Detské oblečenie z Tesca sa mi vždy zbehne

lujka12
9. feb 2021

Dobrý deň vie mi niekto poradiť čo robím zle pri praní detského oblečenia z Tesca?
Bodyčka som prala na 40 tekutým arielom pre deti a stalo sa že sa mi to veľmi zbehlo. Do sušičky som nedávala.
Biele bodyčko je ešte nevyprate a sivé so žltým opraté. Rozdiel je dosť veľký. Rukávy úplne zúžené. Všetko oblečenie čo som tam doteraz kúpila. Som po pár praniach mohla vyhodiť.
Ďakujem za rady.

malebiele
9. feb 2021

@lujka12 mne sa inak toto stava ale s teplakmi od sinsay, a to periem na 30 podla odporucania aby sa nezbehlo a aj tak sa zbehne 🤦 naucila som sa kupovat o cislo vacsie ake momentalne potrebuje maly, inak by sa do toho nevosiel, neviem cim to je ze to tak robi, som zvedava kto ti co napise, preco je to tak

laila18
9. feb 2021

@lujka12 a si si istá, že boli rovnaké predtým? Pretože ja som mala viacero bodyčiek z Tesca a každé iné aj pred praním, odvtedy tam nekupujem vôbec lebo Bodyčka sú širšie ako dĺžka 🤦

gabika128
9. feb 2021

Body z tesca som prestala kupovať, pretože po praní boli vždy širšie ako dlhšie. Inak mne sa osvedčili body z c&a, celkom fajn kvalita.

sivana09
9. feb 2021

a ja som zase uplne najspokojnejsia s tymi z tesca :D ale len s basic bielymi z plastoveho obalu, tie ostatne vesiakove su naprd

lenkakravcova
9. feb 2021

@lujka12 Mne sa stávalo to isté. Len s tým rozdielom že sa rozšírili do šírky.
Takto skracovali saa rozširovali tie co nemajú patentky na zapínanie pri krku. S tými ktoré zapínanie mali, som problém nemala.

malebiele
9. feb 2021

Ano tiez mozem potvrdit, c&a maju velmi kvalitne veci, 95% oblecenia co ma maly mame odtial a maju aj v pohode ceny 🙂

maorka
9. feb 2021

@lujka12 Ano aj mne sa všetko z Tesca zbehne, kupujem väčšie, a dávam všetko aj do susicky. A súhlasím že super kvalita/cena sú body z c&a tie po viac ks v obale. A najlepšie sú podľa mna Lindex ale aj najdrahšie 🙂

denden77
9. feb 2021

HA! vedela som, ze chyba nebude vo mne a velkosti potomka 😁😁😁

brrrrrciatko
9. feb 2021

@lujka12 mne sa vzdy z tesca zbehli. Odporucam lidl

lujka12
autor
10. feb 2021

@laila18 určite boli rovnaké taký rozdiel by som si všimla hlavne na tom sivom. A som zvedavá čo bude, keď to ešte raz operiem. A schválne 🤭

lujka12
autor
10. feb 2021

@sivana09 Áno sú to tie z vešiaku. Ako tri body na jednom. Tie Basic som mávala pri dcére bodytielka a nespomínam si takýto problém. Ale už nepôjdem kupovať oblečenie do Tesca 😄🤭

lujka12
autor
10. feb 2021

@denden77 aj ja už som začala pochybovať o mojich pracích skúsenostiach. A tiež som sa čudovala ako je možné, že moje deti tak rýchlo rastú 😆🤭 😂

lujka12
autor
10. feb 2021

A čo by som vlastne chcela za 8€ ?🤥
Len to množstvo zbytočného oblečenia má trápi. 😕