Prikrmovanie hovädzím mäsom

lusia222
11. jún 2013

Ahoj,chcem sa opytat odkedy mozem davat dietatu hovadzie masko? A odkedy paradajky,papriku,cibulu,cesnak a redkovku?? dakujem

vonicka
11. jún 2013

@lusia222 -hovadzie maso skor ako vymenovane zeleniny. Tie az od roka. Ja som hovadzie dala uz ani neviem presne kedy, ale tipujem, ze okolo 10m. Pre dieta moze byt tazsie stravitelne, takze sa s tym netreba ponahlat. Paradajky som skusila v 11m, povedala som si, ze mesiac hore dole nehra rolu, ak ma dieta mat na ne alergiu a od zaciatku mi ich maly zboznoval. Papriku som doteraz neskusila (uz ma 16m), ale preto, ze ani ja ju nemam rada a nejem ju.

annia
11. jún 2013

@lusia222 Hovadzie masko som davala tiez asi okolo 10 mesiaca. Paradajky som este neskusala, papriku si uz hryzka sam,a ked varim trebars masko tam dam aj trosku cibulky, cesnaku, por..nakrajat najemno.

zuzkat1
11. jún 2013

Maso po pol roku. Por okolo 8mesiaca. papriku som dala tiez asi vtedy.Cibula,cesnak pred 1.rokom. a najma paradajky az po roku.

madono
11. jún 2013

ja som dala hovadzinu ako prvé mäso, to bolo cca v 5mes. /mám ale domácu/, menované zeleniny len po roku