Od kedy môžem dávať jogurtíky?

nonika91
22. jan 2014

Ahojte zienky, mamicky....od kedy ste zacali davat jogurty svojim detickam??...Moj ma 7 mesiacov a neviem ci uz mu mozem davat alebo radsej nie...a ak ano tak ake su vhodne???? Vdakaaa za kazdu odpoved 🙂

luba28
22. jan 2014

@nonika91 ja ti napisem a o chvilu ma zozeru,....ale nech, 😀 ja som mojmu davala od 5 mesiacov a nic sa mu nestalo,....a ani mu nic neni doteraz,...dcere 10 rocnej od 4 mesiacov a tiez je tu,..../pribinacik/

katfan
22. jan 2014

@nonika91 ja som začala v 8 mesiacoch,davala som bielu activiu a potom hollandsky jogurt

ichbinich
22. jan 2014

@nonika91:
Od zhruba 8. mesiacov. Kvalitny smotanovy, kde je iba mlieko/smotana a jogurtove kultury. Dobry je napr. Zvolensky.
Najpr cisty ber pricute, pripadne sama pridaj ovocie. V tych hotovych je zbytocne skrob a aromy a farbiva, az na velmi malo vynimiek.

m_ij_ka
22. jan 2014

@nonika91 ja som obom mojim babám dávala jogurty od 7 mesiacov, nič im nie je, kupovali sme ochutené smotanové jogurty , zvolenský jogurt, 🙂

saska.t
22. jan 2014

od skonc. 8 mes. 😉

siska53
22. jan 2014

@nonika91 asi tak ku koncu 8.mesiaca. Cisty,smotanovy bez prichute (pomaly vsetkych ochutenych je modifikovany skrob))

lubica7
22. jan 2014

Malo by sa od 10. mesiaca a ja som aj tak davala a aj pri tretom pockam. Nemam sa kam ponahlat 😉

ivet1371
22. jan 2014

ja som davala detom od 6 mesiacov aktiviu aj ked niektore pišu že su nevhodne ale len od nich negrckali

lucinocka
22. jan 2014

@nonika91 my sme zacali v 8. mesiaci, len cisto biele , potom som jej do toho pucila banan, milovala jogurty nevedela sa ich dojest, potom sme zacali pridat domacu stavicku do toho, alebo marmeladu🙂

lucka011
23. jan 2014

Ja som tiez davala uz okolo pol roka, neviem ci aj skor nie 🙂 a dcere absolutne nic nie je.. teda vlastne ani neviem co by jej z toho malo byt..