Kupujete plienky v Rakúsku? Za koľko? Kde?

miminini
24. apr 2009

Kupujete plienky v Rakúsku ? Ako tam vychádzajú cenovo ? 🙂 A v akých obchodoch ?
Dakujem

beboo
24. apr 2009

Ja som kupovala v Penny Markete plienky Baby Time tie vysli okolo 4 Sk kus (ratam este v korunach) a v Hoferi plienky MyLove tie vyjdu 4,50 Sk kus. Ale myslim ze aj tie znackovejsie napr. Pampers tam vyjdu lacnejsie ako u nas ale neviem presne poradit lebo tie nekupujem. 🙂

paola.o1
24. apr 2009

ja kupujem pampers v bipe, je ich tam tusim 56 kusov v baliku za 12 eur, s bipa kartou este lacnejsie. a inak v bipe, kazdy prvy pondelok, utorok a stredu v mesiaci maju specialnu akciu vzdy na jeden druh tovaru, napr raz na vsetky prikrmi, dalsi mesiac na vsetky plienky, potom na vsetku detsku kozmetiku a vtedy sa oplati nakupit do zasoby.

katy1979
24. apr 2009

v bipe bez karty stoja pampers 14,90 s bipa kartou 12,90 kartu ti vydaju hned a rovno mas aj zlavu. mlieko ci vyzivy sa oplatia tiez tam je dost markantný rozdiel

anezena
1. máj 2009

aj my kupujeme plienky v Rakusku, v Bipe - pampers active fit - kooonecne plienyk kt. neprecura. slovenske pampers active baby precural aj ostatne

presne ako pise katy - 12,9 s kartou a je ich tam 56 ks - velkost 4+ a teraz od 4. - 6. maja vychadza este 20% zlava na ne

http://www.bipa.at/Layouts/bp_Default.aspx?fold...