Detské oblečenie Zara

wind123
29. sep 2017

Ahojte, prosim Vas tie ktore mate skusenosti s detskym oblecenim zn. Zara...kupila som zopar kuskov - triciek a natelnikov pre mojho dvojrocneho syna...len mam dilemu co sa tyka ich prania...predovsetkym toho farebneho, doteraz som vsetko prala na 40 dokopy ...len na tychto je napisana 30...a su dost farebne...takze ak mate skusenost s tymto oblecenim, budu mi pustat farbu na 40 (hlavne tie tmavomodre, alebo orandzove)? Doteraz som farebne prala dokopy a zn. ako h a m, f a f alebo lupilu mi nepustali, len tu pri Zare som si s tou textiliou nie ista... viem ze je to prkotina ale pytam sa aby syn nakoniec nechodil cely v cervenom alebo modrom ked to vyberiem z pracky😀

pauliniele
29. sep 2017

Ahoj. Ja mam zo zary len dievcenske blede veci, ale keby mam pochybnosti, ci pustaju, namocim ich do vedra s vodou a po chvili uvidim, ci pustaju 😉

dai
29. sep 2017

@wind123 tak ja sa vseobecne riadim tym co je na veciach napisane... zo zary mame velmi vela veci - dcera asi 70% jej satnika a nepusta mi nic - ale ako pisem, idem podla vysaciek...

wind123
autor
29. sep 2017

No, ide mi hlavne o to, ze aj ked sa to nezda, tych 30' stupnov a 40' stupnov pri prani je dost rozdiel, hlavne co sa tyka flakov od jedla, to 30 nespravi...40 mozno😁 ale potesili ste ma zatial ze Vam to nepusta...asi to teda s rym tmavomodrym risknem.

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wind123
autor
30. sep 2017

Tak len napisem pre info ako to dopadlo...hodila som to vsetko spolu na 40, ale poistila som sa obruskom proti zafarbeniu...vysledok, veci sa mi nezafarbili, biela zostala biela, ale obrusok zostal bledo bordovo-modry...takze to oblecenie asi predsa len trosku pustat bude..

anulienkalenka
24. aug 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

pekne, len škoda že obchody nie su po celom SR a kupovat to naslepo sa velmi nevyplati. Radšej mam dedoles.sk tam mam vyskušane velkosti a viem co kupujem