Do ktorého mesiaca by mali deti piť dojčenskú vodu?

svetlusa12
17. apr 2012

mam rocnu dceru a rozmyslam, ze by som prestala davat dojcensku vodu, ale kedze nemam nikoho s kym by som to skonzultovala, pytam sa tu, popripade, aky mate nazor na vodu prefiltrovanu cez filtracne kanvice? dakujem za kazdu odpoved

katkas1
17. apr 2012

ja som dcere po roku davala normalnu vodu z kohutika, nefiltrovala som ju ani nic ine syn pije od narodenia vodu z kohutika a nic mu nie je.

anjelicek26
17. apr 2012

@svetlusa12 - my sme vodu prevarali len na mlieko a robim to dodnes... inak mu normalne do pohara nalievam vodu z vodovodu a to uz dobre dlho. Kupovat sme vodu nikdy nekupovali, ale to zavisi, aku kvalitnu mate vodu doma.

zuzka38
17. apr 2012

ja davam od zaciatku vodu z vodovodu, asi do 8 mesiacov som prevarala, odvtedy uz nie.. kazdy podla seba sa musi rozhodnut, mozno firma na vyrobu dojcenskej vody ti povie, ze davajte co najdlhsie 😉

katy1979
17. apr 2012

moj nazor je ze nepotrebujes ziadnu filtracnu kanvicu. Ak mate zdroj pitnej vody nemas co riesit. my pijeme vodu z vodovodu. neprevaram nefiltrujem. filtraciou odstranis z vody ze absolutne vsetko co si myslim ze nie je pre organizmus velmi vhodne.

janka_pn
17. apr 2012

ak mate kvalitnu, nie prilis tvrdu vodu z vodovodu, tak kupovat specialnu dojcensku nemusis vobec. my mame tvrdu, do roka som kojila, to som vodu nedavala vobec a potom som este asi rok davala kupovanu dojcensku alebo prevarenu vodovodovu. teraz uz vodu dako neriesim 😉

lenka0283
17. apr 2012

do roka som prevarala obycajnu vodu potom uz vobec 🙂

hirjak
17. apr 2012

téma bola uzamknutá z dôvodu duplicity