Odsávačka na soplíky

17. mar 2022

Ahojte maminky, prosím poraďte. Aká odsavacka na sopliky je najlepšia? My máme túto (pridávam obrazok) a malý vždy strašne kričí a plače ked mu ťahám sopliky. Myslíte, ze tie elektrické su ok? Dakujem 🙂

skrekinko
17. mar 2022

Najlepšia odsávačka je na vysávač.Väčsina deti plače pri každej odsávačke.Na vysávač aspoň odsaje rýchlo a dobre.

nicollette332
17. mar 2022

presne, tiez by som inu ako tu na vysavac uz nekupovala. myslim, ze deti budu hysteriu robit pri kazdej odstavacke. akoze u nas bolo svetle obdobie, kedy Terezka jeden cas aj sama odsavala, ale potom pri tom zase zacali byt hukoty.

autor
17. mar 2022

Baby a nieje to nejak moc drastické? Lebo my mame dosť silný vysavac co sa týka výkonu

zuzka102
17. mar 2022

My máme takúto co si dala foto a ja som s nou spokojná, viem nou pekne odsat sopliky 3-mesacnej.

hennyinnsbruck
17. mar 2022

Toto co na obrazku mas som na zaciatku mala som sa skoro🤮 jak som skusila odsat😂😂bleeee

Tie na vysavac su tak robene ze dietatu sa nic nestane neboj zamna urcite naj 👍👍

veronika65
17. mar 2022

Presne takú som mala a bábätkám to stačí, ale staršej som s tým už sopliky nemohla poriadne odsať 😀 kúpili sme obyčajnú plastovú na vysávač a za pár sekúnd máme pokoj 😂 aj my máme silný vysávač, ale dá sa znížiť výkon