Fľaška na mlieko pre novorodenca

alex5896
23. máj 2021

Ahojte aku flasku na mlieko pre novorodenca ste kupovali ? je daka univerzalna ze by sa menili iba cumliky podla veku dietatka ?

mima172
23. máj 2021

@alex5896 Ahoj, u nás sa najlepšie osvedčila značka MAM. Máme aj Lovi, Avent, Canpol, no tvar dudlíka na MAM flaškách akceptovala moja malá od malička. Má rok a stále pije z týchto flasiek. Dudle sa menia, no my sme ostali pri 2jkach, z 3jky doteraz nevie piť 😁
Mame aj sklenenú a aj plastovú antikolikovú (nemám rada plast, no antikolikové sú plastové).

oblecenie99
23. máj 2021

@alex5896 Ahoj, všetky sú také.. Ale ja som po čase samozrejme menila aj fľašu. Nam sa osvedčila zn. MAM, aj ako cumlíky, ale fajn je aj AVENT alebo TOMMEE TIPPEE.. Závisí to aj od dieťaťa, niektorým je to jedno niektoré len jeden druh chcú.. Ja som už potom nestriedala, ale nechali sme MAM.

alex5896
autor
23. máj 2021

a kolko ml by mala mať flastička nech ju pouzívam dlhsie obdobie 🙂

bagre
23. máj 2021

ja som mala pri deťoch avent a kúpila som najväčšiu aká bola, menila som potom len cumle. Teda mala som asi 3, lebo deti boli na um a v prípade, že sme cestovali a nemala som ako plnohodnotne umyť som brala mlieko v zásbníkoch, fľaše a vodu extra. Jedna potom ostala na čaj.

mima172
23. máj 2021

@alex5896 My máme dve - jednu sklenenú 170ml (z tej pije teraz čaj, keď ju uspávam, vonku alebo v noci) a 260ml plastovú antikolikovú (z tej pije mlieko už len večer a to preto, lebo ona nám nikdy poriadne negrgala a z tejto antikolikovej sa nalogá menej vzduchu a lepšie spí). Podľa mňa je dobre mat minimálne 2 flasky, nikdy nevieš, kedy praskne závit, padne ti na zem atď, čiže aspoň 2 a objemovo je tiež fajn mať menšiu aj väčšiu. Na začiatku bábo pije malo ml 🙂 Naša je predčasná a dlho pila 40ml, pričom v tej plastovej je prvá čiarka 60ml 🙂

ivula0807
23. máj 2021

Nam sa osvedcila znacka Avent

evaachesa
23. máj 2021

Ak ešte nemáš bábätko, riešila by som to kľudne po pôrode. Kúpila som 2 sklenené Avent fľaše, jednu malú a druhú väčšiu. Keďže som dojčila, použila som ich až v 6 mesiacoch kedy som začala s prikrmami + vodou. Väčšiu som nosila von a z menšej pil doma. Čiže reálne som ich využila len na vodu. Rýchlo som ich ale vymenila za termo fľašu so slamkou 🙂

janula12345
23. máj 2021

@alex5896 za mna tiez Avent. Na zaciatku som mala klasicku sklenenu, a jednu malu plastovu, potom uz len vzdy dve plastove. A menila som ich po pol roku minimalne. Aj cumle.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz