Čo hovoríte na detskú kozmetiku značky Bioderma?

eskymacik17
17. okt 2011

ahojte baby čo hovorite na na kozmetiku pre deti od BIODERMI ???? mate snou skusenosti ,??

luciana789
17. okt 2011

@eskymacik17 ja používam penu do kúpeľa, malý nemal po nej žiadne vyrážky, ani suchú pokožku a tiež krém, krásne voní 🙂

veve39
17. okt 2011

podla mna je skvela...my sme konkretne pouzivali taku masticku na vysyp okolo ust zo slin a okamzite to zabralo
takze zalezi ci to chces na nejaky konkretny problem, alebo na bezne osetrovanie...na problem zabral konkretny pripravok hned

nice202
17. okt 2011

ano, pouzivame na umyvanie celeho tela sampon, micelarnu vodu a mali sme aj krem na ritku, ale ten nie je najlepsi, mali sme zapareniny a nepomohlo. weleda nam sadla viac na zadok...

radlinka
17. okt 2011

My sme mali Bubchen komplet, bol vyborny aj Bioderma je skvela. Ked chces nieco prirodne tak Weledu a pod.

xlea
17. okt 2011

malu som od narodenia umyvala gelikom z ABCder serie a taktiez zimny krem sme mali odtial... osvedcene... ja osobne tiez pouzivam biodermu a som spokojna - ci uz so serom, vodou, telovym mliekom...

klementina
17. okt 2011

podla toho ako co, ja ju pouzivam pre seba a som spokojna, ale malej moc nesadla. kozna mi poradila krem na zadocek, ale cela sa z neho vysypala, tak sme presedlali na osvedceny bepanthen a napravil aj to, co bioderma poskodila. takze na malej ju uz netestujem, ale mne vyhovuje. ale ziadny zazrak to zasa nie je.

eskymacik17
autor
17. okt 2011

no ja som kupila všetko s tej rady mame kremik na ritku, na usta , sprchovy , olejcek a krem do zimi .. len som chcela vediet ci je to dobre, či ste nemali nejake zle skusenosti ,, my sa chystame ju použivat tak dufam, že budeme aj my spokojny ... 🙂

klementina
17. okt 2011

treba vyskusat najprv vzorky, ale tak ked uz mas celu sadu, tak treba dufat, ze vam sadne. 😉 moja mala ma dost citlivu pokozku, vsetko skusam na vzorkach, ten krem som kupila cely, ze ked kozna radi, tak isto bude dobry, a mozem ho teraz akurat tak vyhodit,po jednom pouziti, mala z neho cely zadok zacervenany.

eskymacik17
autor
17. okt 2011

@klementina no to potesi, ked to musis vyhodit .. ja som v UK a tu sa ta BIODERMA neda zohnat .. tak ked bola mama na slovensku tak som jej kazala kupit vsetko aby som to mala lebo dufam, že ju važne využijeme .. no ale ak to bude škodit tak mi ostava len dufat, že zaberie sudocrem alebo bepanthen na zadoček ... 🙂

andreah25
17. okt 2011

Treba vyskúšať. Ja som kúpila malému opaľovací krém v lete, no celý sa vyhádzal až tak, že mal akoby suché lišaje po tváričke a telíčku. Kúpili sme potom opaľovák Bubchen a vyskúšali sme aj ten z Lídlu a oba boli v pohode - žiadne vyrážky nič. Takže nám Bioderma nesadla ☹

xlea
17. okt 2011

je to presne o tom, najst si presne to, komu co vyhovuje. u nas napriklad sudocream ani bepanthen na cervenu ritu nezabrali...

petka55555
17. okt 2011

ja som mala pre maleho a je super 🙂

andreah25
17. okt 2011

Inak, my na zadoček od narodenia používame od GALVEX - masť s rybím olejom, dostať ju v lekárni za myslím 1,5 eur a podľa mňa nie je nič lepšie. Žiadne zapareniny, vyrážky, žiadna neznášanlivosť a to malý je dosť háklivý, lebo ani kozmetiku niveu nemôžeme používať. Nie vždy, čo je drahé, je aj dobré (a bioderma teda drahá je dosť ☹ )

fialkaa
17. okt 2011

my sme mali vzorku kremu na zapareniny a bol velmi ucinny. pouzila som ju, ked mal zaparenu ritku a rychlo zabrala. ja som mala ocny krem a bol fajn. inak taku drahu kozmetiku nekupujem, nanajvys opalovaci krem, do toho investujem. ale kazdy podla svojej penazenky 🙂

adrika214
17. okt 2011

Bioderma je super, ale používame aj Sebamed je taký jemný podobný ako Bioderma. Na ritku používame od narodenia klasickú rybaciu pastu ale v modrom obale, a nedám na ňu dopustit, malý má 5.mesiacov a ešte nemal zaparenú ritku, a ešte má super cenu.

eskymacik17
autor
17. okt 2011

@fialkaa no ja mam dost citlivu pokozku .. teda nemam problematicku to nie ale akonahle si ju niecim nakremujem alebo odlicim nejakou vodou tak sa vyhedzem cela, pamatam si ked som sa natrela mandlovym kremom .. skoro sme utekali na pohotovost 😀 .. inak nic a s biodermou som velmi spokojna aj s vodou aj s kremom .. este mi celkom vyhovuje wichy ale to nema kozmetiku pre deti tak dufam ze aj malemu bude sediet ..

babullka1
17. okt 2011

My ju pouzivame lebo maly ma AE a som velmi spokojna 😉

eskymacik17
autor
17. okt 2011

@babullka1 prosim ta tak to použivaš tie biele kremy však ??? pretože moja sesternica ktora ma drobca a on ma tiež tak som jej ju odporučila ale ona ako mu natrala pod krčikom mu to posipala ešte pudrom , si myslim, že to nemala skor len natriet a nechat tak vyschnut .. prosim ta ako ju použivaš ty ???

babullka1
17. okt 2011

@eskymacik 17 ano,su to tie biele.... ono sa to nema uz nicim potierat..nam to pomaha samo o sebe..len riadne natriet aby sa to premastilo..ja som puder okrem ritky malemu nikdy nikde nedavala... 😉

eskymacik17
autor
19. okt 2011

@xlea ahoj prosim ta a ten zimny krem si pouzivala na cele telo alebo ste ho davali len na tvaričku ???

xlea
19. okt 2011

zimny krem je na tvaricku... na telo mam tiez z biodermy mlieko Atoderm - to pouzivame vsetci doma, bo sme ekzematici...

lenka_da
19. okt 2011

Pouzivali sme kremik do vlaskov - ked sa robili supinky, je skvely. Tiez opalovaci krem, Cold krem - mame suchu pokozku, su vyborne. Krem so zinkom na drobne poranenia a zapareniny... co ja viem, tento sa mi az taky uzasny nezdal, vzhladom na vysoku cenu... lepsie nam sadla Nivea. Ale ostatne vyrobky su vyborne, kupovali sme aj dospelacku kozmetiku, super.

ducci
7. nov 2011

my pouzivame detske tekute mydlo a je to super 🙂

sisulita
7. dec 2011

Ahojte mame doma BIODERMA COLD CREAM 40ml, upllne nove nepoužite neotvorene ale nechtiac se kupili dva rovnake. Keby mal niekto zaujem IP 🙂

mikole
18. jan 2017

Baby, mne zoatal ten krem do vlaskov na novorodenecke supinky. Neprosite si ho niektora? Je ho este dost.. darujem.

juliik12
18. jan 2017

Skvela, pouzivame od narodenia.. ziaden problem pekne vonia☺

bajom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kacero007
19. jan 2017

ja používam pre krpca len Biodermu- po kúpeli telové mliečko. Je po ňom hebký k sežrání🙂 Naposledy som kúpila set aj s krémikom proti zapareninám (bol k tomu aj rupsačik s tučniakom) a tiež spokojnosť

luci74
19. jan 2017

používam a som spokojná 🙂 keď bola malá menšia mala som aj telové mliečko ale teraz mám len 1lsprcháč a telové mám z rady atoderm 🙂

lilu7
11. feb 2017

Mne sa zo sprchacu obe deti vyhadzali😣po case to zmizlo ale bola som dost prekvapena a sklamana, tak som opat presla na dm-privatku a ta je super...a na zapareniny bepanthen extra pouzivam- ten je skvely.