Ktorá odsávačka soplíkov je najlepšia?

mirkamirko
21. mar 2012

Ahojte maminky. Potrebujem súrne poradiť, čo si myslíte, ktorá odsávačka soplíkov je podľa vás tá naj. Manuálna, elektrická alebo tá na vysávač? Ďakujem za vaše názory. Pekný deň.

exupery
21. mar 2012

Jednoznacne na vysavac 😉

marianka0101
21. mar 2012

Vysavac

shery87
21. mar 2012

na vysavac

reni3333
21. mar 2012

priklanam sa k odsavacke na vysavac, odskusana pri dvoch detickoch, nedam na nu dopustit

zuzicka1982
21. mar 2012

my sme mali najskor manualnu, ale ked sme vyskusali na vysavac, uz sme pri nej ostali.

tea333
21. mar 2012

na vysavac! skusali sme aj ine, ale tato je super a manualnou toho vela neodsajes

mummy01
21. mar 2012

na vysavac je naj.Manualna je na nic a elektricka toho moc neodsaje

lenocka23
21. mar 2012

ako popisali maminy nadomnou... jednoznacne odsavacka na vysavac... 😉

dokocaidovoza
27. mar 2012

aj medzi odsavackami na vysavac su rozdiely - najlepsia je, podla mna, Nostek - vid recenzie http://www.babyrecenzie.sk/recenzie/hygiena,-ko...

slnieckolu
27. mar 2012

tiez som za vysavacovu..super odsaje

monhla
27. mar 2012

Najskôr sa mi odsávačka na vysavač zdala "brutálna", ale po 2 mesiacoch experimentovania a trápenia sa s manuálnymi sme skúsili na vysavač a odvtedy na ňu nedám dopustiť - ostatné leteli do koša a pre ďalšie bábko ani inú ako na vysavač neplánujem 😀 . Ale ak by ste niekto vedeli o dobrej elektickej dajte tip do IP /plánujem iba kvôli cestovaniu/

wladymyra
27. mar 2012

i ked sa to detickam nepaci, odsavacka na vysavac je najlepsia. moja dcerka si sama poslusne lahne, potom so mnou trosku pobojuje - vsetko ako ma byt a za minutku je uz aj vysmiata a pekne dycha. suhlasim s @dokocaidovoza - rozdiely v kvalite su velke, my mame Arianna Baby-Vac a sme spokojni (i ked najspokojnejsi, ked ju nemusime pouzivat 😝 ). dobre sa cisti.

dokocaidovoza
27. mar 2012

Tu je zaujimavy clanok, aj ked trochu idealisticky 🙂 http://www.babyrecenzie.sk/clanky/detail/Ako-sp...