Zara oblečenie pre bábätká

25. júl 2023

Ahojte maminy, ako ste spokojne s oblečením zo Zary? Pomer kvalita a cena? Videla som minule na stránke ze majú tiež rastúce body ako v lindex, neutrálne farby nie prečačkane ako z Lindex, tak by som ich skúsila kúpiť, len neviem aké sú. Tie lindex mi dieťa nosilo 56 veľkosť do pol roka, takže super. Vydržia tak aj tie zo Zary? 🤗

cookie29
25. júl 2023

mne sa zara kvalita moc nepaci. Netvrdim, ze obcas nepadnes na dobry kusok. Ale celkovo je to drahe za to co to je. A Lindex ma aj jednoduche, ale teda tie novsie kolekcie nic moc a tiez cena isla hore a kvalita dole.

autor
25. júl 2023

@cookie29 no mame jednu súpravu odtiaľ, ale je z bazáru a nie je dosť dobrá kvalitou podľa mňa.. Ale s inými vecami nemám skúsenosti a hlavne nemáme zaru ani v meste ze by som si ochytala tie veci 😁 musím pozrieť ten lindex obyč veci lebo tie bodycka sú nesmrteľné

denkabemommy
25. júl 2023

Zara je kvalitou 50/50. Lindex nie je čo býval, veci sa sa trhajú, rozťahujú, občas sú zle zošité, veľkosti sú kadejaké. Hotový blšák za bláznivé ceny 🙈.

cookie29
25. júl 2023

@autorka tie starsie ano... aj po x opratiach pekne drzia tvar. Bohuzial tie novsie kolekcie su problem za problemom, paraju sa, dierky a podobne

taktotedanie
28. júl 2023

Nie, su vhodnejsie materialy pre babatka
Za mna maaaalicko muziky za brutalne vela penazi
A vyrabaju to novodobi otroci v tovarnach