Čo všetko bude bábo potrebovať?

karpan
29. apr 2015

Ahojte mamičky chcela by som vás poprosiť či náhodou nemáte nejaký zoznam vecí čo všetko bude bábo potrebovať - základná výbavička nemyslím len veci na oblečenie ale aj na hygienu, kŕmenie atď. Som prvorodička momentálne som v 23 tt tak už by som chcela postupne začať s nákupmi. Ďakujem moc za pomoc

mima510
26. jan 2016

@karpan ja mám taký zoznam, ale neviem ako by som vam to poslala

didushik
26. jan 2016

@bielavila aj ja ťa poprosím a vopred ďakujem :*
didushik@gmail.com

1rebeka1
12. feb 2016

@bielavila Mozem aj ja poprosit zoznam? 🙂 dakujem vopred
silvia.manakova@centrum.sk

certikovo16
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkykyy
3. júl 2016

@bielavila mohla by som aj ja poprosit zoznam 🙂 majka.puchirova@gmail.com ďakujem

cestarik
4. júl 2016

@bielavila aj ja by som si prosila taký zoznam ak ho máš ešte... lebo lozím po internete, ale žiadny poriadny :P

laskac
14. júl 2016

@bielavila ahoj nwm ci je to este aktualne ale mohla by si mi poslat ten zoznam co treba pre dietatko? dakujem velmi pekne

nikuska315
25. jan 2017

@bielavila poprosim ta aj ja ten zoznam ak je to aktualne: v.durcinkova@gmail.com

bielavila
25. jan 2017

@nikuska315
@laskac
@cestarik

@majkykyy
@1rebeka1
@didushik ahojte baby jasne ze vam poslem len som teraz na lyzovacke az do pondelka, prosin naposte mi do spravy vase maily a poslem to vsetkym naraz ok? dakujem☺️

1rebeka1
26. jan 2017

Ja uz 8mesiacov ten zoznam nepotrebujem 😂😂

bajom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chrummmka
1. feb 2017

ahoj ked uz budes mat zoznam tak pozri na bambino stranku ja som vela veci tam objednavala maju kvalitne veci dobre ceny a hlavne zlavy cez http://www.kuponyzdarma.sk/bambino-sk/ a hlavne ked som nevladala chodit po obchodoch a zhanat je tam vsetko pred vianocmi som zase hracky objednavala odtial skus pozriet

katarina_luknarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz