Aký krém je dobrý na leto pre ročné dieťatko?

nadena1506
25. mar 2012

Aky krem je dobry na leto pre rocne dietatko, s akym faktorom???

sisaha
25. mar 2012

UV 50+ a my mame biodermu

krtica11
25. mar 2012

UV 50 mi sme kupili v DM drogerii do firmy Garnier podla hodnoteni dopadol velmi dobre aj cena bola dobra

hanka36
25. mar 2012

najlepsie v lekarni UV50, neparfemovane a neprifarbovane 🙂, kvalitnu znacku .. tiez odporucam Biodermu..

petkave
25. mar 2012

Ja som mala biodermu pre babatka, UV 50, s rozprasovacom a pouzivali sme ju cele leto a este nam zostalo aj na tuto sezonu. Lahko sa rozotiera a aj v teste vyrobkov bola tusim na 2. mieste. Cenovo to vyslo tak cca. 16 eur, ale dali sa kupit aj vyhodne balicky s kremom po opalovani a pod.

nelicefo
25. mar 2012

UV 50...tiež sa prikláňam k Bioderme..😉

magdalenka1302
29. mar 2012

my sme mali na leto biodermu 50 a boli sme maximalne spokojni. aj detska lekarka vravela ze ma krasnu pokozku aj ked boli take horucavy. a na zimu sme mali tiez biodermu ABC cold cream a tiez maximalna spokojnost 🙂

borocka
30. mar 2012

my sme prve leto ( patko mal sa narodil na konci maja) pouzivali 50 niveu. zanechavala flaky na obleceni, nebola som velmi spokojna a chranili sme maleho pred slnkom.
zvysne dva roky sme pouzivali Garienr v spreji 50faktor. som spokojna. v testoch dopadol vyborne, cenovo je prijatelni. nemozem sa nan stazovat

lucianv
30. mar 2012

My sme mali biodermu a mam pocit ze este vyssi faktor ako 50 a spokojna bola cela rodina 🙂
akurat sme neboli nejak super opaleni 🙂)

katka1981
30. mar 2012

Bioderma 50, Mineral

anjelik2509
30. mar 2012

My sme tiež mali od Garnier Kids 50 faktor, je to špeciálne pre deti.. A v pohodičke, spokojnosť a to sme boli skoro stále vonku..🙂

ivett1
30. mar 2012

@nadena1506 ahoj...hlavne s OF 50, potom už treba len doladiť značku🙂...my sme používali Baby Sebamed - detské opaľovacie mlieko s OF 30 a detský opaľovací sprej OF 50 ...moje deti majú síce dosť svetlú pokožku, ale rýchlo im zhnedne a nezačervená sa...(na rozdiel odo mňa, aj keď nie som žiadna "bleduľka"...hneď sa spálim... 😝)
tu je k tomu tiež téma😉
https://www.modrykonik.sk/forum/zakladna-vybavicka/aky-opalovaci-krem-pre-babatka-2/