Je lepší monitor dychu na plienku alebo do postieľky?

kukanka5
20. máj 2014

Chcela by som sa opytat ze ktorý monitor dychu by bol lepsi.

mirkava
20. máj 2014

My máme do postieľky Babysense 5 a je fajn som spokojná, len má silné modré kontrolné svetielko, musíme to na noc prekrývať, ale inak som spokojná. Neviem či na plienku by tam držal keď sa dieťatko začne viac hýbať...

lavazzake
20. máj 2014

my máme oba....na doma máme do postieľky (lebo bábo nijako neobmedzuje v pohybe) a na cesty máme na plienočku (do istoty)...ale ak chceš len do postieľky, určite by som brala postieľkový lebo aj ten monitor vysiela nejaké vlnenie a podľa mňa nie je dobré, aby bábo malo každú noc monitor na brušku....pod matracom ho aspoň nemá bezprostredne na sebe...

fopka
20. máj 2014

mala som AC do postielky pod matrac, bola som max. spokojná. ked sa maly zacal hybat v postielke bolo treba platne aj citlivost vhodne nastavit, aby neboli plane poplachy. Neviem si ale prestavit monitor na plienke u pohybujuceho babatka. jednak si myslim ze by mu to vadilo a tiez ze by sa na nom neudrzal pri pohybe. takze mozno pre uplne male babo, ktore ostane lezat tak, ako ho polozis do postielky

zuzuja29
21. máj 2014

do postieľky určite...! Mali sme aj ten na plienočku, ale stále pípal, samé falošné alarmy... Dieťatko sa trošku pohýbe, monitor sa pohne, nemá správne umiestnenie a začne pípať. Nikdy viac! A to som bola presvedčená, že to je tá správna voľba (mali sme SNUZU). Teraz máme "baby sense" pod matrac a je to ok. 🙂