Nejedenie 1,5 ročnej dcérky

miriam7979
7. feb 2022

Ahoojte…uz som sem raz ohladom toho pisala a pisem zas lebo som uz bezradna :( mam dcerku ma 1 a pol a celkovo je slaby jedak uz od malicka uz som sa stym stotoznila a zvykla si ze s kazdeho co lubi zje len par lyziciek alebo ju musim nejak zabavat aby sa najedla…lebo inak my nezje nic :( ale teraz vobec my nechce nic jest ze vobec aj to co lubila drzi to v ustach aj polhodinu a nakoniec to vypluje,nechce ani slane co mala rada (chrumky a tak) jedine co donej ako tak s velkym bojom dostanem je jogurt a mlieko a aj to mlieko len v spanku ked spi to pijavala vzdy…ale teraz to jedenie hroza uz neviem co snou …doktorovy som volala a on ze len vymysla…ale ja to snou uz nezvladam vzdy sa vynervacim pritom pri kazdom jedeni…tak no lebo ona je celkovo slaby jedak a teraz uz duplom nic ze nechce …zubky ma uz vsetky tak fakt neviem co moze jej byt alebo ci fakt len vymysla…mali ste aj vy niektora taketo dieta? Alebo nejake typy ako nanu alebo co😂😂
Dakujem 🙂

lucinkak87
7. feb 2022

@miriam7979 moje baby neiedli keď im šli zuby, aj 2 dni nič poriadne, len puding, kaša, jogurty atd5. A potom si to pekne vynahradili😉

miriam7979
autor
7. feb 2022

@lucinkak87 to aj ona zvykla, ale zuby ma uz vsetky praveze :(

amelia89
7. feb 2022

@miriam7979 mohla by mat neofobiu alebo batolaci negativitmus. precitaj si o tom viac tu na instagrame ak chces poslem ti odkaz

https://instagram.com/vyziva.odmala?utm_medium=...

amelia89
7. feb 2022

@miriam7979 klikni v tom profile na ten kruzok vybiravost

ivonadusa
7. feb 2022

ja som tiez bola zufala lebo som za nou behala kazde jedenie aj polhodinu s jedlom. ked sa nehrala, neotvorila ani usta. tak som jej pustila rozpravky a za 15 min sa normalne naje. inak nepozera rozpravky, len na jedenie. ona si dala trosku a uz isla prec aj ked bola hladna. tak som ju aj nechala raz ze vsak pride sa najest jedlo je na stole ale kdeze. stazovala sa po x hodinach ze ju boli brusko samozrjeme od hladu ale najest sa neprisla. nechapem. takze zatial takto ale uz pojdem na to taktikou najes sa, zapnem ti rozpravku po jedle. inak ked jej isli zuby, tak jedla naozaj minimum.
len rozmyslam, ze v roku a pol som za nou behala s miskou v ruke. to je este skoro na rozpravky, si myslim.

ummimaryam
7. feb 2022

@miriam7979 ahoj, moja dcerka ma 13 mesiacov a tiez vobec neje. Som uplne zufala. Uz je to treti den co neje vobec nic, iba pije umele mliecko. Som z toho uplne na nervy a neviem ako to riesit... Tiez je odmala hrozny jedam, mame problemy prskticky od 2 mesiacov. Iba sa modlim nech sa to rozbehne a nech zacne papat ako ostatne deti. Fakt neprehanam Ked poviem ze si da lyzicku bananu za den