Máte skúsenosť s kojeneckou fľaškou Tommee Tippee?

zuzkal99
12. apr 2012

baby aku mate skusenost s flaskami tommee tippee a daju sa kupit aj niekde v obchode alebo len cez internet?

-----

Oficiálne recenzie našich mamičiek nájdete na tomto odkaze:

lencita
12. apr 2012

ja ich pouzivam, kupila som ich v brendone, som spokojna,ale je pravda ze nemam moc s cim porovnavat 🙂 kupila som ich lebo sa mi pacili a vraj tie cumle pripominaju bradavku, kedze maly bol 8 mes. kojeny a hned si zvykol na flasu

mummy01
12. apr 2012

ja ich pouzivam vyse 2 rokov,su uzasne.Ja ich mam z Londyna,nosi mi ich sestra,takze neviem presne ci sa daju kupit aj tu v obchodoch.Ale su naozaj skvele.Aj netecuce pohariky,lyzicky...

kohutovci
12. apr 2012

pokukovala som po tejto znacke.. zaujal ma tvar cumlikov.. no kedze som ich nikde okrem netu nevidela v predaji.. rozhodla som sa pre avet.. jeho vyrobky su dostupne, maju ich skoro vsade.. pouzivame flasky, dudle, ohrievacku flias, uskladnovacie tegliky na potraviny a sme velmi spokojni.. aj malej sa dobre pije z flasky, nema problem s bruskom, krasne si odgrgne, takze spokojnost velka..

dixie_chick
12. apr 2012

Aj ja ich pouzivam - teda deti 😀 a som spokojna. Cast mam z UK, cast som nakupila v Cechach, myslim ze aj na Slovensku sa daju cez eshop objednat. Spokojna som nebola s TT odsavackou, s flaskami ano.

miskalevica
12. apr 2012

@zuzkal99 staci ked si do googla zadas nazov tejto znacky a vyhodi ti, kde vsade ho predavaju, co sa predajni tyka urcite viem, ze ho drzia tam kde pisala @lencita ja teda nemam deticky ale pred par rokmi som robila v detskej predajni a mali sme tommee tippee, vsetky maminy si chvalili flasticky, cumliky, treningove hrnceky, misky, lyzicky, aj ostatny tovar, kupila som flasky aj kamoske, ked mala babo (s refluxom) a bola velmi spokojna, ked raz budem mat deticky, urcite viem, ze tato znacka ma nesklame, snad ti to pomohlo, keby si potrebovala nieco konkretne pokojne sa pytaj rada odpoviem 😉

beboo
12. apr 2012

vyborna flaska velmi odporucam, pouzivala som ju pri druhom synovi a uz som pri tejto znacke ostala aj co sa roznych poharikov a flasiek tyka. so vsetkym spokojnost. skoda ze sa tato znacka u nas nedala dostat aj pri starsom synovi nemusela by som sa jedovat s Aventom. Tommee Tipee maju v BA v Babymarkete tam je dost siroky vyber, a v Brendone.

adkoalauri
12. apr 2012

my ho tiež máme, v Brandone ich majú, aj dva druhy som tam videla, sú fakt dobré, odporúčam 😉

happy8051
12. apr 2012

cumlik je uzasny, len ja mam problem ich vycistit z usadnuteho povlaku od caju... ale funkciu plnia super

broskilinka
12. apr 2012

moja sesternica ich pouziva, maleho prikrmuje a je velmi spokojna..... maly nema problem s prisatim na prso ani s flasou....

lenka1108
12. apr 2012

ja som ich kupila ked som bola tehotna.zial maly mi ich vobec nechce.pije mi iba z mam flasiek. ak by si chcela mam 2 velke a jednu malu flasku a su iba vysterilizovane...

deny3
12. apr 2012

ja ich používam dodnes, len mením cumle, majú rôzne veľkosti dierok, podľa UM, lebo čím vyššia formula, tým je hustejšie. Fľašky som síce dostala, ale cumle nakupujem už sama, na mmb je super predávajúci, veľmi rýchle a seriozne jednanie, má tam rôzne výrobky značky tt. 🙂

martincca
12. apr 2012

používame od narodenia, máme toho dosť veľa od TT - odsávačku, poháriky na uskladnenie mlieka, flaše, klasické aj netečúce poháriky s náustkom, cumlíky od 0 po "kašový", termo tašku, kefu, vrchnáky...
štartovaciu sadu mám z UK, ostatné som pokúpila cez net a teraz som cumle dokupovala v Poľsku (netuším dôvod, ale ceny sú neporovnateľne nižšie🙂)
som nadmieru spokojná, malý nemal žiadne koliky, a netečúci pohár sa s tým od Aventu nedá porovnať, lebo tento je skutočne netečúci 😀

lenka_b
13. apr 2012

Ja som malu od narodenia popri kojeni aj prikrmovala a vybrala som si flase prave tommee tippee. Musim povedat, ze som s nimi nadmieru spokojna. Kedze su prisposobene ako na kojenie, mala ma nikdy nedmietala ako je tu pri pouzivani inych flias. Nikdy nemala ziadne problemy. Mala som strasne vela veci od tommee tippee a velmi fandim tejto znacke. Aj vela mojich kamaratok, co malo deti po mne, kupovalo tommee tippee na moje odporucanie a teraz ich nesmierne vychvaluju.
Co sa tyka ich kupy na slovensku, to ti neviem poradit. Tu v Irsku ich maju na kazdom kroku a je to velmi znama znacka. Taktiez ich pohariky pre deti a vsetko s tym spojene je super🙂

babymarket_sk
13. apr 2012

Sú výborné, dajú sa kúpiť aj na Slovensku v predajniach i cez e-shop.