Aký monitor dychu?

kiwulka
14. sep 2013

Ahojte maminky, chcela by som sa opýtať... Uvažujeme nad kúpou monitoru dychu pre bábätko,ale nemám nikoho v okolí, kto by mi povedal normálny názor zo života... Mám kúpiť plienkový štipec alebo klasickú podložku do postieľky??? Aké máte skúsenosti??? Ktorý je podľa vás praktickejší a robí menej falošných poplachov??? Ďakujem

katkasofi
14. sep 2013

Ja mám aj taký aj taký. Ale využívame hlavne ten v postielke. Stipcovy som mala len pár krát, ale keby nemám postielkovy tak využívame určite len stipcovy. Idem ho aj predávať, zbytočne tam stojí. Ale inak super vec. Určite budeš kludnejsia...

bianka0111
14. sep 2013

ahoj, Ja som mala monitor dychu do postielky - Nany, dokonca sme ju aj začali predávat v nayke cena je myslim okolo 90e, Ja som bola spokojná, potom som ho predala mamičke, ktorá ho použila pri dvoch detičkách za sebou roky.....žiadna nespokojnost,....ten plienkový, má kamoška, ale potom si aj tak kupila do postielky. Ked som to videla, mne sa to moc nepáčilo, že to má babatko stale na plienke, predstav si, že by si mala stále niečo prichytené na nohavičkách...ale to je len moj názor 🙂

eimuska09
14. sep 2013

Ja som tak isto hľadala, čítala som fórum, kde jedna skupina ospevovala angelcare, druhá babysense, tretia ostatné. Aby som sa nenechala zmiasť študovala som si internetové stránky doma aj v zahraničí. V konečnom dôsledku som prišla na to, že každý výrobca samozrejme preferuje dobré vlastnosti svojho výrobku. Keď som o tom debatovala s mamou, tak mi ako starý skúsený a praktický človek povedala, že si mám kúpiť taký výrobok pri ktorom nie je problém so servisom. Mrzuto som odpovedala, že to nie je televízor, ale aj tak som šla do obchodu a začala som trápiť predavačky. Tak som sa dozvedela, že oni majú najlepšie skúsenosti s monitorom dychu babysense II, pretože: po prvé dobre sa im predáva (mamičky ho poznajú z pôrodníc, kde ich používajú na novorodeneckých oddeleniach) po druhé je na ne najmenej reklamácií a po tretie v prípade ak budem výrobok reklamovať obchod mi poskytne na dobu reklamácie náhradný. Žiadna iná značka náhradný prístroj neposkytovala. Aj keď verím tomu, že žiadny z monitorov dychu nie je zlý a tie prístroje sú asi kvalitné všetky, páči sa mi prístup práve tejto značky, pretože nejde tu len o to, že kúp a v prípade reklamácie čakaj 30 dní ( ako je moje dieťa chránené práve tých 30 dní, kedy má obchodník čas na vybavenie reklamácie?) To, že niekoho zaujíma čo bude s mojim dieťaťom dovtedy považujem za krok dopredu v známej slovenskej kultúre predaja kúp a neotravuj (nedobrá skúsenosť pri reklamácii kočíka za skoro 1600 EUR, kde sa majitelia schovávali a zatajovali) a práve tento fakt vo mne zvíťazil. Záverom ešte dodám, že svoje rozhodnutie som nikdy neoľutovala, s prístrojom som bola maximálne spokojná a keďže s ním problém nebol, tak som náhradný ani nepotrebovala. Toto je príbeh zo života, ktorým nechcem nikoho ovplyvňovať, iba píšem o tom, čo bolo rozhodujúce pri výbere pre mňa.

lutia
14. sep 2013

ahoj, ja mam babysense a som bola velmi spokojna, ziadne poplachy (az na tie ked sa pozabudlo vypnut monitor ked sa zobral maly z postielky🙂) ) plus tie dodam ze obsahuje az dve podlozky co je dobre ked sa dieta hybe v postielke a zaberie vacsiu plochu postielky (aj ked mne postacila len jedna platna) a co sa tyka vydrze bateriek tak stacili klasicke a vydrzali mi skoro rok (pouzivala cez den a samozrejme aj noc) ja odporucam...co sa tyka ceny my sme ju kupovali cez poistovnu co bola nejaka percentualna zlava