Fusak verzus nepadavá deka

vazka1
17. feb 2024

Ahojte, viete mi povedat co je lepsie na jar do sportoveho kocika? Jarny fusak alebo nepadava deka? Inac nepadava deka je to iste co nanoznik? Mam aj podlozky do kocika. Dakujem 🙂

lenka_vi1
17. feb 2024

Ja som na prechodné obdobie používala deku a na to nánožník.

simona92101
17. feb 2024

@vazka1 zalezi ci je dieta chodec alebo nie.pre nechodca fusak.pre dieta co vybehuje z kocika nepadava deka.je to to iste ako nanoznik

enoula
17. feb 2024

Kazdemu ine vyhovuje. Mame prechodny tenky softshellovy fusak, ktory ma zvnutra flis. Okrem par krat co bol mraz v zime, tak je nonstop v kociku od jesene do jari. Ked je chladno ci mrholi alebo fuci, zapnem, ked je teplo, je otvoreny a len dieta sedi na nom. Nemame inu podlozku uz v kociku

vazka1
autor
17. feb 2024

@simona92101 dakujem za vysvetlenie 🙂 chlapci uz behaju, tak teda nepadava deka. Predpokladam, ze sa asi jednoduchsie zapina/odpina nez fusak ze? Ci je aj nejaky iny dovod? Inac nepadava deka sa pripina zospodu kocika?

simona92101
17. feb 2024

@vazka1 zalezi od vyrobcu,mam Pinkie deku,prichytava sa po bokoch takymi stahovacimi gumickami o konstrukciu.ale su aj take softshellove,ktore maju zo spodu siroku gumicku a daju sa uchytit/prevliect cez konstrukciu zo spodu nanoznika.
Za mna je vyhoda,ze sa to posklads,supne dole do kosika,fusak sa tam horsie dava