Spací vak Pepco

9. apr 2023

Ahojte minulý týždeň som kúpila synovi 6m spací vak v pepcu taky mušelinovy zelený. Na štítku píše TOG 3.1 čiže by mal byt teplý. Synovi som dala na noc klasické pyžamko a dala vak. V noci keď sa prebudil na kojenie keď som ho zobrala mal chladný hrudník chrbátik a telo také ,,letné” ruky tiež. V izbe máme 22° v noci. Nebol spotený ani nič. Ostala som prekvapená že pri tog 3.1 by sa toto nemalo stať či sa mýlim? Ale tak zas čo môžem očakávať od spacieho vaku z pepca. Stretli ste sa s niečím takým?

aaao
9. apr 2023

Stretla som sa s tym ze 22 stupnov na noc je vela…

rk123
9. apr 2023

ja by som sa moc nespoliehala na tie tog z hentakych obchodov veru.
my mame v spalni 18-19stupnov, krpata ma tiez tog3 a je tepla, resp nie je studena.
inak tog3 sa nema davat ked mate viac ako 19stupnov

autor
9. apr 2023

@aaao
@rk123 mávame 19-20°, skúšala som ten vak keď máme tých 19-20 bol studený tak som skúsila ďalší deň pridať kúrenie či fakt nie je 19° málo ale ako sa ukázalo asi zlý vak alebo skôr označenie TOG

autor
9. apr 2023

22° bolo v izbe len v tu noc zle som sa vyjadrila

beata_k
9. apr 2023

Je mozne, ze sa v nom spotil a potom ho to ochladzovalo.

autor
9. apr 2023

@beata_k práveže sa mi nezdal spotený ani on ani oblečenie nemal žeby vlhke prepotené

beata_k
9. apr 2023

Nemusi byt vyslovene mokry. Staci ze je trochu opoteny a uz to chladi. Ja som tiez kupovala rozne spacaky. Az kym som neprisla na to, ze nemoze mat nic na chrbte. Problem vyriesil az polovicny spaci vak. (len do pasa) Potom uz mal prijemne teple ruky s nie studene.