Akú kašičku na večer?

lucia006
17. feb 2013

ahojte.aku kasicku by som mohla dat 4mes.babetku na vecer ?neviem vobec ktora je vhodna .aby mu nebolo tazko v noci .ale mliecko mu uz akosi nestaci 😖

stanislavao
17. feb 2013

@lucia006 najdite si take, ktore su od 4 mesiacov. na kazdej dojcenskej strave je uvedene, ze od ktoreho mesiaca je vhodna. nutrilon na velmi dobre a chutne kasicky.

nikolet_89
17. feb 2013

@lucia006 ak davas UM napr. nutrilon tak by som kasicku dala od nich...ale inak je to asi jedno, nam osobne sunarka nevyhovovala nechutila ani nam, ani malej, najlepsie pre nas boli od Hami tie su dobrucke 🙂

lucia006
autor
17. feb 2013

no ano pisu od 4mes.to som si vsimla ,.ale vsetky mozu ist aj na vecer je to jedno ktoru dam ??? teraz som kzupila mliecnu od nestle od 4mes,.chystam sa mu ju urobit.

eveenka
17. feb 2013

@lucia006 su aj specialne na dobru noc, tie su hustejsie a viac zasytia a je to napisane velkym pismom priamo na krabici. Musis skusit, ktora kasa bude chutit tvojmu drobcekovi, nasej malej chutila kasa len od nestle inu mi nezjedla 🙂

lucinocka
17. feb 2013

@lucia006 my sme dali vcera ryzovu co sa primiesa do materskeho alebo umeleho mlieka🙂 od 4. mesiacov.. chutilo jej ale poviem ti nejaky rozdiel v tom nebol, zobudila sa ako vzdy o 5tej rano a pytala si jest...rozdiel bol len v tom ze sa dvaklrat v noci pokakala

lucia006
autor
17. feb 2013

no vsimla som si ze bolo napisane na dobru noc ,ale to bolo az od 6mes. 😒 no keby moj vstal az o 5rano to by bolo super 😝

lucinocka
17. feb 2013

@lucia006 no v 4 mesiacoch neviem ci sa ti podari dosiahnut aby spinkal celu noc🙂 Pred mesiacom sme sa budili o druhej- tretej a potom rano, teraz si uz to jedenie o tretej vyhodila a potiahne dlhsie🙂 Ja som spokojna s tym ako sa budi, parkrat sa v noci zobudi na vodicku / teraz sme u nasich a je tu v noci strasne teplo, tak ma sucho v ustach/ a pokracuje v spani.. uz ked sa zacne prilis vrtiet az vtedy vstavam davat jest🙂

lucia006
autor
17. feb 2013

no ako mne vobec nevadi ze mi papa okolo tej druhej rano,ale neviem co stym ,ze sa mi celu noc prehadzuje aj ked ma zavrete ocka iba obcas ich otvori.ja som nonstop hore kazdu pol hodku urcite, pripada mi ze je hladny len sa nevie poriadne prebudit vtedy take nemal najedol sa o druhej spal dalej...

barbora59
17. feb 2013

ahoj ja kupujem Nutrilon, Nestle, Hami ...

andrejka1983
17. feb 2013

@lucia006 ja som používala Sunarky,ale aj Hami boli dobre...a na obale más napísane od ktorého mesiaca je ktorá vhodná, podla toho sa riad 🙂

lucia006
autor
17. feb 2013

dakujem budem sa riadit a je jendo ktoru dam na noc ?nebude mu to tazke ? 😒

azbestica
17. feb 2013

@lucia006 presne teraz som sla na MK zalozit tuto temu 🙂 hladam co si na nete o tom a vidim ze hipp od 4. mesiaca aj na dobru noc

bosorka3113
17. feb 2013

@lucia006 ja malemu urobim normalne UM a do toho mu dam bud jednu alebo dve odmerky tohto: http://eshop.dojcenskavyziva.sk/store/nestle-de...
http://eshop.dojcenskavyziva.sk/store/krupicka-...

A spiiii mi celuuuuuuuuuuuu noc od kedy to pouzivame 🙂

anka2103
18. feb 2013

A vo flasi sa to dobre premiesa?

lucia006
autor
18. feb 2013

DAKUJEM za rady skusim 😉 snad aspon trosku ho tu uspokoji 🙂 mam si kupit flasku na kasicky?

trasko
18. feb 2013

ahoj luci.ja davam 4mesacnemu do 180 UM 3odmerky nestle ryzovu bez lepku a flasky mame vsetky AVENTKY.tam jesto aj cumel 2ka a ten ma vacsi otvor.inak pijeme z malej dierky.ja na tie flasky aj cumle nedam dopustit.su drahsie ale stoja za to.aj dudak len ten chce.

dominga1
18. feb 2013

@lucia006 Ja oti dporučam od Nestlle, maju vyborne kaše. Mojej maličkej davam kaše od 4 mesiaca vždy na večer. Je spokojná a hlavné jej to chuti 🙂 A zarabam jej to z prevarenou vodou Lucka a do mištičky. Spinkame celu noc od malička 🙂

lucia006
autor
19. feb 2013

trasko=tak ja mam cumliky od MAM ine nechce iba take ploske,od avent som skusala mam doma nechce.takze som kupila aj na kase cumlik na flasku od mam.Dominga1 kupila som od nestle zatial som este nepodavala cakam kym skonci tento tyzden a bude mat ukonceny 4mes. 😉 ale pochybujem ze ,oj tak skoro prespi celu no,v dobrom zavidim,ze tebe tak haja 😉

ludkas31
25. feb 2013

Dobry den, chcela by som sa spytat ci je vhodnejsie zacat s mliecnou kasou alebo nemliecnou? a akej chuti? mliecko pijeme Nutrilon, mala by byt ak kasa od nutrilon alebo je to jedno? Vdaka

wawrita
25. feb 2013

@ludkas31 presne ako ja. ja tiez krmim nutrilonom , tak som zvolila nutrilon kasu na večer a len tak sa zapláši za nou. a dr. povedala ze som dobre spravila ze tu istu značku som dala... takze aj tebe odporucam nutrilon kaše. su fajn.zasýtia

ludkas31
25. feb 2013

@wawrita vdaka a aku prichut si zvolila?

wawrita
25. feb 2013

@ludkas31 Vies čo, ono je to vsetko na jedno kopyto, ja som kupila prvu hruškovu, lebo tu mali v akcii v tescu raz... a teraz idem kupit tu vanilkovu. ale rozdiel je minimalny... to maly ani nezistí ze to je ina prichut. a len sa tak zapláši za tou kašou, strasne to lubi.

ludkas31
25. feb 2013

@wawrita a davas mu to take redsie a pije z flase alebo lyzickou a hustejsie?

burina4
25. feb 2013

kašičiek je strašne veľa na výber máš rôzne ja dávam od HIPP kašu na dobrú noc najprv som mala so suchárom a banánom a teraz má krupicovú s banánom a super spí skoro celú noc žiadne ťažkosti a spravíš si takú ako chceš riedšiu hustejšiu🙂))))

petkovamama
25. feb 2013

@ludkas31 ahoj.my sme zacinali s kasou sinlac,je nemliecna a uplne neutralna ma celkom dobru sladku chut.je vhodna

petkovamama
25. feb 2013

@ludkas31 /som sa neako odoslala skor/ pre deti od 4 mesiaca a je uplne neutralna.postupne sme pridavali do nej mixovane ovocie.potom sme presli na sunarku,tam sme skusili skoro vsetky.tie su super aj dobre chutia,ale asi sa ich prejedol,lebo ked mal 13 mesiacov prestal ich papat a ked niekedy skusam mu urobit,tak ani usta nechce otvorit.

ludkas31
25. feb 2013

@burina4 takze ta kasa sa moze spravit aj taka redsia do flase aj hustejsia?
dobre som pochopila?

burina4
25. feb 2013

ano ale ja krmim lyžičkou 🙂

ludkas31
25. feb 2013

@petkovamama a mozem tu kasu zacat davat aj ked sme este do jedla lepok nepridavali? chcem zacal asi o tyzden o dva
, zatial sme len na zelenine

petkovamama
25. feb 2013

@ludkas31 je bezlepkova,to je nanej ta vyhoda,ze je vhodna aj pre alergikov.da sa kupit v tescu.