MioMat - skúsenosti s výrobou mlieka

elizita
26. jan 2015

Ahojte, mate niekto miomat? Je tu sice uz nejaka diskusia k receptom a vacsina bab ho tam mala len kratku dobu. Ako ho hodnotite po dlhsom case? Ked robite sojove mlieko, zostava vam z toho okara? ja zvazujem nejaky pristroj na rastlinne mlieka, no neviem co je take naj. Citala som, ze miomat robi aj dzusy. Nemame odstavovac, takze by to nemuselo byt zle.

raduskatomino
23. jún 2017

Polievky v nom su super, vsetko uplne jemnucko vymixovane, ponornym mixerom sa mi taka jemna polievka nikdy nepodarila. Brokolicu alebo aj listovy spenat pridavam az po dovateni polievky a spustim len 2 minutovy program na smoothie. Krasne to vymixuje a zachova vitaminy 🙂
Mandlove mlieko mi neslo dole krkom, po precedeni cez sitko ostaval na jazyku taky praskovy pocit. Vyriesila som to este naslednym precedenim cez bavlnenu vreckovku. Ostatne mlieka boli vyborne 🙂

janci27
24. jún 2017

@raduskatomino Vdaka za tip, a tu brokolicu davas potom po dovareni sparenu, nie surovu, ze? Lebo ja varim brokolicu od zovretia asi cca 2 minuty a potom preplachnem v studenej vode a je krasne zelena a velmi chutna potom. Normalne rozmyslam o tom Miomate, lebo tie recepty maju na stranke skvele. Inak taka zvlastna kombinacia ze batatova polievka so sosovicou a vari sa to uz aj s tym Feta syrom naraz 🙂

raduskatomino
25. jún 2017

Ja davam surovu 🙂 tym ze je to horuce a das tam tu surovu brokolicu tak sa ti za tie 2 minutky mixovania uvari a aj rozmixuje uplne do hladka 🙂 pripadne sa daju pridat este dalsie 2 minutky mixovania 🙂
Ja mam Vitamilk ale funkcia "smoothie" by mala byt aj na miomate 🙂

svadba2107
23. jan 2018

dámy, predám Miomat, ak by ste mali niektorá záujem. mám ho v bazári

nightrover
14. feb 2018

@svadba2107 Za kolko? Este je to aktualne? 🙂

svadba2107
14. feb 2018

@nightrover dobrý deň, nie, už je predany

tamichloe
14. feb 2018

@svadba2107 ja mam na predaj

tamichloe
14. feb 2018

@nightrover ja mam na prwdaj

tamichloe
14. feb 2018

@svadba2107 pardon to nebolo Vam

protivka
21. feb 2018

@tamichloe za koľko?

sima.p
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikuska00771
11. apr 2018

Mám na predaj miomat RAW minimálne používaný s receptárom 🙂 top stav

protivka
30. apr 2018

@nikuska00771 aká je cena prosím? Odkiaľ ste? Je v záruke?

vierqaaa
30. apr 2018

Moja známa predáva starší model za 60 eur

dejn
16. júl 2018

ahojte 🌞 má niektorá z vás ešte na predaj MioMat? tak za 100e? 🙂 Ďakujeeem🌷🌹

nikuska00771
16. júl 2018

@protivka môj už je predaný

luciia1
5. okt 2018

Ahojte, nemate niektora z mamiciek na predaj miomat do 80e? Dakujem

tinatitti
5. okt 2018

Ahojte, aj ja by som mala zaujem o miomat, ak ho niektora este predavate. Prosim o ponuku do IP. Kedze obe s dcerou mame alergiu na laktozu, toto by pre nas mohlo byt riesenie. Dakujem

michichi
17. dec 2018

Aj ja by som mala záujem o Miomat ak máte niekto na predaj

lenkarig
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
molnaris
3. mar 2020

@lenkarig ja by som mala záujem

verisha
26. mar 2020

Baby, keď na ňom robíte, neprská vám? Robila som mlieko orechové, včera ryžovo-kokosové, no počas mixovania mi z neho vyprskávalo. Nebolo to nič strašné, ale teda utierať som pár krát musela. Myslím, že ho mám dobre zavretý, úplne sa nedá, keďže sú tam tie gumové štuplíky.. Vopred vďaka za odpovede..

simonamartosova
17. júl 2020

@lenkarig dobrý deň máte ešte miomat?

sunset65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz