Aké sú vlhčené obrúsky z Lídla?

dado1985
8. apr 2014

Ahojte dievcata, pouziva niektora z Vas vlhcene obrusky Toujours z Lidla...ake mate s nimi skusenosti? ste spokojne?

stefka33
8. apr 2014

@dado1985 Skvelé. Čistím s nimi topánky, zbieram omrvinky zo stola, utieram prach, zotriem kvapky na záchode. Zatiaľ nič z toho nemalo alergickú reakciu. 😀

saska.t
8. apr 2014

@dado1985 pouzivam ich presne ako @stefka33 su preparfemovane a preto by om ich na kozu dietata nedala su vyborne aj na pucovanie kozenej sedacky 😉

zutera
8. apr 2014

@dado1985 já je používam holkam na ruce když jdeme z hřiště nebo z písku a v pohodě 🙂

jasminet
8. apr 2014

@dado1985 my mame tie fialove sensitive, vobec nie su preparfumovane, bezne ich pouzivam detom na zadok, ruky, utieranie prachu... ja som spokojna

euka210
8. apr 2014

su slabsie v porovnani s Pampers. Ale najlepsia je aj tak cista voda 🙂

edvelyn
8. apr 2014

Pouzivam fialove a som spokojna.vobec nie su prevonane a nemala ani alergicku reakciu.aj plienky nam vyhovuju.mala spava na boku a ani raz ich neprecikala.

bambulla
8. apr 2014

ja som ich pouzivala aj pri prvom dietati a aj teraz pri druhom a nikdy sme nemali s nimi problem a aj plienky su super este sme ich neprecikali 🙂

meusicka
8. apr 2014

@dado1985 pouzivala som pri prvej a aj teraz pri dvojickach. mame aj plienky a sme spokojne.

siska53
8. apr 2014

@dado1985 nie su zle,no my pouzivame skor softino tiez lidlacke,tie kupujeme najcastejsie.

amadora
8. apr 2014

my používame z lidla softino,sú super

clarissa
8. apr 2014

My pouzivame a su super,ale plienky od nich nam robia hroznuu alergiu,coz je skoda,inak by boli super ☹

kajkamiskamartinka
8. apr 2014

my tiež používame plienky z lidla toujours sú super mali ich všetky tri deti a niesú hrubé sú pohodlné a aj obrusky su super používame ich na zadoček