Kde ste kupovali výbavu do postieľky?

ada0207
9. dec 2015

Žienky prosím vás kde ste kupovali hniezdo - mantinel do postieľky? chcela by som len mantinel a perinky ale neviem zohnať aby to bolo aj v primeranej cene ... ak ste si dali aj šiť prosím dajte mi návrh kde ... Ďakujem ! 🙂

baska12
9. dec 2015

skus feedo je tam velky
vyber a dobre ceny nakupujem tam stale

seahorse27
9. dec 2015

Ikea - kvalita a dobra cena.

siska53
9. dec 2015

Ja som kupovala v dnes uz neexistujucich obchodoch. Je tam mantinel a navlecky na vankus a perinku.
Bolo to drahe okolo 50€,ale bola som s tym spokojna. Mala som dve supravy na vymenu. Teraz ich uz predavam,len.som este neinzerovala. Samozrejme,nebudem to predavat draho.🙂

limetka69
9. dec 2015

Tu na MK za super cenu, pani mi predala obliečky, mantinel, vreckar a nakoniec mi ponúkla aj paplonik s vankúšom spolu za 20€. Všetko je pekné ako nové. Dosť som ušetrila, keďže v obchode by som za to dala cca 60 €.

reni1512
9. dec 2015

v Brendone - BA, cez internet 🙂

kikakik18
9. dec 2015

Prvý mantinel Ikea. Paplón, vankúš, plachty a obliečky tiež Ikea. A potom som si dala ušiť súpravu- hniezdo+kapsár na sashe. Perinku mám tiež o sashe 🙂

usmiateslniecko
9. dec 2015

Ja som matrac, paplonik, vankusik, oliecky, mantinel, moskytieru, vreckar a aj postielku kupovala tu na MK cisto nove, vsetko spolu cca 139€

zanet63
9. dec 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

popzeraj tu na mk velmi vela veci tu najdes a za skvele ceny

lusyke
9. dec 2015

Ak ti nevadi pouzivane tak pozri bazar na MK, ja som si davala sit u tejto sikovnej pani https://www.modrykonik.sk/market/seller/vladan_...
sije nadherne a vsetko co chces.

mimik79
9. dec 2015

ja z Babylandu, v predajni Alltoys, paplonik, vankusik, obliecky a hniezdo

veve2233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz