Môžem dávať 3 mesačnej dcére predsnídavky?

j8a8n8a
2. jan 2013

moja mala ma 3 mesiace začali by ste uz davat dake kaše presnidavky a podobne veci?

hajajanka
2. jan 2013

Zacala by som sniclou.

Ved aka otazka, tak odpoved.

pancake
2. jan 2013

spýtaj sa pediatra a ten ti povie že nie. ak neveríš týmto mamičkám. ale myslím že tieto priblblé témy si sem dávajú adminy, nech majú sledovanosť a nové príspevky. 😉

lili_mia
2. jan 2013

a čo tak prísť do obchodu, zobrať to do ruky a prečítať si obal? presne tam, kde je napísané .. od ukončeného mesiaca .. nájdeš tam až o 4tého mesiaca

beruska141
2. jan 2013

ak svoje dieta nenavidis, tak mu ju kludne daj. ale ak ho milujes, tak ho dojci ako len dlho môzes

luciferkax
2. jan 2013

Nie! Načo? Od ukončeného piateho mesiaca!!!

jedina30
2. jan 2013

Nemam slov...ako mozete pisat take somarinky...staci len rozmyslat a zistite, ze to je taka hlupost... 😠 chudatko malinke...mlieko,mlieko a zase mlieko..

evitka82
2. jan 2013

a cicku alebo flasu mas naco?nato aby si ju pouzila aspon do 5 mesiaca - pol roka.

ssussie
2. jan 2013

nie

peta1510
2. jan 2013

Ja nechapem,naco je na tych presnidavkach pisane,od akeho veku to je??!! A dalsia vec,ktoru nechapem je,kam sa mamicky podobneho druhu ponahlate?!?! 😠 Chudence deti.

marissenka
2. jan 2013

paneboze! to co su za otazky??...jasne ,ze nie! a ked prvy prikrm,tak urcite nie sladke!!!az 5-6 mesiac...staci mlieko.

zuzka57
2. jan 2013

Ja som do 6.mesiaca len kojila ziadne ine prikrmy

stanislava2
2. jan 2013

Ak je dieta kojené a prospieva stači začat z prikrmom zeleninovým od 5-6mesiaca ked je na UM tak 5mesiacov.

lussy23
4. jan 2013

prááááááázdninky súúúúúúúúúúúúúú

poleva
4. jan 2013

daj a potom napíš info 😀

liviadanova
4. jan 2013

NIE!

mirka1308
5. jan 2013

Skoro mi oči vypadli 😕 😕 😠 Ak sa vážne pýtaš tak určite NIE!!! Veď tak malé bábo má papať materské mliečko alebo umelé mliečko!! žiadne príkrmy v tomto veku!! Ak si robíš srandu - tak to ozaj nechápem 😒 Sú lepšie miesta na žarty. Niektoré maminky si pletú svoje detičky s prasiatkami a mne to príde, ako keby sa pretekali, ktorej už dieťa čo papa 😖 😨 ach jooo a toľko je tu popísané o strave pre detičky!! Načo sa potom fasujú v pôrodnici tie kufríky s brožurkami a letákmi?? Zrejme nie do zberu!! Veď aj tam máš popísané základné veci a na nete nájdeš ďalších 100 ak nie viac 😵