Oplatí sa kúpiť parný hrniec a mixér v jednom?

chelsinda
7. dec 2016

Ahojte, uvazujem nad kupou parneho hrnca a mixera v jednom na pripravu prvych detskych prikrmov. Je to podla Vas uzitocna vec, ci len dalsi zbytocny spotrebic?

marcelatt
7. dec 2016

ahoj, ja som si ho kupila ked mal maly cca 4 mesiace a teraz uz ma 5 rokov a odvtedy ho pouzivam na vselico...sice uz menej ako vtedy, ale myslim ze sa oplatil maximalne

miricka77
7. dec 2016

Kamoska ho vyuzila naplno.ale mala ho pozicany.ja mam dvojcata a dost dlho som pre ne pouzivala klasicky parny hrniec,nakolko ten s mixerom by mi pre dve nestacil.ja osobne by som sim sa po takom poobzerala na bazare.

nimana
7. dec 2016

@chelsinda ahoj. Ja ho mám, ten od Aventu a za seba musím povedať, že je úžasný! Vôbec neľutujem kúpu, práve naopak. Pre dcérku som mala najviac do 20 min. navarený obed a hlavne čistú kuchyňu 😀 Jedlo pripravené na pare je zdravé a chutné. Receptov je od výmysľov sveta. Takže ja určite doporučujem 👍

momoqui
7. dec 2016

Aj ja odporucam, dovody uz spomenula @nimana. Je aj spratny a supnes ho do umyvacky. Ja som najprv pripravovala prikrmy v hrnci klasika ale od kedy mame tento naparovac tak varenie ma bavi 😀 Mam od Aventu a urcite neolutujes kupu

chelsinda
autor
7. dec 2016

@nimana 20 minut + cista kuchyna = to som potrebovala pocut 😁

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nimana
7. dec 2016

@chelsinda Presne 😀 Len nakrájaš a všetko tam šupneš. Potom zmixneš a hotovo!

chelsinda
autor
7. dec 2016

Dakujem za Vase zdielane skusenosti 😉
Uz som si aj vybrala model a napisala Jeziskovi 😀
Stravnik bude mat na Vianoce 5m, tak to bude akurat vhodny darcek pre mamku aj drobca 🙂

belllinka
7. dec 2016

@chelsinda ďalšia zbytočná haraburda do kuchyne. Zeleninu som šupla na parák, kde sa robila knedle, v tom istom hrnci rozmixovala ponorným mixérom. Čiže čas aj množstvo riadu rovnaké ako pri tom parnom hrnci, akurát, že som ho nemusela rozoberať kvôli umytiu. Ak ale nemáš kam dať prachy a máš kopu miesta v kuchyni, tak si kúp 🙂

didka206
7. dec 2016

Ahoj, presne túto otázku sme si teraz dávali, keď sa segre narodilo babo 🙂 že čo na Vianoce.. želala si rovnako ako ty..včera som išla objednávať a našla som aj super stránku na zľavu http://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/
skús, možno pomôže, mne veľmi pomohlo 🙂) a pekné Vianoce

moni244
7. dec 2016

@didka206 boze, uz zase tie kupony? Kolky nick to uz mas?

momoqui
7. dec 2016

@chelsinda presne cista kuchyna a rychhlo hotove 🙂 ja nerada kupujem "haraburdy" a veci ktore sa nepouzivaju ale toto fakt vyuzijes.

katriona1
7. dec 2016

pro mě by to byla zbytečná věc do kuchyně, jídlo jsem celé mixovala tak 2 měsíce, potom jsem většinu už jenom mačkala, stačil mi jeden hrnec s napařovákem kde jsem si nahoru dala několik druhů zeleniny a dole uvařila třeba těstoviny a mojím ponorným mixérem rozmixovala a bylo, takže stačil jeden hrnec, jedem mixér a jedna vysoká nádoba na mixování, 20 minut a čistá kuchyn 🙂

nimana
8. dec 2016

@katriona1 Jasné, aj tak sa dá. Len mne toto uľahčilo v tom, že som to tam dala a o viac sa nestarala. Samé sa to vyplo a zvukom mi oznámilo, že je hotové. Keď som ho nemala a používala som systém hrniec a parák, priznám sa, že neraz sa mi stalo, že sa voda vyparila, hrniec prihorel, alebo bola zelenina moc rozvarená. Tu je presný časovač a hotovo. Ale tak každému vyhovuje niečo iné 😉

katriona1
8. dec 2016

@nimana vis netvrdim, ze to neusetri cas a nepracuje to dobre, jenom je to na velmi kratkou dobu a pak mi to bude akorat zabirat misto, ja si radeji koupila poradny robot, ktery sice stal pres 400€ ale budu ho pouzivat roky, ale kdo si chce trochu usetrit cas a nevadi mu dalsi spotrebic v kuchyni tak zase je dobre, ze tu je i tato moznost 🙂