Fusak verzus nánožník

25. aug 2020

Ahojte 🙂
Momentálne používame vaničku, ale pomaly budeme prechádzať na športovú časť kočíka.. Keďže idú chladnejšie dni, poraďte, prosím, čo si k nemu zakúpiť? Nechcem zbytočne veľa investovať a kupovať všetko čo je dostupné, ale chcem kúpiť niečo využiteľné aj v jeseni aj v zime.. aké máte skúsenosti? Čo si vybrať? Prechodný fusak, zateplený fusak, nepadavú deku či nánožník? Nemám s tým skúsenosti tak budem vďačná za každú radu.. 🙂

nini1010
25. aug 2020

Za mna je fusak fusak.Rozumej zohreje lepsie v chladne dni.Nanoznik ti zohreje len spodnu cast telicka dietata ale ma svoje vyhody.

tinka_21
25. aug 2020

My sme mali fusak a plne využitý celé tri roky, kým malá sedela v kočíku. Keď už bolo na jeseň chladnejšie, nemusela som ju teplo naobliekať, stačil fusak. V zime už mala aj kombinézu a bola vo fusaku, hlavne mala teplo pod sebou. Nánožník sme mali ku kočíku automaticky, ten som používala ako ochranu fusaku, aby nebol hneď špinavý, prípadne keď už behala chodila vo veľkom, oblečená v kombinéze, a v kočíku bola menej, tak nánožník tiež len tak navrch, lebo topánkami od snehu už ten fusak dosť zašpinila.

bubinko1506
25. aug 2020

Mali sme zimny aj prechodny fusak, a ku kociku automaticky aj nanoznik. Praktickejsi bol fusak, kedze ochranil lepsie, nanoznik moc tepla neposkytoval, pouzivali sme ho len na ochranu fusaku

dzejsik
25. aug 2020

dá sa spraviť aj takáto podložka s dekou na zips a napr, že na jeseň by ti ušila tenšiu a na zimu hrubšiu a podložka ostane tá istá, mne ju urobila aj s letnou stranou, tak na leto si to len otáčam... nájdi si bynella.sk a tam "podložka s dekou na zips"

nika_m
25. aug 2020

Nanoznik velmi teplo neudrzi, ked boli chladnejsie dni tak som musela dat este deku. Neskor som uz aspon spodnu cast fusaku dala do kocika, nech mu netaha zo spodu...za mna ak nemas ani jedno tak nanoznik netreba, skor dobry fusak, prip siju nepadave deky...ja som ho v zime davala len tak na fusak, lebo to lepsie vyzeralo s nanoznikom a syn este nechodil, takze bol zapnuty cely cas vonku

barboratoth
25. aug 2020

Nemali sme nanoznik, len fusak v zime a na jesen deku🙂