Aký je digitálny teplomer Silver Crest?

simina1507
9. júl 2013

Mate prosim Vas niektora maminka skusenosti s telomerom do uska aj na celo.chcem ho kupit synovi,ale neviem ci meria spolahlivo.Dakujem 🙂

mamainprogress
9. júl 2013

Ja ho mam a chcem ho vymenit. Velky rozdiel medzi meraniami hned za sebou, bezne pol stupna co je pri horucke vela. Rozdiel merani je aj ked meriam usko/celo hned za sebou. Ked maly bol chory a horucka 40, pouzivala som klasicky ortutovy.

dadka28
9. júl 2013

aj ja som chcela kupiť...bola by som investovala hoc aj ten najdrahší,ale ked som čítala recenzie,tak nie neprosím...skoro všetky sú nespoľahlivé 😒 😒
nehovoriac že rozdiely v meraniach sú veľmi odlišné...aj o 1stupeň...a to si pri teplote nemožme dovoliť...čiže ja som ani nekúpila ani nekúpim...

moma7
9. júl 2013

Ja ho mam a nemozem povedat zeby boli rozdiely v meraniach tymto teplomerom a ortutovym alebo digitalnym od hartmanu. Teplotu mi ukazali vsetky tri rovnaku. Tusim medzi ortutovym a digitalnym bol rozdiel ale tusim len minimalny.

cetera
9. júl 2013

Aj ja som ho chcela minule kupit ale ako citam tak uz asi nie

masinka
9. júl 2013

my ho mame, naozaj meria tak pol stupna - hore -dole. A zavisi aj od toho, kde ho prilozis. Takze vzdy meriam teplotu viackrat po sebe a potom to spriemerujem 😀 Ked potrebujem vediet presne, odmeriam este klasickym ortutovym. Ja ho pouzivam hlavne v noci nech nemusim deti kvoli meraniu teploty budit - ked vyjde do cca 38 stupnov, necham dieta spat, ked okolo 39, tak zobudim a teplotu sa snazim znizit liekmi alebo sprchou....

mirkave
9. júl 2013

Nie som vobec spokojna.deti mali horucku a nic nesignalizoval.podla teplomeru bolo vsetko ok.ale na dotyk deti horeli.pouzivam iny digitalny teplomer

jamimija
9. júl 2013

Ahoj ja ho mám tiež a banujem,že som si neodložila bločik, pretože by som ho hneď vrátila..teda ak je to ten z Lidla. Vyhodené peniaze. Nespoľahlivý, v uchu či na čele, 3x sme merali a vždy ukázal inak.. ☹ aj mne,čo som nemala teplotu ukázal 38 stupňov.. 😝

wolfkris
9. júl 2013

Budem strucna... šmejd! 😉 mozes rovno peniaze do smetiaka hodit...taky je kvalitny... 😝

mlynka
9. júl 2013

My sme sa nan roz spolahli, ukazoval 36,5, ale maly sa mi nezdal, nakoniec sa z toho vyvynul zapal stredneho uska, ktory sme ale odhalili neskoro. Nie ze smejd, ale NEBEZPEČNY šmejd.

uaninka
10. júl 2013

Ahoj, aj ja som ho mala a vyhodila som ho. Pr
ave vcera mi kurier doniedol digi teplomer Thermo Flash, je sice ovela drahsi ale spolahlivy. Nasa Mudr. nam ho odporucila, aj recenzie mal uplne vynikajuce, tak dufam, ze nesklame.

saska.t
10. júl 2013

uplne nanic,nespolahlivy.... 😒

sana15
10. júl 2013

mame ho cca 2 roky, ale suhlasim s tym,ze je nespolahlivy: merania za sebou su vacsinou rozdielne, rozdiel medzi digitalnym a nim je niekedy aj 0,5 stupna. pouzivam ho len na informativne ucely, ak sa mi zda ze dieta ma vacsiu teplotu,alebo potrebujem zistit presne,aj tak pouzijem digitalny a zmeriam v zadocku.

jadinka
11. júl 2013

ja si uz v živote žiaden digitálny nekupim, môže byť akýkoľvek drahý i značkový, ale stoji tak na dve veci...niet nad klasickú rýchlobežku do konečníka, tá je najspoľahlivejšia a najpresnejšia !

silvapokorna
18. mar 2014

tak ten co pises nepoznam. ja mam Thermoval Duo Scan a s tym som spokojna. kamaradka ma hned upozornila, ze treba nastudovat navody, dodrziavat postup, aby dobre meral. je to proste technika. ako so vsetkym elektronickym. ale pomohla mi, ukazala co treba a natrenovali sme to s detmi kym boli zdrave. a pri teplote uz netapem a sup sup zmerane. ja som spokojna. doporucujem.