Urobili ste vo vzťahu prvý krok?

moira22
10. nov 2021

ahojte dievcata,chcem sa opytat,ci niektora z vas urobila vo vztahu prvy krok (bozk),alebo ste cakali na prvy krok od partnera a ako to dopadlo? poradte mi ako na to,nikdy som to nerobila,ale uz ma slak triafa🤭

mamina0078
10. nov 2021

neviem si predstaviť urobiť prvý krok ale asi záleží od situácie aký je chlap. Ja by som sa asi bála trapasu ale je to len môj vnútorný pocit a možno aj predsudok v takých veciach ako prvá pusa, pozvanie na prvé rande, žiadosť o ruku... mal by to urobiť chlap

hederamonstera
10. nov 2021

Ja som bola prva co dala pusu😁 a sme uz manzelia. nejako sa nad tymi pravidlami spolocnosti netreba zamyslat a robit ako to citi clovek ;) iba ty vies v konkretnej situacii vyhodnotit co robit.
Zatial mi tak vychadza vsetko ;)

liljana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liljana
10. nov 2021

Ved daj bozk ako prva. Bud sa potom chyti, alebo nema zaujem, alebo je naozaj nepouzitelny.

ndrag
10. nov 2021

Urobila a nie raz, lebo som netrpezliva :D. Inak nemas co stratit, bud to klapne a bude dobre, alebo nie a usetris si cas.

fleur1111
10. nov 2021

@moira22 nikdy som na to nemala odvahu 😅 takze obdivujem všetky ženy, ktoré to dokazu 😁

moira22
autor
10. nov 2021

dakujem dievcata za nazor✌️😃👌 viete mi napisat co vas k tomu viedlo,urobit ten prvy krok? mam namysli nejake naznaky od partnera...boli ste si iste ze sa mu pacite,ci ste isli ,,vabank,,?

ndrag
10. nov 2021

@moira22 vzdy boli jasne naznaky ako opakovane pozvanie na rande, flirtovanie.. 🙂.

elizabet173
10. nov 2021

@moira22 nie, nikdy som neurobila prvý krok, mala by som pocit, že sa vnucujem a partner by pre mňa nebol dostatočne "mužný", ak by som ten prvý krok urobila, čiže ani atraktívny

eva8
11. nov 2021

lutujem, ze som v jednom pripade nespravila prvy krok

natyreggae
11. nov 2021

@moira22 ahoj.. aj ja som urobila prvý krok, aj som mu prvá napísala , von ma pozval síce on ale prvú pusu som mu dala ja😀a dala som mu ju preto lebo som to tak cítila že je už čas a nejako to išlo samo😀🤷‍♀️a samozrejme že boli pred tým náznaky aj sme si písali o všeličom takže som vedela že určite nebudem odmietnutá... a bolo to inak jedno z najlepších rozhodnuti v mojom živote 😊

erickatt
11. nov 2021

@moira22 ja som urobila prva. No taak bol ,,hamblivy" ze z toho nic nebolo