Poraďte monitor dychu

gabika2021987
5. nov 2015

Ahojte baby zienky viete mi poradit ktory monitor dychu je lepsi pod madrac alebo monitor plienkovy dakujem

8291
5. nov 2015

My sme mali baby control pod madrac-spokojnosť

slnecnica174
5. nov 2015

Ziaden 😉

cailinevelyn
5. nov 2015

my sme nemali, podla mna zbytocne... iba ze sa topite v peniazoch a mas pocit, ze nutne potrebujes "dat dietatu vsetko" 🙂

gabika2021987
autor
5. nov 2015

Moj manzel to chce a chceme mat istotu co sa tyka takychto veci alebo drobca ked dojde na svet nepozerame na peniazky hlavne chceme nasmu malemu dat vsetko a chranit ho nikdy neviete co sa moze stat preto aj ten monitor dychu by sme chceli bude to nase prve babo asi preto aj taky postoj mame hlavne on

mishelita
5. nov 2015

@gabika2021987 my mame baby sense II a sme velmi spokojni.

viera77
5. nov 2015

tiez velka spokojnost s Nany Jablotron, pri starsej dcerke sme nemali, samozrejme neustale obavy a kontrolovanie aj pocas noci a pri mladsej som ani na sekundu nevahala, konecne pokojny spanok aj pre rodicov 🙂...ak mazel trva na tom, tak ho kupte, urcite budete aj vy viac pokojni, znaciek je vela, tazko radit, kedze kazdy je spokojny s tym svojim 🙂

lubi40
6. nov 2015

ja mam tiez nany jablotron a bola som velmi spokojna. Potom, ked uz sa maly zacal moc prevalovat - okolo 9-10 mesiaca, tak sme to zrusili, lebo nam pipala, ked z nej zliezol. Ale tie kriticky prve mesiace to bolo na nezaplatenie.

anitra11
6. nov 2015

aj my sme sa pridali akože k tým, čo "zbytočne" vyhodili peniaze, mali sme pre našu malú monitor Nany a neľutujeme, aj v prípade druhého dieťatka budem používať, .... vôbec to nepovažujem za zbytočné... myslím, že tie pod matrac sú praktickejšie, ako plienkové

zdena12345
6. nov 2015

mali sme angel care, bol uzitocny. uz len to ze ked sa zobudis, tak to vidis blikat podla dychania dietata a nemusis chodit nacuvat. Mali sme ho nakazany zo zdrav. dovodov ale i tak sme ho mali kupeny dopredu. Da sa kupit novy a aj cez bazar a nie su to az take hrozne polozky. Potom predate. Mne to za tu istotu urcite stalo a 2 x nas upozornil ked nedychal.. Rozhodne nelutujem.

viera77
6. nov 2015

a este ak mozem dodat, presuvanie uz vacsieho dietatka po postielke, bez toho, aby monitor pipal, kedze uz podlozka koli tomu nezachyti tep, sme vyriesili kupou este jednej extra podlozky, boli teda v postielke dve na sirku vedla seba....a v pohode predas cez bazar za stale slusnu sumu, uz ho mame aj predany 🙂

zdena12345
6. nov 2015

este som chcela napisat, ze sme mali z toho dve platne pod matrac a chytalo ho to hocikde, da sa nadstavit citlivost a niekedy chytalo i nas ked sme chodili okolo postielky. len potom nezabudat monitor vypnut ak si veznete dieta z postielky🙂

kvik1
10. nov 2015

My mame oba 🙂 1 na doma pod matrac a plienkovy na cesty ;) ale maly uz je vacsi takze ten plienkovy uz ideme predat, mam aj v bazari ak by bol zaujem, je este vyse 1,5roka v záruke.

gabika2021987
autor
11. nov 2015

Kvik1 ktory viac odporucate

kvik1
11. nov 2015

To zavisi.. ak ste vela mimo domu tak ten plienkovy sa oplati, nosili sme to vsade so sebou v taske kedze je to mini, u maminy, na vylete, pokojne som spala ked som vedela ze to ma za plienockou.
Ale inak si neviem vynachvalit ten podmatracovy, mam babysense V, a ja si neviem predatvit bez toho spat, viem ze je dieta v poriadku, blika to cize staci oko pootvorit a viem ze je vsetko ok, zatial sme len na 1 podlozke a pokryva to vsetko super ale su k tomu standardne 2.
Falosny poplach sme nemali ani na jednom, mame uz skoro 6mesiacov.
Keby som mala IBA plienkovy asi by som nebola uplne pokojna lebo jednak to niekedy za tu plienku nestihnete dat kym zaspi a potom ho tym budit...aj to svetielko nevidno z dialky ako pri babysense, aj ked som daleko by som mozno ten alarm nepocula kdezto ten postielkovy je hlasny.
Takze bud oba, alebo aspon len matracovy ;)

gabika2021987
autor
11. nov 2015

Dakujem velmi pekne