Máte skúsenosti s cumlíkmi BIBS?

abcdefghi12
1. okt 2019

Ahojte mamičky 🙂 prosím vás o vaše skúsenosti, dobré aj zlé, s cumlíkmi značky BIBS. Nikde neviem nájsť stránku s recenziami na tieto cumlíky, preto prosím o radu vás, ktoré s nimi skúsenosti už máte. 🙂 ak máte aj reálne fotky farieb cumlíkov budem rada ak sa o ne podelíte, pretože na eshopových stránkach sú na každej stránke zobrazené tie farby inak a už sa v tom začínam strácať. Ďakujem

nikadamianko
1. okt 2019

@abcdefghi12 použivam bibs su to jedine cumliky ktoré môj malý chcel a to som ich vyskušala vela som snimi spokojna sú super

jankabenji
2. okt 2019

Aj my používame len bibs..iné nechce a kupovali sme akurát farebnú novinku..Že to boli najnovšie farby. Inak sa mi páčili všetky. Su to také jemne farby matne

michala11111
2. okt 2019

@abcdefghi12 aj my len bibs, kupila som mam svietiace v tme a nechcel tento mu vyhovuje...

michala11111
2. okt 2019

@abcdefghi12 a farba je ako na nete, nevidim rozdiel

petuska86
2. okt 2019

Aj my lrn bibs. Nas drobec nechcel inu znacku a zacinal si cumlat palec. Comu sme sa chceli vyhnut. 4 rozne znacky odmietol. Bibs moze chvalabohu 🙂 pozri stranku www.bebee.sk tam ju pekne fotky. Idem cvaknut nase farby

petuska86
2. okt 2019
ivonadusa
2. okt 2019

Jedine od bibs moja mala vezme do ust. Z inych ju napinalo

katka2602
2. okt 2019

Tak náš drobec ich nechce. Ale predpokladám, že to je tým, že ich dostal na 1rok a tým pádom je už zvyknutý na svoje (nuk).

eduska
2. okt 2019

Za 1e kupite taky retro cumel aj v 101 drogerie. Cesky vyrobca 😂

lea1650
2. okt 2019

Jediny dudel ktory moj maly chcel.Takze ja som spokojna🙂

abcdefghi12
autor
2. okt 2019

@eduska Nejde nám o dizajn cumlíka, to je už len bonus. Ide nám hlavne o ten tvar. Známa mala pri dvoch deťoch klasické cumlíky a obe deti mali pokožku okolo úst, ktorá bola pod cumlíkom začervenanú, podráždenú a deti boli samozrejme z toho nervózne keďže to bolo najozaj dosť podráždené a tento cumlík má taký zvláštny tvar a nedotýka sa priamo pokožky, preto tento cumlík nie pre jeho dizajn.

eduska
2. okt 2019

@abcdefghi12 Mne sa zdalo podla obrazku, ze je tvar cumlika rovnaky. Len mi nedalo pozastavit sa nad tym, aky su dnes cumliky biznis. Ja som ich pre syna kupila za 2 roky fakt vela 😀 raz by som chcela mat tovaren na cumliky 😁

nikadamianko
5. okt 2019

Mne osobne tie z drogerie smrdeli .... tá guma a tie bibs vôbec 🙂

8dominika8
17. aug 2020

Ahojte. Chcem sa opýtať na skúsenosti. Veľkosť 2 je písaná do 18 mesiacov. Hľadala som aj veľkosť 3, ale nenasla... Mate skúsenosť cobdalej? Ci dávate stále velkost 2?
Pri dcere som mala Avent a tam bola veľkosť 18+... Preto sa pýtam... Ďakujem 😊

petuska86
18. aug 2020

@8dominika8 naši majú skoro 19m a stále veľkosť 2. Véd sú dosť veľké. Dúfam že okolo 2 rokov sa ich zbavia ako staršia dcérka. Myslím ze 2 je ôk veľkosť

era777
18. aug 2020

Moj maly len tento klasicky komunisticky 🤣 vyskusala som zo 6 druhov, ma aj BiBS asi jedniny co sa podoba ...odporucam hned vel. 2 ... Ale tento vyhral, darmo mama chcela nech je stylovy 😂 je ale fajn neotlaca sa na usta, v podstate sa ani okolia ust nedotyka

8dominika8
23. aug 2020

@petuska86 dakujem veľmi pekne za odpoveď.. Uvidíme 😜

nikolka125
27. nov 2020

@8dominika8 už sú na trhu aj veľkosť 3 🙂

8dominika8
6. feb 2021

@nikolka125 áno áno pozerala som 👌🏻🤩

simonapl
28. apr 2021

@nikadamianko Nemáte pocit, že by mohli viac deformovať podnebie ako klasické dudliky? Sú o dost väčšie....naša mala tiež IBa Bibs,menšie nechce, len som z nich taká nesvoja ...Ďakujem

nikadamianko
28. apr 2021

@simonapl mam pocit že malému trošku pokrivili zúbky momentalne je už bez cumlíka

sofia0106
19. nov 2021

@abcdefghi12 zdravím chcem sa spýtať , aj ostatných mamičiek, bábätka čo používali Bibs aký majú chrup ? Lebo z každej strany počúvam ako cumle Bibs zreformujú chrup 🤔 ďakujem za odpoved

petuska86
19. nov 2021

@sofia0106 akože dcéra zahodila keď mala 2,5 syn 3 mesiace pred 3 rokmi a zuby majú rovné. Ale mali na spanie

27monicka12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz