Letný spací vak pre 1,5-ročné dieťa

ls56
29. mar 2023

Ahojte,poraďte mi prosim kvalitný, letný spací vak. Dcéra spí vo vaku odvtedy ako sme zrušili zavinovačku(cca od polroka) a je naň zvyknutá. No trošku mám obavy z leta, aby jej nebolo teplo. Minulý rok sme mali vreckový spací vak a len som jej ho odopla zospodu,aby sa jej nohy vetrali a bolo to ok. Len tým,že chodí,tak sme prešli na nožičkový spací vak a hľadam letnú verziu,kt má aj dobré recenzie. Ďakujem 🙂)

17laurinka17
31. mar 2023

@ls56 nas ma bambusovy spaci vak s nozickami od kaarsgaren aj muselinovy od mamotato. Oba su tenke, bambusovy ma aj zaklopky na nozicky.

ls56
autor
31. mar 2023

@17laurinka17 a v tom spia deti cez leto?

beata_k
31. mar 2023

@ls56 Moj mal v lete polovicny spaci vak. Bol len do pasu.

tinkavvv
31. mar 2023

@beata_k odkial si mala? Ja som to videla zatial len na jednej stranke a mali len take pre malicke babatka

beata_k
31. mar 2023

@tinkavvv Tu z bazara. Jedna mamicka to usila pre svoje dieta, ale nechcelo v tom spat.

zorana999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinkavvv
31. mar 2023

@beata_k podla mna to je super vec na leto, ale fakt som to nevidela inde. Idem pogooglit.

beata_k
31. mar 2023

@tinkavvv Ano je to vyborne. Moj sa v klasickych spacakoch na chrbte potil, deku odkopol. Takto mal vzdy nohy v teple a zaroven mu nebolo ani horuco.

kristella
31. mar 2023

Ja som mala pre syna viacero vakov od tejto pani zo sashe https://www.sashe.sk/MaMy/detail/letny-vak-s-no...
Bola som veľmi spokojná ale tie letné 0,5 TOG vaky vtedy nemala. Čiže konkrétnu skúsenosť mám len s 1,5 a 2,5 TOG vakmi a tie boli super, aj som ich potom bez problémov predala, keď drobec odrástol.

17laurinka17
1. apr 2023

@ls56 ano. Teda v tych uplne naj naj najvacsich horucavach spia bez neho. Ale prevazne ano