Opaľovací krém pre ročné dieťatko

fiera33
22. apr 2018

Prosim vas aky opalovaci krem pouzivate a ako casto natierate dietatko? Ja teraz pouzivam Avene,50 faktor,ale zanechava biele flaky,velmi tazko sa rozotiera a flaky sa nedaju vyprat. Mate nejaky lepsi tip?

veronika9797
22. apr 2018

Z lidla...asi cien? Neviem teraz presny nazov 😊

flakinka
22. apr 2018

Ja používam od firmy Badger pre deti je perfektný. Trosku sa horšie rozotiera ale zloženie je super. Nie sama chémia. Na rozotieranie sa da zvyknúť. Používam uz aj ja 🙂

tanula222
22. apr 2018

Cien z lidla ten vyhral aj v testoch

mell_j
22. apr 2018

Weleda opalovaci krem
Mineralne zlozky vhodny od narodenia

kallanchoe
22. apr 2018

Cien z lidla by bol fajn, ale ostávali po ňom zlte fľaky na oblečení. Ale mala som len ten v spreji, možno tie klasické to nerobia neviem. Prešla som na niveu tiež v spreji, ten sa lepšie rozotiera aj rýchlejšie vstrebe a hlavne žiadne fľaky. Takže za mňa nivea.

simsalabim
23. apr 2018

Bioderma je super. lahucko sa rozotiera a nenechava flaky. Z Lidla je tiez dobr a super cena ALE nema vsetky filtre a v testoch ich ani vsetky netestovali preto sa umiestnil tak dobre. Tusim ma tie UV-A, ale nie UV-B.

saxana000
23. apr 2018

Mali sme avene minuly roaleed bola babetko ale bol riedky a cely kocar mi zazltol z neho a tento rok som kupila tiez v lekarni ale Ladival je v spreji a rychlo sa vstrebava flaky som si nevsimla zatial. Cely den na slnku my upeceni a mala v pohode zatial som spokojna.mal by byt aj vodeodolny.

babi81
23. apr 2018

my tiez davame bioderma 🙂

lenadka
23. apr 2018

Bioderma mi farbila na modro, aké aspoň išli vyprať s zle sa rozotiera, dailong nefarbil a super sa rozotieral a o rok na to v testoch zistili že do neho dávali nepovolené látky. Vyskúšala som ten z Lidla rozotiera sa ok ale je taký lepkavý či ako to opísať, možno ten olejový by bol lepší. Kúpila som spolu s ním aj Astrid mlieko na opaľovanie a zatiaľ u mňa najlepší.

babi81
23. apr 2018

@lenadka neviem aku biodermu si nala ze farbila na modro,ja som mala tu v spreji a lahko sa rozotrela a zuaden flak mi nenechala aj ked somnalu hned obliekla

renatka100
23. apr 2018

Radsej dlhe tricko a klobuk, v opalovacich kremoch su same chemikalie ozaj by som ho davala iba velmi zriedkavo

lenadka
23. apr 2018

@babi81 mala som mlieko 50 faktor, tá modrá bola dobrá v tom, že som videla kde som natrela, tenká vrstva potom zmizla tam kde dom dala viac bola proste modrá aj hodiny. Fľaky ale išlo vyprať úplne. Spray je určite lepší.

bubinko1506
23. apr 2018

Ja som mala daylong a biodermu. Tento rok budem kupovat uz iba biodermu. Daylong sa strasne zle rozotieral

biba12
23. apr 2018

Daylong - výborný 50 +.

kimi203
23. apr 2018

@fiera33 ahoj, ja som toto riesila pred 2 rokmi pri dcerke, ked sme zacali chodit na kupaluska...bud sama chemia v konercnych priduktoch, alebo strasne drahe bio organicke....tak som si spravila prieskum a vyrobila som si sama z kokosoveho oleja a oxidu zinocnateho. Zmiesat a hustej pasty a hotovo. Tiez farbi na bielo, ale vsetky detske farbia, pretoze ta biela vrstva chrani od slnka, je to bariera a nie chemicky filter.

ivana11155
23. apr 2018

Daylong kids 50+ je vyborny

janulienka85
23. apr 2018

odporucam la roche posay....velmi dobre zlozenie aj pre atopikov a alergikov

relaxx11
13. jún 2019

Nič komerčné čo sa dá bežne zohnať nie je dobré. odporúčam stránku prirodnyraj.sk, bioway.sk