Aké oblečenie pre bábo, ktoré sa narodí v marci?

pokladik5
10. okt 2012

mimi sa mi ma narodit na zaciatku aprila ale neviem kedze je to uz jar ci mam kupovat zimny overal , alebo bude stacit len teple oblecko perinka , fusak a deka do kociara? poradte mi , alebo ako sa chystate vy ?

tetapetra
10. okt 2012

postaci letny fusak (my sme mali emitex) 😉

janka1011
10. okt 2012

no tak v apríli mu už fusak nebude treba, ale kľudne si kúp, využiješ potom cez zimu 😉

z.k
10. okt 2012

ja mám obidve marcové a boli v zavinovačke a navrch mali ešte deku 🙂

bubelko
10. okt 2012

zimny overal podla mna potrebovat nebudes.
fusak - mozes kupit, pouzijes na rok - ak kupis dostatocne velky.
perinka je otazka vkusu - nutna nie je.
deka - zide sa ti urcite.
teple oblecenie - mozes kupit, ale zimny kabatik, ci fliesom podsite dupacky su podla mna zbytocne. stacia tensie fliesove veci.
ale osobne by som s nakupom vacsiny oblecenia pockala do februara - marca 😉

luciferkax
10. okt 2012

Perinku by som kúpila, overal určite potrebovať nebudeš, fusak zas určite kúp, ved to využiješ aj na dalšiu zimu : D:D neviem, odkial si, ale tu pod Tatrami do konca mája využijeme v pohode aj zateplené oblečenenie :D

mamina6410
10. okt 2012

moj sa narodil 6.4 a z porodnice isiel v bodynku a teplom svetriku a polodupkach, dali sme ho este do zavinovacky a hotovo, ziadny fusak ani overal nikdy nemal, v zime mal uz bundu zimnu a zateplene nohavice.

janaalzbeta
10. okt 2012

ak budeš mať mimi v perinke tak zvoľ páperovú mi sme mali tak.... 🙂

ivonka720
10. okt 2012

My sme sa narodili v marci a asi zo 2-3 krat bola zima tak som dcerku dala do fusaka,overal ti nebude treba. Z porodnice isla v bodi kabatik taku chlpatu bundičku s uškami k tomu teple dupačky a fuk do vajička a zakryť dekou.

tinka9000
10. okt 2012

No, povedala by som, že závisí, odkiaľ si, či z juhu Slovenska, či zo severu. Všade je apríl diametrálne odldišný. ja by som fusak určite kúpila, bude to predsa novorodenec a v apríli úplne bežne aj sneží (u nás).. Radšej viac, ako menej🙂 Počasie je teraz strašne nevyspytateľné..

atreyu
10. okt 2012

ja som mala maleho lahko obleceneho v perinke a vo fusaku...ziadne overaly a pod ti netreba, fusak len taky do vanicky ak tak, ale zaobides sa aj bez neho...

nat28
10. okt 2012

Dcerka sa narodila 5.marca a mala som zavinovacku od Emitexu ktoru sme mali vo vajicku aj v kociku, plus prehodena taka ozaj hruba zimna deka. Pod tym klasika oblecko, overal som nekupovala.

evickapooh
10. okt 2012

no to je relativne moja sa narodila v marci v roku 2009 a este snezilo,mali sme fusak z ovcieho runa a tensie oteplovacky...ale mozno v roku 2013 uz bude marec teplejsi ...ked bude 10 -15 C tak uz netreba oteplovacky...takze to ti nikto nepovie ze ake oblecko bude treba v marci...ale ja pre istotu by som mala prichystany aj normal zimny fusak aj oteplovacky....

lejlla
10. okt 2012

segra mala v marci a z porodnice odchadzala vajicko v tom emitex zavinovacka mala mala taku semisovu supravku pod tym bavlnenny overalik teplejsiu ciapocku....ja som mala april synceka a takisto zavinovacka emitex vo vajicku,ale nebol ani zabaleny v nej,lebo bolo teplo...mal obleceny taky chlpaty overalik a pod tym takisto bavlnena kosielka a polodupky,ciapocka a rukavicky,lebo sa skrabal...

mbrazd
10. okt 2012

zdravím, my máme marcovú slečnu, mala som jeden flisový overal, ktorý som dávala ako vrchnu vrstvu a bola v Loger fusaku, ten sa pekne da zapat tak, že len tváričku bolo vidieť

andrema
10. okt 2012

no dcerka isla z porodnice v bodycku, dupackach, na tom mala kosielku a potom cela bola v hunatom overale a zakryta dekou....uz doma som ju mala v overaloch(pyzamkach) a pod tym mala bodycko + bola v perinke, tak nam aj kazala lekarka, ze by malo mat babo aspon dve vrstvy na sebe

frejka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz