne, že by ma dobíjal. To nepotrebuje keď môže miesto dobíjania namotávať. Najlepšie bolo keď ukazoval fotky. Jedna bola riadna kočka a druhá nič moc. :D

duppka13
3. jún 2023

Prvy krok by som urobila aj sa mi to stalo a teraz sme manzelia ale to bol rozhodne iny pripad ako tvoj takze na tvojom mieste by som uz dalsie kroky nepodnikala, najdi si aj ty este niekoho a len mu to tak medzirecou spomen, ze dnes memozes ist von lebo ides s Janom. uvidis ako zareaguje

lucka_luc
3. jún 2023

Z vlastnej skúsenosti ti poviem ze utekaj co najskôr a najďalej. Čaká ta iba trápenie. Keď je muž zo ženy celý preč žiadna iná pre neho neexistuje. Takže až taky paf z teba nie je

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
listy456
3. jún 2023

pockat teraz si nerobis srandu?? 😂 😂 😂 dievca zlate jasne ze ta nebude dobijat ked ty nemas hodnotu a ziadna z vas 3, to preto nedobija... chlap dobija ked ma co :/ uz duplom ked muz chce zenu tak urobi vsetko aj ti pojde o 6 rano vybrrat postovu schranku... tiez odhadujem ze toto bude asi stredna skola este podla zmyslania a rozpravania ale tak ci tak je to smutne mne by sa blizki do ksichtu vysmiali a podrzali by ma nech sa spamatam keby mi takto strihlo z nevyspeleho chlapa 😂 😂 tebe co nema kto poradit abo vsetci v tvojom okoli su ako ty??

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terezka1947
3. jún 2023

Randí s 3zenami?
Zaujímavé,no určite nie bežné. Asi by som si rýchlo prikázala si odlubit sa,najmä keď mi ešte na rande ukazuje fotky tých žien😃

januska12323
3. jún 2023

Nerozumiem ako môžeš ľúbiť takého človeka. Využi ho ako kamaráta s výhodami a hľadaj normálny vzťah.

autor
3. jún 2023

Mám viac ako 20 a zároveň menej ako 30. :D Asi som nejaká čudná. Keď ma chlap dobíja, tak ma to nebaví a nepriťahuje a idem radšej do takéhoto šialenstva. Zle dopadnem keď si nevážim chalanov, ktorí by mi zniesli aj modré z neba a správajú sa ku mne prehnane milo ako spomínaš s tou poštovou schránkou.

lopka1313
3. jún 2023

To su take dnesne vztahy... Raz som pocuvala Michala Sopora a tam bolo spomenute, bavil sa s nejakou babou o tom, ze kym si v amerike (teda v tom prostredi, kde ziju-LA asi), nepovedia, ze su "exclusive", tak vlastne randia s viacerymi naraz... Asi to ten chalan tiez pocuval a inspiroval sa...

autor
3. jún 2023

Žiadne kamarátstvo s výhodami nebude. Neroztiahnem mu nohy. Ja chcem vzťah a nie mu ukazovať frndu ako kamarátka. Do vzťahu sex patrí. S tým súhlasím.

listy456
3. jún 2023

toto je iba cistucky znak nevyspelosti a to nema byt urazka ani nic ale naozaj nevyspele dievcata maju takuto hlavu rozum ked dozrejes tak si zacnes vazit na muzoch veci ktore z nich robia muzov a nie chlapcov.... teraz este mas zaujem o mentalitu chlapcov a je to v pohode len sa nepopal moc

annamarin
3. jún 2023

Ja som asi príliš mladá, ale príde mi to normálne, že randi s viacerými. 😂 Ale zas pol roka mi príde už dosť dlhá doba na to aby sa rozhodol. Asi mu to vyhovuje a nehľadá vzťah. Skús sa opýtať, prinajhoršom zistíš len, že nemusíš strácať čas. Neboj sa ukázať čo chceš, veď ženy maju nastaviť hranice. Keď sa blíži tvoja hranica, že
už sa necitis konfortne s tým, že ma viac bab, tak s tým niečo rob. Život nežiješ len pasívne, že čo spraví chlap ..

sheila121
3. jún 2023

Nie neurobila by som to. Nemám problém prevziať iniciatívu ale keď chodí von aj s inými ženami tak by som sa mu nepodsuvala

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veselo_neveselo
3. jún 2023

Tak ked spolu randite pol roka a este ste spolu nespali, tak si kamoska 🙂 Mozno kamoska s potencialom, ale kamoska.

Ak to ma aj s tymi dalsimi, tak na tom nie je nic zleho, stretava sa so zenami, a vybera si ktora mu najlepsie sadne. Ziadnej asi nic neslubuje...podla mna normalny chlap s moznostami.

Ja by som narovinu dala rec, ze ci to niekam speje a kam. On nema ako vediet co citis, a nevidim nic zle na tom, povedat mu to. Ja teda vztahove hry nehram, kto prvy, kto druhy, ved na tom nezalezi. Ked chces byt rovnocenna partnerka, tak vo vsetkom, a od zaciatku.
Pozor, to neznamena, ze nemozes byt rafinovana 😉 Nemusis ist na to na sedlaka, ze nad pivom mu to cele predniest.
Ale proste ho zved. 🙂

unicornlady
3. jún 2023

Počuj, ty si určite robíš srandu.
Ešte ti aj ukazuje fotky žien, s ktorými randí a stále máš pocit, že je to v pohode.
Veď vlastne sama píšeš, že si nevážiš chalanov, ktorí sú milí a doniesli by ti modré z neba a radšej chceš šialenstvo.
Tak nech sa páči. Máš právo vybrať si, čo chceš a aj znášať následky ;)

syslik81
3. jún 2023

keby mal o yteba zaujem tak za ten cas sa uz vyjadri ... ale berie ta nlen ako kamosku ... takze aj keby si spravila prvy krok-ostanes zrejme sklamana.. takze bude sa ho zbavis uplne alebo budes nestastne zalubena kamaratka