V peknom manželstve som sa začala vracať do minulosti

12. jún 2023

Ahojte, s manželom sme spolu 7 rokov.Nna začiatku vzťahu to bol skôr len taký úlet, je to veľmi pohľadný muž a strašne po ňom šli ženy, Poznám ho 15 rokov.aj mne sa vždy páčil, no keď sme si spolu začali vôbec nás nenapadlo, že spolu ostaneme, prejdem teda k veci, po prvom sexe mi povedal , že aj tak si predstavoval inú ženu pri Tom, on bol taká špina namyslená, ešte mi aj povedal ktorú.Poznam ju. Mne to bolo vtedy úprimne jedno, naozaj.Postupne sa začal meniť,k lepšiemu,začali sa unho diať veci, proste totálna zmena k lepšiemu.Dospel. Zamilovali sme sa, vzali, teraz máme bábätko.Neviem či sú to hormóny, ale mne sa táto spomienka vrátila v plnej sile a teraz pri sexe si myslím, že myslí na iné ženy.Ja viem, že som chorá na hlavu, ako sa mám s tým zmieriť?.Trva to už polroka, už som mu to aj vykricala a hádame sa kvôli tomu.Uplne mi preplo z toho..veď je to 7 rokov a teraz som si to až vzala k srdcu,prosím povedzte mi aká som sprostá a čo mám s tým teda spraviť :(

marhulka13
12. jún 2023

Ak by myslel na inú tak už dávno by mal milenku alebo ta nechal.

irusa
12. jún 2023

no tak vtedy pri sexe, keď ti to oznámil musela si byť fakt nadšená.... už vtedy by som ho asi poslala do prdele a nie po 7 rokoch sa tým trápiť

autor
12. jún 2023

@irusa som mu len povedala že má to nezaujíma vôbec...

januska20
12. jún 2023

Názov príspevku je v peknom manželstve.. tak s tým prestaň, lebo si to pekné manželstvo pokazíš !!!
Nevracaj sa k starým "hriechom" ..

cyberk
12. jún 2023

vytahujes minulost? on za to nemoze, ze si bola pred x rokmi hlucha, nicis si manzelstvo pricom by si mala vinit len a len seba a nie jeho, on sa zmenil...
ala nie je problem vyrobim si..

autor
12. jún 2023

@januska20 to si hovorím aj ja, ale je to silnejšie ako ja

autor
12. jún 2023

@cyberk asi tak

h2
12. jún 2023

Keď bol "špina namyslená", tak ti to nevadilo a teraz, keď ste sa do seba zaľúbili, vzali, mali dieťa, si si toto vydolovala z pamäti, aby si to vo svojej mysli nafúkla do obrovských rozmerov a mohla sa tým týrať?! Tak tú spomienku zase pekne zasuň naspäť do minulosti a nerieš. (Ak som teda správne pochopila, že najprv bol nezáväzný sex, až potom po čase vzťah.)

autor
12. jún 2023

@h2 áno tak

janetinka27
12. jún 2023

ahoj, myslim, ze vela muzov mysli v tej chvili na ine zeny alebo si prehravaju nejake zabery z tv. asi nedonutis nikoho, aby v tej chvili myslel prave na teba alebo na nieco konkretne, clovek si myslienkami "pomaha".

nikpa
12. jún 2023

Ja sa popravde čuduje, že ti to začalo vadiť až teraz. Lebo mňa by to za tých 7 rokov asi zožralo. Ale každá sme iná a u teba to asi vyvolali hormóny po pôrode. Dlho normálne a šťastne fungujete a zrazu to vyťahovať je hlúposť, keď si doteraz s tým bola stotožnena. Neviem ako ale keď sa s tým nedokazes popasovať sama, vyhľadaj psychológa. Škoda teraz kvôli tomu robiť problém vo vzťahu.

kiki68
12. jún 2023

Poloz si otazku racionalne, preco by spokojny muz myslel na ine zeny? To robi iba niekto, kto uplne spokojny nebude. Podla mna mysli iba na to, ze je s Tebou a venuje sa Ti v tej chvili. Toto by som neriesila vobec. Je to tazko, ale on je niekto iny ako ten ex. Mna expartner tiez podvadzal a nikdy ma pri mojom nejake podvadzanie ani nenapadlo, on proste na to nie je. Na to asi musi byt typ cloveka ako takeho

liljana
12. jún 2023

Tak si to predstav z opacnej strany. Ze mas ziarliveho magora, co ta zacne bez priciny len na zaklade toho, ze si raz nieco povedala, podozrievat, ze si mu neverna, bude po tebe sliedit, kontrolovat, vykrikovat nezmysly, az to skonci modrinami, vybitymi zubami a rozvodom.
Inak to moze aj on tvrdit o tebe, ze pri sexe myslis na nejakeho ineho muza. Ako mu dokazes, ze nie?

h2
12. jún 2023

Pozri, proste si povedz, že to vtedy nepovedal tebe. Povedal to jednej babe, s ktorou mal sex a na ktorej mu v tej chvíli bohvieako nezáležalo. Ako ani jej (tebe) na ňom. Ináč byť ti to nebolo jedno a takáto poznámka by ťa zabolela. Lenže teba bolí teraz, hoci teraz je už všetko ináč.

selest
12. jún 2023

Zrejme vam obom vtedy nezalezalo na sebe tak ako vam zalezi teraz. Preto to tebe vtedy nevadilo a on sa vtedy choval ako sa choval. Teraz ma urcite tvoj manzel k tebe uplne iny postoj, ako k manzelke a matke jeho dietata.

mladena
12. jún 2023

podľa mňa aj myslí na iné ženy, ale aspoň teda ten prvý raz alebo na začiatku mohol snáď vnímať teba nie? Nevidíme inak do vášho vzťahu takže ťažko súdiť ale podľa mňa je to na hlavu čo ti povedal. Možno si sa podvedome začala báť že ho stratíš, najmä teraz keď máte dieťa a si na ňom závislejšia a to spustilo tieto myšlienky....

marseillefan
12. jún 2023

Ženy, ja vám nechcem brať ilúzie, ale aj spokojní muži myslia pri sexe na iné ženy a aj spokojné ženy myslia pri sexe na iných mužov. Hovorí sa tomu fantázia. Pointa je, že sa nad tým vôbec netreba pozastavovať a riešiť to. Nič to neznamená.

marca12
12. jún 2023

Nebude to tym,ze s tebou lomcuju hormony po porode. Nekaz si pekny vztah. Mate babatko,je to najkrajsie obdobie v zivote,tak si ho uzivajte.

petulda333
12. jún 2023

Z toho si nic nerob a snaz sa to potlacit. Ja s mojim sme sa tiez stretavali len pre uspokojenie chuti. Potom sa on zalubil do mna,mne to trvalo dlhsie. Sme spolu uz 14r a z toho 8r manzelia. Milujem ho,js pre mna stale najkrajsi,no aj mne obcas ujdu myslienky niekam inam 😉 a ak sa zmenil,tak duplom by som nato kaslala,nech si nekazis vztah

irusa
12. jún 2023

@marseillefan presne, no ani nehovoriť po sexe, že som myslel pri tom na inú...

anita6666
12. jún 2023

Po prvom! sexe s tebou myslel na inú ženu a ty si myslíš,že po 7 rokoch bude duchom prítomný pri tebe???? Po tom,čo ťa má popretahovanu a videnu dennodenne z každej strany? Prepáč,vtip roka.

autor
12. jún 2023

@anita6666 že mi o Tom povedal !!!!! Ešte aj konkrétnu osobu ktorú poznám ...ale ok však aj ty si popiš, nerozumiem jak tá môže cudzí problém tak rozculit

beataxxx
12. jún 2023

Vyčítať niečo, čo sa stalo pred x rokmi je absolútny nezmysel, kazí to vzťahy a hlavne je to kontraproduktívne, načo sa papres v minulosti…..teš sa z prítomnosti a ak chceš v tom manželstve ostať, tak s tým okamžite treba prestat

marseillefan
12. jún 2023

@irusa To máš teda pravdu... rozprávať o tom je čisté chrapúnstvo.

shellmass
12. jún 2023

Myslieť na inú ženu pochopím po nejakých rokoch manželstva, ale nie pri prvom sexe.. 🙂

juliacenc
12. jún 2023

Ihned tu myslienku zahod, je to minulost a ta je prec. Uplna somarina ako pises zmenil sa a je vam super. Inak nemohlo ti udret mlieko, ze ti zasibkava?

autor
12. jún 2023

@juliacenc môže byť, mala bola teraz veľmi chorá a prestala aj úplne prikrmy papať a je len znova na cicke, má 7 mesiacov

juliacenc
12. jún 2023

Tak vidis, nekaz si zbytocne pekne manzelstvo myslienkami na minulost, mate malu dcerku tes sa z toho a vykasli sa na to. Prejde to, snaz sa to hned zahodit ako ta
to napadne.

marianarem
12. jún 2023

Moja osobna skusenost je taka, ze akonahle som mala babatko, tak som sa citila taka nejaka viac zranitelna, viac som potrebovala oporu muza a pocit, ze sa o nas postara a neopusti nas. Zaroven som sa nejaky cas po porode citila menej atraktivna a muz mi pripadal, ze zo dna na den zmuznel a je atraktivnejsi ako predtym. Mozno aj u teba sa deje nieco taketo a preto sa zrazu trapis tym, ci muz nemysli na nejaku inu. Proste moze to byt taka poporodna neistota. Urcite by som to uz teraz partnerovi nevycitala. Skor by som hladala hlbsie pocity, ktore za tym su. A povedala by som mu o tom, ale len preto, aby vedel, co prezivam, ako sa citim. S tym, ze to ale nie je jeho chyba, ze nemusi to on napravat. ze ty to tak skratka teraz mas a budes sa snazit s tym vysporiadat. My sme konkretne toto nezazili, ale tiez ma matali nejake veci z nasej minulosti. Partnerovi som o tom povedala presne tymto stylom a prijal to dobre. A naozaj som sa potom snazila s tym vysporiadat ja, zistovat. preco ma to stale boli a po case sa mi to aj podarilo.

vanilkovazmrzka
12. jún 2023

Nedavno si porodila? Asi si stale na hormonalnej horskej drahe, ak si mu to vykricala, skus mu to vysvetlit aj v klude, ked nebudes zase lietat v nejakom amoku. Ak uz dospel a je seriozny spolahlivy tatko, verim, ze to vyriesite. Hlavne s chladnou hlavou 🙂

vanilkovazmrzka
12. jún 2023

Off topic, nedokazem si predstavit, ze niekto dokaze mysliet na nieco a niekoho ineho, nez na danu chvilu a cloveka, s ktorym ma prave sex, ale tak ocividne som ja ta divna 😃