Next oblečenie - ako sedia veľkosti

alex2019
6. máj 2022

Ahojte, chcela by som nieco poobjednavat z Nextdirect. Nakolko sa plati za vratenie tak by bolo idealne keby veci sedeli. Z nextu som nikdy velmi veci nekupovala a teraz tu uz pokial viem ani obchody nie su takze nemam to ako vyskusat. Chcem sa preto spytat vas co odtial nakupujete - ako sedia velkosti? Starsi syn ma 3 roky, je ok objednavat 98/104? Vacsinou kupujem v Hmku a Zare tam mu veci sedia, v Zare obcas kupujem vacsie cisla, napr Lindex nohavice su mu obrovske. A s kvalitou ste spokojne? Dakujem za rady.

amarilka26
6. máj 2022

@alex2019 ahoj, ja objednavam pravidelne. Syn bude mat v auguste 4 a uz mu je velkost 104 mala. Pyzamka sme mali 104/110 a teraz idrm brat 110/116. Inak s kvalitou som velmi spokojna 🙂

jaga18
6. máj 2022

Syn má 9 mesiacov, veľkosť 9-12 m mu presne sadne, na leto mu objednávam už 12-18 a to mu je ešte trochu veľké. Z iných znaciek (okrem hm) už teraz nosí o číslo väčšie. S kvalitou som veľmi spokojná.

barbora0308
6. máj 2022

Baby prosim, tiez planujem objednat z Nextu, len by ma zaujimala dodacia lehota. Je to taky standard 3-4 prac. dni alebo je dlhsia? Pokial by nesadla velkost, vymenu riesia rychlo? Mate prosim skusenosti? Dakujem

martinka13
6. máj 2022

Kvalita dobrá, kupujem o číslo väčšie

ladyvi
6. máj 2022

Kvalita vyborna (niekedy clovek natrafi na nic moc kusok, ale nie kvalitou, len dizajn trosku nesadne). Dodaju do 2-4 dni. Niekedy sa caka 2 tyzdne, ale to je pri vyrobkoch,kde je uvedene, ze naskladia az o niekolko dni.
Velkostne za mna takto. Zara vyraba veci mensie a uzsie. Takze zaru objednavam o 1 cislo vacsie. Next ma oblecko naopak take sirsie, vacsie. Ak mas mensie a utlejsie deti ako je priemer, ber o 1 rok mensie. Aj mas priemerne velke deti, tak normalne podla ich veku. A odporucam tie multipack balenia basic veci (gatky, tricka, kratasy, leginy). Z tychto veci prislo vsetko v super kvalite a nikdy sa nam nic nespralo. Vynosili by po nas dalsie 3 deti 😂

stannkal
6. máj 2022

my mame z next pyzamka a leginky. Pyzamka jej sedeli presne na jej velkost, leginky som objednala vacsie a aj to pasuju len tak tak. Inac kvalita super, hlavne tie pyzamka. Ja to robim tak ze ked si nie som ista tak kupim cislo vacsie a keby to malo byt prilis velke tak este neskor objednam aj o cislo mensie, to vacsie cislo potom ostane do buducna.