Dokedy pili vaše bábätká v noci mliečko?

katarina822
22. aug 2010

Ahojte tak informacne do kedy pili vase babetka v noci mliecko. my mame rok a moja pije pred spanim o 19hod. potom kolo 22hod.ked idem spat ak by som sla skor zobudi sa najneskor o 23hod. a chce mliecko zvyk vypije mliecko a spi kludne a nadranom vie sa budit kolo 5. 5,30hod. viem jej zrobit mliecko a pospi aj do 7hod. uz sme si zvykli neviem oducali ste babetka ze ste im ponukali caj alebo vodu ak sa budili alebo to prislo samo a jednej peknej noci prespali celu noc.

lubikaf
23. aug 2010

ahoj, moj ma rok a tiez pije dva krat za noc mlieko, okolo pol noci a potom okolo pol piatej rano. ked mu ponuknem caj alebo vodu, tak si dva krat cucne a vypluje to, lebo to nechce. zatial som ho neskusala oducit od mlieka, ani sa nechystam, mozno trochu neskor. on toho mlieka cez den vela nevypije, tak aspon v noci mu davam. obidva razy mu zarobim 90ml.

vodnarky
23. aug 2010

asi tak cca do tych 9-10 mesiacou..potom sme zacali davat kasicky a odvtedy nam spinkala celu noc..ale dnes jej staci uz len kakavko..cez den toho spapa az az.. 😉 ..

opica
23. aug 2010

u nas asi do 7 mesiacov...obcas, v podstate sa stavalo,ze prespal celu noc uz v 2. od 7 akoby utalo a vobec nepije v noci, ani sa nebudi. ja som ale kojila

felixko
23. aug 2010

moja dcérka bude mať v septembri dva roky a dodnes si vyžaduje v noci mliečko, niekedy zarábame raz, niekedy dva krát a stáva sa, že sa zobudí na mlieko aj tri krát za noc.

daducha
23. aug 2010

Ahoj,

starsi syn pil mlieko pred spanim a potom raz okolo pol 5 do asi cca 2 rokov.To som si ale ja neskôr davala budik a dala mu to vypit v polospanku, keby som to neurobila, o piatej bol hore a to bol des. Tak spal aj do pol 8.
Mladsi syn ma alergiu na BKM, pije iba ryzove alebo ovsene, aj to iba rano po ranajkach a vecer dostava kasu.Prespi celu noc, ziadne napoje mu nedavam.Myslim, ze je normalne ak rocne babätko chce pit mliecko aj v noci.

angua27
24. aug 2010

ahojki,

mne malý pil mlieko okolo polnoci a to až do dvoch rokov a pár mesiacov. do 13 mesiacov bol kojený a potom kravské mlieko. nerobilo mi to problém. a pred druhými narodeninami som mu raz ponúkla vodu, odmietol a odvtedy prespí celú noc. nechala som to na ňom, kedy príde jeho čas. 😉

dara76
24. aug 2010

syn este ako 2rocny sa budil okolo 4-tej na mliecko, dcerka uz od 5mesiaca nepotrebuje mliecko cca od 8:00 do 6:00

8808
24. aug 2010

no moja 13 mesacna dcerka pije celu noc.. dve flasky vody vypije a ked ide spat tak flasu kase.. 😀

ludka140281
24. aug 2010

ked mala 13mesiacov,odmietla kojenie a sama hned prespala celu noc🙂))

zeldia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz